Oriflame Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

 admin
 11 Mayıs 2012

Oriflame üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.  Eğer ödenmesi gereken borcunuz faturanız yoksa bunda bir sıkıntı olmaz, eğer gecikmiş borcunuz veya ödemediğiniz bir borç varsa tabii buna borcunuzu ödemediğiniz zaman yasal bir işlem uygulanır. Oriflame iş fırsatı bir çok firmanın oriflame’den örnek aldığı bir sistemle çalışıyor, Oriflame Avrupanın En büyük Doğrudan Satış Firması Arasında… Oriflame sistemi ürünleri ve kalitesi bakımından oldukça zengin bir firma..
Oriflame’e kayıt olan danışmanların çoğu işi tam anlama zahmetinde bulunmadan işe girer aldığı ürünlerin bir kısmını satar birkımını kendi kullanır ve ödeme günü gelir faturasını geçiktirir  bundan dolayı faiz işler eşiden azar işitir. Burada ki durum tamamen danışmanın kendi ile alakadardır.

Diğer bir husuz danışman kayıt olmuştur ve sponsoru belirli ürün aldırmıştır satarsın diye kendisi de hazır değil yada eylemsiz kalır elindeki ürünleri bekletir veya satmaz! Çünkü denememiştir, sonuç bekler olmuyor diyerek Oriflame işi yapılmaz (.)  koyar. Oriflame üyelik iptalini ister.

Oriflame’de sponsor maduru olurlar çok bu konuda yardımcı olmazlar ise bize yorum bırakınız yardım edelim.

Dün açtığımız  yedi bağımsız satış danışmanı ki biz kendisi ile göüştük kaydını açtık adresine bedava ücretsiz oriflame kataloğunu gönderdik, bu ne demek? Maliyet demek, biz o kataloğu kişiye gönderirken emek ve zaman ayırıyoruz artı para harcıyoruz o kataloğu göndermenin bize maliyeti 7tl gibi dir artı emek ve çabası telefon görüşmeleri yapıyoruz sonrası ne oluyor?

Söyleyim, evin reisi sen bu işi yapamassın diyor! ve üyelik iptalini istiyor! Bizde peki diyoruz, sende evden el işi dantel yap, tarlaya kır işçisi olarak git yada evde otur çocuklara bak! ben belki evi geçindirebilirim :)
Not: oriflame gördüğüm en iyi doğrudan satış sirketlerinden biridir. Diğer şirketleri de biliyorum ve onlarlada çalıştım eğer kariyer ve evden para kazanmanın yollarını arıyorsanız size ORIFLAME’i tavsiye ederim! Doğru sponsor size kazanç geitrecektir.
Aşağıdan oriflame üyelik iptali hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yazı alıntıdır Eski bir Oriflame Lideri üyelik hakkında bolca kelimeler yazmış yorumlarınızla desteklerinizi bekliyorum.

Oriflame üyelik yaparak, sisteme girip para kazanmak isteyen kişiler var fakat bu işte herkes istediği kadar başarılı olamayabiliyor.

Ya da üye olduktan sonra pişman oluyor, ailesel problemler yaşıyor ya da oriflame sistemini tam olarak beğenmiyor dolayısıyla da oriflame üyelik iptali yapmak istiyorlar?

Oriflame?e kayıt olduktan sonra, kayıt nasıl iptal edilir aşağıda görebilirsiniz.
Oriflame üyelik iptali nasıl yapılır?

Oriflame iptal işlemi konusunda ayrıntılı bir açıklama yapmak istiyoruz?

Kayıt iptali yapmak için ilk şart, firmaya hiçbir borcunuzun bulunmamış olması gerektiğidir?

İptal işlemi için bir kaç farklı yol vardır. Bunlardan istediğinizi kullanabilirsiniz.

İlk yolda sizin yapmanız gereken hiçbir şey gerekmemektedir. Eğer üye olduktan sonraki 1 yıl içerisinde üyeliğinizi yenileyip, güncellemezseniz sistem zaten sizin üyelik iptalinizi otomatik olarak yapıyor. Eğer her hangi bir işlem yapmazsanız, herhangi bir yükümlülüğü de yok zaten. Ama adınıza başkalarının sipariş verip vermediğini lütfen kontrol ediniz?
İkinci iptal yöntemi ise, bir dilekçeyi Oriflame Müşteri İlişkileri?ne göndermeniz gerekmektedir.

Dilekçeye, adınızı soyadınızı ve danışman numaranızı yazarak, neden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi yazın ve o kağıdı imzalayarak, Oriflame merkezine faxlayınız?
Üyelik iptali işlemleriniz yapılacaktır?

