Oriflame Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

internetten para kazanamak

Oriflame Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Oriflame üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.  Eğer ödenmesi gereken borcunuz faturanız yoksa bunda bir sıkıntı olmaz, eğer gecikmiş borcunuz veya ödemediğiniz bir borç varsa tabii buna borcunuzu ödemediğiniz zaman yasal bir işlem uygulanır. Oriflame iş fırsatı bir çok firmanın oriflame’den örnek aldığı bir sistemle çalışıyor, Oriflame Avrupanın En büyük Doğrudan Satış Firması Arasında… Oriflame sistemi ürünleri ve kalitesi bakımından oldukça zengin bir firma..
Oriflame’e kayıt olan danışmanların çoğu işi tam anlama zahmetinde bulunmadan işe girer aldığı ürünlerin bir kısmını satar birkımını kendi kullanır ve ödeme günü gelir faturasını geçiktirir  bundan dolayı faiz işler eşiden azar işitir. Burada ki durum tamamen danışmanın kendi ile alakadardır.

Diğer bir husuz danışman kayıt olmuştur ve sponsoru belirli ürün aldırmıştır satarsın diye kendisi de hazır değil yada eylemsiz kalır elindeki ürünleri bekletir veya satmaz! Çünkü denememiştir, sonuç bekler olmuyor diyerek Oriflame işi yapılmaz (.)  koyar. Oriflame üyelik iptalini ister.

Oriflame’de sponsor maduru olurlar çok bu konuda yardımcı olmazlar ise bize yorum bırakınız yardım edelim.

Dün açtığımız  yedi bağımsız satış danışmanı ki biz kendisi ile göüştük kaydını açtık adresine bedava ücretsiz oriflame kataloğunu gönderdik, bu ne demek? Maliyet demek, biz o kataloğu kişiye gönderirken emek ve zaman ayırıyoruz artı para harcıyoruz o kataloğu göndermenin bize maliyeti 7tl gibi dir artı emek ve çabası telefon görüşmeleri yapıyoruz sonrası ne oluyor?

Söyleyim, evin reisi sen bu işi yapamassın diyor! ve üyelik iptalini istiyor! Bizde peki diyoruz, sende evden el işi dantel yap, tarlaya kır işçisi olarak git yada evde otur çocuklara bak! ben belki evi geçindirebilirim 🙂
Not: oriflame gördüğüm en iyi doğrudan satış sirketlerinden biridir. Diğer şirketleri de biliyorum ve onlarlada çalıştım eğer kariyer ve evden para kazanmanın yollarını arıyorsanız size ORIFLAME’i tavsiye ederim! Doğru sponsor size kazanç geitrecektir.
Aşağıdan oriflame üyelik iptali hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yazı alıntıdır Eski bir Oriflame Lideri üyelik hakkında bolca kelimeler yazmış yorumlarınızla desteklerinizi bekliyorum.

Oriflame üyelik yaparak, sisteme girip para kazanmak isteyen kişiler var fakat bu işte herkes istediği kadar başarılı olamayabiliyor.

Ya da üye olduktan sonra pişman oluyor, ailesel problemler yaşıyor ya da oriflame sistemini tam olarak beğenmiyor dolayısıyla da oriflame üyelik iptali yapmak istiyorlar?

Oriflame?e kayıt olduktan sonra, kayıt nasıl iptal edilir aşağıda görebilirsiniz.
Oriflame üyelik iptali nasıl yapılır?

Oriflame iptal işlemi konusunda ayrıntılı bir açıklama yapmak istiyoruz?

Kayıt iptali yapmak için ilk şart, firmaya hiçbir borcunuzun bulunmamış olması gerektiğidir?

İptal işlemi için bir kaç farklı yol vardır. Bunlardan istediğinizi kullanabilirsiniz.