 3.526 kere okundu.
Ek İşlerim'i takip ettiğiniz sürece, sizinde ek bir geliriniz olacak!

Bu yazıya 23 yorum yapılmış.

 1. Bir yıl içinde alışveriş yapmazsanız üyeliğiniz bir yılın sonunda eğer borcunuz da yoksa üyeliğiniz kapanır. Yani biter. Oriflame kataloğu göndermez, sipariş veriseniz ücretsiz katalog kolinize konulur.

 2. Üyeliğimin iptalini istiyorum katalog göndermeyin

 3. Merhaba Sevgi Hanım, Ödenmemiş gecikmeye düşen bir faturanız var mıydı? Bu oriflame faturanıa faiz işlemiş olabilir, sizde varsayalım borcunuzu faturanızda ki tutar kadar ödemiş olup işleyen faiz kalmıştır bundan dolayı olacağını sanıyorum. Dediğiniz gibi oriflame de üyelik hiç sipariş vermezseniz 12 ay yani bir yılda üyeliğiniz kendiliğinden düşer. Taki kalan bir borcunuz olmasın. En iyi dileklerimle Hasan Kahveci

 4. oriflame yi 2 yıldır yapmıyorum ve adıma 7.99 faiz borcu çıkıyor üyeliğini yapmadığım bir şeyin nasıl ourda faiz borcu olur anlamadım .ve üyeliğin 1 yıl yapmadığın zaman düştüğünüde biliyorum. fakat bu borca bir anlam veremedim beni aydınlatırsanız sevinirim.

 5. Merhaba Gamze Hanım, Sipariş vermediğiniz Sürece Borçlu sayılmazsınız Oriflame^de Üyelik Ücreti bizim aracılığımızla üye olursanız o 1 tl yi biz öderiz bu sorun olmaz :) hem oriflame üyelik ücreti alırken işinize küçük bir yatırım yapmış oluyorsunuz aslında 1 lira bu sizin için sorun mu? Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal etme hakkınız vardır kimse sizi borçlu gösteremez ama sizin adınıza sipariş girilmediği sürece…

 6. azönce orflime sitesinden üyelik girişinde bulundum fakat 1 tl kayıt ücreti alınıyormuş ürün almazsam bunu nasıl alacaklar.ayrıca üyeliğimide iptal ettirmek istiyorum alışveriş yapmadığım sürece borçlu sayılırmıyım.

 7. Merhaba Tuana, buradan Online üyelik formu için Tıklayın Formu büyük farfle doldurunuz. yada bize bu numaradan ulaşabilirsiniz. Hasan 0536 485 65 12 – Hacer 0507 282 17 06

 8. Merhabalar. Son yilinda hic siparis vermedim ve sistem benim uye otomatik iptal edilmis. Ben geri nasil katilabilirim?

 9. Siparişi sonlandır bölümüne geldiğinizde siparişi düzenle butonuna basınız yukarıdan aşağıya doğru takip ediniz orada beşli kataloğu seçeneğini kaldırınız ve işlemi güncelleyiniz sonrada siparişi sonlandırabilirsiniz.Oriflame 5li kataloğu nasıl silerimOriflame Kataloğunu Kaldırmak İçin

 10. Merhaba peki 5 lik katalog setini nasıl iptal ederim otomatikman kargoya dahil ediyor çünkü şimdiden teşekkürler

 11. Hiç sipariş vermemişseniz sorun olmaz. Ama sonra sipariş verirseniz bir kaç ay sonra kayıt ücreti 30 tl olarak ekler.

 12. Oriflame ye yeni uye oldum 1tl kayit ucreti fakat hic siparis vermedim siparis vermezsem herhangi bir borc cikarmi uyeligimin iptalini istiyorum siparis vermezsem kayit ucretin faizlenir dediler nasil uyeligimi iptal ederim

 13. Merhaba Ceren Hanım, evet siparişi sonlandırdığınızda bedava oriflame kataloğu da gelecektir. Dikkat etmeniz gereken husus var! Oriflame bir tane bedava katalog ekliyor bir de 5li katalog ekliyor oda 5.5tl bunu silme hakkınız var.

 14. ben üye oldum fakat kataloğa nasıl ulaşacağım bilmiyorum sporsorumada ulaşamıyorum ve sipariş versem internetten yanında kataloğu gönderirlermi ?