İlk yolda sizin yapmanız gereken hiçbir şey gerekmemektedir. Eğer üye olduktan sonraki 1 yıl içerisinde üyeliğinizi yenileyip, güncellemezseniz sistem zaten sizin üyelik iptalinizi otomatik olarak yapıyor. Eğer her hangi bir işlem yapmazsanız, herhangi bir yükümlülüğü de yok zaten. Ama adınıza başkalarının sipariş verip vermediğini lütfen kontrol ediniz?
İkinci iptal yöntemi ise, bir dilekçeyi Oriflame Müşteri İlişkileri?ne göndermeniz gerekmektedir.

Dilekçeye, adınızı soyadınızı ve danışman numaranızı yazarak, neden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi yazın ve o kağıdı imzalayarak, Oriflame merkezine faxlayınız?
Üyelik iptali işlemleriniz yapılacaktır?

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bu yazıyı paylaş

Comments (86)

 • admin

  Oriflame hiç bir zaman siz alışveriş yani siteye giriş yapım ürün almadığınızda size ürün göndermez. Bunu böyle düşünün. Nereden bilsin oriflame siz in hangi ruju veya fondeteni kullandığınızı veya cilt tipinizi ki sevdiğiniz kokuyu… Hem mesela siz istemeden hepsiburada.com size bir şeyler gönderiyor mu? Göndermiyor. Gönlünüz rahat olsun bir sıkıntı olduğunda bize ulaşabilirsiniz. Oriflame danışmanı Hasan iletişim 05364856512 wahatsaptan ulaşabilirsiniz yada arayabilirsiniz.

  23:23 içinde 07 Nisan 2017
 • admin

  Merhaba Sevim Hanım, Korkunuzun sebebi nedir? Oriflame iş fırsatı ile tam 8 yıldan buyana çalışmaktayım daha bir gün oriflame den dolayı sorun yaşamadım. Yurtiçi kargoda sorun yaşadım, fatura ödemelerini istediğim yerden kolaylıkla ödeyebiliyorum. Sorun nedir söyleyeyim ürünleri alıp para sını ödemeyenlerin. Hem hak yiyorlar yani hırsızlar ki öyle çünkü 20 gün içinde parasını ödeyeceğim diyerek ürün alıyor. Mesela bankadan kredi alsanız ve günü geldiğinde ödemeseniz banka size aferin çok iyi yaptınız ödemeyin boşverin mi der yoksa ödemeniz için yasal uygulamaları mı başlatır.

  23:18 içinde 07 Nisan 2017
 • Sevim

  Iptal etmek istiyorum herhangi bir alışveriş e girmiyorum ve borç kabul etmiyorum

  18:40 içinde 06 Nisan 2017
 • Sevim

  Yorumları okudum korkum dahada artmaya başladı Ben katologu internet üzerinden incelemek istedim bilgilerimi verdim sabah beni arayarak tekrar bilqilerim istendi verdim üstüne bana fiyat listesi ve katolog geldi adresime uzerime borçlanma veya herhangi birşeyi kabul etmiyorum iptal etmek istiyorum arkasına düşmek istemiyorum iptal edin ve bana bunun hakkında bilgi verin

  18:39 içinde 06 Nisan 2017
 • admin

  Merhaba Ayşe Hanım, Siz Oriflame Satış danışmanı mı oldunuz? Oriflame de siz istemediğiniz sürece kimse sizin adınıza sipariş veremez. Sipariş verdi diyelim, size ürünler geldi bu sizin sponsorunuz ile olan diyalogla alakadardır. Eğer istemiyorsanız hemen o sponsoru şirkete bildiriniz. Oriflame doğrudan satış firmaları arasında en dürüst en etik çalışan firmalardan biridir. Üyeliğinizin iptali için uğraşmanıza bile gerek yok! Sipariş vermediğinizde 12. ay üyelik iptal olur. Eşiniz milliyetci sanırım yada doğrudan satış sistemini biliyor olmalı ki geçen sene iptal ettiği üyeliği farmasi firmasında müsaade göstermiş. Farmasi de güzel bir firmadır onunda içinde cadı kazanı kaynamaktadır.

  21:20 içinde 30 Mart 2017
 • Ayşe

  Merhabalar geçen sene üye oldum ertesi gün eşim istemediği için sponsorum yardımcı olacağını söyleyip istifa dilekçesi yazdırdı faksladık birlikte şirket tarafından sisteme geç alınabilir dedi 6 ay içerisinde düşeceğim söylendi 9 ay oldu mesaj geldi sponsorumu aradım faks gecikmiştir dedi şirketi aradım sipariş vermişsiniz dedi tekrar sponsoruma döndüm sana borç mu ödettik neyin hesabını soruyorsun hakkımız olan birşey dedi şirkette yapabiliyorlar şikayet edin deyince şuanda mail faks bunlarla uğraşıyorum bu kul hakkından başka birşey değil Türk firması Farmasi de liderim böyle bir durum yaşansa o sponsorun şirketle ilişiği anında kesilir sizi uğraştırmazlar bile üye olmak isteyenleri ekibime beklerim 05452189714…

  17:55 içinde 29 Mart 2017
 • admin

  Merhaba Sevde, Oriflame üyelik iptali için uygulanacak yol şu şekilde işler. Eğer oriflame’e ödenmemiş borcunuz yok ise bir yıl sipariş vermediğinizde üyelik kendiliğinden iptal olur. Daha erken Oriflame üyeliğini iptal ettirmek isterseniz müşteri hizmetlerine ulaşarak iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

  22:01 içinde 27 Mart 2017
 • Sevde

  Bir ayık olan üyeliğimi Nasıl iptal edebilirim

  22:26 içinde 26 Mart 2017
 • admin

  Merhaba Tezcan, Siz kendiniz böyle bir söz konusu durum kendi gözlerinizle gördünüz mü? Neden yapsınlar böyle bir şey, yeni kayıt olan bir danışmanın izni olmadıkça o kişi ile konuşulmadıkça sipariş verilmez. Hem sipariş verebilecek olan kişinin lider üst danışaman veya direktör vasıfları olması gerekiyor. Örnek olarak sizi alalım, siz daha kendi adınıza sipariş bile veremezsiniz. Ya bir direktör siz kredi limiti acacaktır bu da direktör için risk yada siz alışverişinizi kendiniz kredi kartı ile yapacaksınız. Sorun bunun neresinde!
  Oriflame Üyeliğinizin iptali için ise müşteri hizmetlerine ulaşmanız yeterlidir.

  22:24 içinde 23 Şubat 2017
 • admin

  Merhaba Büşra HANIM, Oriflame bazen 1-2 günü geciken faturalarda fark koymuyor ama şunu bilmenizde fayda var %6 oda bir aylık olması lazım. Günlük faiz işlemiyor.

  22:13 içinde 23 Şubat 2017
 • Tezcan

  Çevremde hiçbir alışverişte bulunmadiklari halde sadece veb üstünden üyelik yaptıkları için adlarına yapılmış bazı sahtekarliklar yüzünden 19 subatta gerceklestirdigim uyeligimin hemen iptal edilmesini istiyorum

  15:26 içinde 23 Şubat 2017
 • busra

  İyi günler faturayı ödemeyi son gununden 2 3 gun sonra ödesek üzerine en fazla ne kadar faiz biner acaba

  14:07 içinde 18 Şubat 2017
 • admin

  Tabii ki siz sorumlu tutulursunuz. Hatta sorunu çözmezseniz icraya kadar gider. Borç sizin adınıza, ama eğer ürünler kargo ile sizin tarafınıza adresinize gönderilmiş ise ürünleri kargo şirketine iade ediniz. Almayınız. Nasıl bir arkadaşmış ki bu sizi aldatmış?

  21:56 içinde 02 Şubat 2017
 • Engin

  Arkadasim uye yapmam gerek diyerek benden vatandaslik nosunu aldi sadece… adres sifre imza gibi herhangi biseyde vermedim Hatta siparis bile vermedigim halde ertesi gun
  Lideriniz, SEMANURIPEK e, iletmis oldugunuz 319.92 TL siparis isleme alinmistir. Diye msj geldi bu sparisten ben sorumlumuyum ? Paranin odenmemesi durumunda benim ile ilgili islem gerceklesirmi ?