 15. Merhaba Tuğba Hanım, En son siparişinizden sonraki 12. aydan sonra üyeliğiniz otomatik düşer. Tabii bu aylarda sipariş vermezseniz! Bir sorununuz veya şikayetiniz nedir? Neden Oriflame Üyeyiğinizi İptal ettirmek istiyorsunuz?

 16. üyeliğimin iptalinı ıstıyorum

 17. Merhaba ben Tuğba SATI üyeliğimin iptalini istiyorum teşekkür ederim

 18. Merhaba Gizem Hanım, bu ay oriflame kayıt ücreti yok!
  Şartı, Oriflame kayıt ücreti ödememek için yapmanız gereken, 31 ekim’e kadar oriflame ekim kataloğundan yani bu ayın kataloğundan küçük bir sipariş verip aktif olmak. Zaten görmüştürsünüz oriflame 2.90 tl bir el krem veriyor, birde kargo ekler en düşük ödeyeceğiniz tutar 13 tl gibi olabilir. Diğer bir konu eğer bu işlemi yapmazsanız, diğer ayda vereceğiniz siparişin faturasına kayıt ücreti ekler. Oriflame her ay kayıt ücreti almıyor. üyeliğiniz tam bir ay boyunca devam eder, bir yılın sonunda 12. ayda 7.5 tl yenileme ücreti ekler buda sipariş verirseniz. Oriflame danışmanlarına bazı özel bazı fırsatlar sunuyor bunlardan faydalanmak isterseniz oriflame’in şartlarına uymak gerekir. Yoksa her ay sipariş vermek illa 100 bp sipariş vermek gibi bir durum yok. Umarım faydalı olmuştur. Eğer aklınıza takılan sorularınız olursa, buradan yorum yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
  Artan başarılar ve kazançlar dilerim. Hasan Kahveci 05364856512

 19. merhaba ben ekim ayında orıflame kayıt oldum ücretsiz hiç sipariş vermedim normalde kayıt ücreti 30 lira imiş direktörüm sipariş vermezsen 30 lira vermek zorunda olduğumu söyledi sipariş versem bile kasım ayında ve sonraki aylarda sipariş vermesem herhangi bir para talebi olabilir mi orıflameın?

 20. Merhaba Sümeyye Hanım, Eğer senin adına bir sipariş verilmediyse hiç bir sorun olmaz borcunuz da olmaz. Oriflame’den ürün almadıysanız yani sizin adınıza bir fatura çıkması gerekiyor ki siz borçlanasınız, eğer yok ise demek ki borcunuz da yok. Sponsorunuzu tanıyor musunuz ondan yardım alabilirsiniz.

 21. ben yaklaşık 3 ay önce 1 tlye oriflame üye oldum. fakat özel sorunlar dolayısıyla bu işi bırakmak zorundayım.sipariş almadım faiz binmişmidir bunu nerden öğrenebilirim.yardımcı olursanız sevinirim.ayrıca iptal için sadece faxmı göndermem gerekiyor başka yolu yokmudur.

 22. Merhaba, hiç bir şey almadığınızı belirtmişsiniz, 6 tl borç nereden eklenmiş. Sizi kayıt eden sponsorunuz var mı? Tanıyorsanız yardım isteyiniz. Oriflame’de ödenmesi gereken bir borcunuz var ise ödemeyi hızlandımak için ilk önce gecikmiş olan borcunuza %5 gecikme bedeli ekler üzerinden bir süze geçtikten sonra hala ödemediyseniz yasal işlemlere sokar bu tutar direk 20 lira olarak eklenir. yine ödemediyseniz ozaman avukatlara devreder icra söz konusu olur yanlış bilmiyorsam 150-200 lira avukat masrafı vs. artar. Benim burada ön yargısız olarak fikrim borç kiminse o borcu verilen süre için de anlaşmalı banka ve kurumlar aracılığı ile ödemeleri olmasından yana bir bankayı düşünün örnek: kredi kullandınız ve 2 ay ödemediniz ve banka size olsun paranız olunca ödersiniz mi diyor 3. ayda evinize bildirim mi gönderiyor. Eğer Oriflame üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız Borcunuzu en kısa sürede ödeyiniz. Borç sizin değilse bunu araştırınız lütfen. Detaylı yardım destek almak isterseniz buradan yönlendirme yapabiliriz.

 23. üye oldum ama sipariş vermedim tele msj geldi 6 tl olan borca faiz uygulanmış 26.80 tl fatura borcunu ödeyin diyo bi şey almadım bu ne saçmalık açıklama bekliyorum.

Yeni yorum gönder