  01:42 içinde 01 Şubat 2017
 • admin

  Merhaba Büşra Hanım, her ne olursa olsun siz istemediğiniz taktirde sizin haberiniz olmadan sponsorunuz sipariş veremez! Etik değil doğru değil. Bazı sponsorların özel vip bölümü açık onlar istedikleri kişilere sipariş konularında yardım ediyorlar. Siz yine güven duymadıysanız Oriflame şifrenizi değiştiriniz. Yine de istemediğiniz ve haberinizin olmadığı bir sipariş kolisi gelirse koliyi getiren kargo şirketine geri iade edin şirkete götürsünler. Oriflame ürünleri ve iş fırsatı hakkında olumsuz ne biliyorsanız onları unutun Oriflame çok güvenilir ve dürüst bir firmadır. Ürünleri olsun, sistemi olsun hiç korkmadan çalışabilirsiniz.
  Bana Oriflame’e üye olmak isteyenler bu numaradan ulaşabilir. Hacer: 05072821706 whatsap 05072821706 oriflame hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

  18:44 içinde 16 Ocak 2017
 • büşra

  Merhaba gecenlerde size sormuştum danışman kodumu ve şifremi bilen bayan icin ne yapmam lazım şifremi değiştirebilir miyim diye bugün şifremi değiştirdim beni üye yapan bayan benim adıma sipariş veremez değil mi şifre değişikliği yaptığım için. içim rahat etsin gönül rahatlığıyla bu işi yapmak istiyorum çünkü çok şikayet okudum bu konuda

  12:27 içinde 16 Ocak 2017
 • admin

  Merhaba Kübra, Oriflame üyelik iptal için hiç bir şey yapmanıza gerek yok eğer oriflame den şipariş vermediyseniz borsunuz da yoksa üyelik iptali 1 yılın sonunda kendiliğinden düşer. Bunun için bir form gibi birşey doldurmanıza gerek yok. Ama sizi kayıt eden sponrorunuz hani üyeliğiniz aktif olsun diye sizin adınıza sipariş vermek isteye bilir bu konuda onu da bilgilendiriniz. Siz istemediğiniz doğrultuda oriflame hiç kimseye ürün göndermez. Ama bilgileriniz kayıtlı olduğu için kampanya mesajları telefonunuza gelebilir.

  20:32 içinde 15 Ocak 2017
 • Kübra

  Merhaba ben Kübra yeni üye oldum ama iptal etmem gerek ailem izin vermiyo,yardımcı olur musunuz lütfen

  18:48 içinde 15 Ocak 2017
 • Kübra

  Ben de yeni uye oldum ve iptal etmek istiyorum,hicbir satış da yapmadım

  18:44 içinde 15 Ocak 2017
 • admin

  Şükran Hanım, Oriflame üyeliğinizin aktifleştirilmiş olup olmadığını şu şekilde öğrenebilirsiniz. Danışman girişi yaparak danışman sayfasından sipariş yazan kısımdan görebilirsiniz.

  15:21 içinde 15 Ocak 2017
 • admin

  Merhaba Şükran Hanım, Oriflame de kayıtlı satış danışmanı olduğunuzdan dolayı Oriflame size ve tüm satış danışmanlarına bilgi, fırsat ve kampanyaları bildirmek için sms veya e posta yoluyla bildirim gönderir. Bunda sizi sıkıntıya düşürecek bir durum yok! Siz kendiniz Oriflame den ürün alırsanız size ürün ücretsi olarak gelir bu gelen ürünlerin faturasını siz 20 gün süreniz var o sürede anlaşmalı ödeme kanalları aracılığı ile oriflame’e o tutarı ödersiniz! Hiç sipariş vermiyecekseniz de üyeliğiniz bir yıl içinde otomatik olarak silinir.
  Ben buradan merak ettiğiniz oriflame hakkında kafanıza takılan sorularınızı cevaplaya bilirim! Oriflame iş fırsatı ve ürünleri güvenilir ve tavsiye edilebilir bir iş fırsatıdır. Belki sponsorunuz size eksik bilgi vermiş olabilir.

  15:17 içinde 15 Ocak 2017
 • Şükran Erdoğan

  Peki oriflameden mesaj geliyor vadeli birsey yok aktiflestirilmistir diye sorun olur mu korkuyorum hic sipariş vermicem katalog falan da almadim

  19:40 içinde 14 Ocak 2017
 • admin

  Merhaba Büşra Hanım, Öncelikle Oriflame de başarılar dilerim. Sizden danışman no ve şifrenizi isteyen kişi neden istediği konusunda eksik bilgi vermiş. Şifre unutursanız tekrar şifrenizi almanız mümkün. Kayıt olurken mail adresinizi de eklediyseniz şifre telefonunuza veya e posta hesabımıza isteye bilirsiniz. Risk konusuna gelince kişi isterse sizin adınıza size sipariş gönderebilir veya kendine ürün çekerek de gönderebilir. Yani kişi kimdir nedir bunu bilmelisiniz.
  Diğer bir konu Oriflame resmi sitesine danışman giriş yaparak bilgilerinizi güncelleye bilirsiniz.

  18:19 içinde 14 Ocak 2017
 • admin

  Merak etmeyiniz, Üzülmeyiniz Oriflame siz istemediğiniz takdirde hiç kimseye ürün göndermez. Hiç duydunuz mu, hepsiburada.com insanlara sipariş vemeden ürün gönderdiğini? Ben duymadım. Buda böyle bir şey…
  Oriflame üyelik iptali iki şekilde olur. Biri Oriflame müşteri hizmetlerine bağlanarak yada üyelik iptali için bir yıl bekleyerek, Oriflame üyelik iptali siz sipariş vermediğiniz de kendiliğinden düşer.

  18:02 içinde 14 Ocak 2017
 • admin

  Merhaba Şükran Hanım, Eşiniz kızmakta haklı çünkü siz oriflame de çalışırsanız eşinizden daha cok para kazanacak bu da eşinin istediği bir şey değil sanırım.
  Eğer sipariş vermediyseniz Oriflame den üyeliğiniz 1 yıl için de kendiliğinden düşer. Buraya büyük harfle yazmak istiyorum Oriflame doğrudan satış şirketidir İş ürünlerini danışmanlar satar. Diğelim ki siz Eczacıbaşı, veya Bayer ilaç sanaide mimessil olarak ürünleri tanıtıyorsunuz eşiniz buna da mı karşı çıkar? Yada bir fabrikada çalışıyorsunuz sabah 06:00 da KALKIYOR sabahın karanlığında veya gecenin bir yarısı soğuk sıcak farket etmez evden 10 saat uzak çalımanızı da kabul etmez değil mi? Peki eşiniz veya siz internetten hiç alışveriş yaptınız mı? Gittigidiyor, Hepsiburada, yada kitap satın aldınız mı birşeyler aldınız mı Oriflame de böyle birşey Oriflame den ürün sipariş verirseiniz kargo ayağınıza getirir hemde %30 indirimli alma fırsatınız olur.

  17:57 içinde 14 Ocak 2017
 • Şükran Erdoğan

  Esim kızdı zaten oriflame leventte varmis esimde o bolgede calisiyor ben alirim istedigini dedi sorun olsun istemiyorum satis danismanina söyledim sirket iptal eder dedi ama basima bir is almam değil mi mail attim sirkete

  21:08 içinde 13 Ocak 2017
 • Şükran Erdoğan

  Yeni uye oldum birkac saat esim cok kızdı iptalini istiyorum acil olarak hicbirsey almadim da daha sonradan danismanlardan birsey olmasin diye iptalini istiyorum

  20:44 içinde 13 Ocak 2017
 • büşra

  Merhaba ben bugün oriflame üye oldum fakat aklıma takılan bi konu var beni üye yaptıran bayan danışman kodu ve şifremi biliyor yani şifreyi kendisi istedi unutursan şifreni diye acaba sorun olur mu benim adıma sipariş verirse ne olacak bu şifreyi değiştirme gibi bi durum olamıyor mu

  18:58 içinde 13 Ocak 2017
 • admin

  Oriflame üyeliğinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. Ya da Oriflame üyelik iptali için izlenecek yol bir yıl için de oriflame’den sipariş vermediğinizde üyelik kendiliğinden düşer yani üyeliğiniz iptal olmuş olur. Oriflame yapmaktan sizi alıkoyan veya aklınıza yatmayan şey nedir bize bir kaç tanesini yazar mısınız?

  17:54 içinde 12 Ocak 2017
 • Meryem karabıçak

  Yeni üye oldum ama iptal istiyorum nasıl yapabiliriz …sonradan kafama yatmadı bazı şeyler

  00:58 içinde 10 Ocak 2017
 • admin

  Evet yapabiliriz isterseniz daha kazançlı farklı bir iş ile sizi tanıştırırım. Hem bir Çok sorundan kurtulmuş olursunuz. İster telefon ile isterseniz whatsap bu numaradan 05364856512 ulaşabilirsiniz.

  21:45 içinde 05 Ocak 2017
 • Rojin

  Temsilci değişikliği Yapilâ biliyor mu

  23:17 içinde 04 Ocak 2017
 • admin

  Merhaba Hale Hanım, Oriflame temsilcisi olmak için buradan size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi verir misiniz?
  Oriflame de her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Bir kota ve limitte yoktur. Sadece oriflame yeni kayıt olan danışmanlare özel bazı indirimli ürünlerin bulunduğu fırsatlar sunuyor bunlar danışmanların faydalanacağı daha çok kazanabileceği ürünler.
  Bunları göz önünde bulundurunuz. Oriflame üyelik formunu doldurunuz ücretsiz üyelik ve hediye kataloğunuz kapınıza gelsin.
  Oriflame Üyelik Formu

  21:49 içinde 24 Aralık 2016
 • Hale

  Oriflame internetten temsilci olmak istiyorum acaba her ay sipariş zorunluluğu var mı ya da belirli bir fiyat kotası var mı doldurmamiz gereken bu konuda yardımcı olabilir misiniz

  21:22 içinde 24 Aralık 2016
 • admin

  Merhaba Elif Hanım, Hiç bir sorun olmaz. Kişi oriflame satış danışmanı öyle değil mi? Oriflame’e üye olmak istediniz ve bilgilerinizi satış danışmanına verdiniz bu çok doğal bir şey, Oriflame’e kayıt olmanız için illaki sizin bilgileriniz gerekecek. Mesela Hepsiburada dan alışveriş yapman için sizden bilgilerinizi istiyor birde sipariş verebilmeniz için ürünü göndermeden kredi kartı bilgilerinizi doğru değil mi? Tabii internetten alışveriş yapanların hepsi bilir bu durumu! Yalnız size tavsiyem gelen danışman bilgilerinizle internetten oriflame danışman girişi yaparak bilgilerinizi kontrol ediniz.

  17:21 içinde 22 Aralık 2016
 • Elif

  Merhabalar ben yeni üye oldum , danışmanımı internetten buldum ,güvenlik açısından korkuyorum üyeliğimi iptal etmek istiyorm, tc em adresim hepsi ni danışmanım biliyor benim adıma tekrar üyelik yapıp sipariş falan verebilir mi ?

  21:28 içinde 20 Aralık 2016
 • admin

  Merhaba Çiğdem Hanım, Oriflame den en son ne zaman sipariş verdiniz? Oriflame Üyelik İptali için ödenmemiş fatura borcunuzun olmaması gerekir. Oriflame borcunuz yok ise sen son siparişinizin üzerinden 12 ay geçerse üyeliğiniz iptal edilecektir. Üyeliğiniz iptal edildiğinde yeni kayıt açmadığınızda Oriflame web sitesinden danışman girişi yapamazsınız.

  08:51 içinde 18 Aralık 2016
 • Cigdem

  Mrba ben uyeligimin iptalini istiyorum . Eşimle tartıştık bunun yüzünden Lütfen yardımcı olun .

  21:30 içinde 17 Aralık 2016
 • admin

  Merhaba Dudu Hanım, Sizin ve Oriflame için üzücü durum 🙁 Bunun olması imkansız gibi birşey, Siz izin vermediğiniz taktirde sizin adınıza sipariş verilmez! Ancak sponsor size sorar istediğin bir ürün var mı? Sana katalog gelsin bu gibi bir diyalog geçmişse aranızda oşekil verilir. Hem 99 dediğiniz şey adresinize teslim seçeneğidir ikinci bir adres mi eklenmiş farklı yere gitmiş koli? Üyelik 12 ay sipariş verilmediğinde evet silinir. Size tavsiyem müşteri hizmetlerine ulaşmanız bir de sponsorunuza veya oriflame direktörünüze onlar bu sorunu çözeceklerdir.

  20:42 içinde 12 Kasım 2016
 • Dudu

  Adıma alışveriş yapılmış faizli borcum gözüküyor ben hiç alışveriş yapmadım bana iptal etmek istediğimde otomatik olarak alışveriş yapmazsam üyeliğin silineceğini söylemişlerdi tesadüf maillerime baktım İstanbul bi adrese 99 adet kargo gönderilmiş deliye döndüm adlı yollara başvurcam nasıl yapcam bnm olmayan borcu bnm gibi göstermişler acill yardım edin lütfen cevap bekliyorum

  23:03 içinde 10 Kasım 2016
 • admin

  Merhaba Sevgi Hanım, Oriflame üyeliğinizi iptal etmeniz için müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekir iptal edildikten sonra yeniden kayıt olmak için 6 ay beklemelisiniz. Eğer siz oriflame de 12 ay hiç sipariş vermediyseniz üyeliğiniz 13. ayda otomatik düşer borcunuz yoksa hemen kayıt olabilirsiniz. Oriflame üyeliğinizi iptal etme gerekçenizi bize yazar mısınız?

  20:50 içinde 08 Eylül 2016
 • Sevgi

  Oriflame üyeliğimi iptal etsem bidaha ne zaman üye olabilirim hemen 1 ay snra olurmu

  23:30 içinde 07 Eylül 2016
 • admin

  Merhaba Gülsüm Hanım, Danışman numaranızı biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız Oriflame faturanızı Ziraat bankası atm sinden yapabilirsiniz. Ödeme yapmak çok kolay. Oriflame danışman numaranızı bilmiyorsanız sizi oriflame ê davet eden sponsorunuz da vardır ondan isteyiniz. Oriflame hannında merak ettiğiniz bir şey olursa ben Oriflame Üst Danışman HASAN bu numaradan 05364856512 aksam 22:00 a kadar ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin

  19:41 içinde 06 Nisan 2016
 • Gulsum yurtsever

  Mrb sıparıs verdım ama faturayı kaybettim odeme gunum gecıyor.. Faiz bınıyor.nasıl odeme yaparım

  23:44 içinde 05 Nisan 2016
 • admin

  Merhaba Arife, eğer borcunuz olsaydı bir şekilde gelirdi sizin karşınıza… Bir çin atasözü der ki;”Çalışıyorsa elleme” gelen yoksa boş ver bekleme 🙂

  20:31 içinde 29 Mart 2016
 • Arife

  Arkadasima ulasamiyorm aradan uc yil gecti ogrenmemin baska bir yolu yok mu acaba?

  23:00 içinde 28 Mart 2016
 • admin

  Arkadaşınıza sorun, verdiği siparişin faturasını ödemiş mi?

  20:11 içinde 28 Mart 2016
 • Arife

  Merhaba. Bundan uc yil once bi arkadas bizi spor salonunda orfilame uye yapti. Fakat tek defaya mahsus siparis vermemizi ondan snra siparis vermesek de bi sorun cikmayacagini soyledi bir iki defa eve katalog geldi ama hic bir sekilde siparis vermedm. Ama ilk siparisleri bizi uye yapan arkadas vrdi. Ve ben suan kod sifre falan hatrlamiyorm. Borcumun olup olmadigini nasil ogrenebilirm. Arkadasa ulasamadigimiz icin bu kafamda hep soru isareti olarak kaldi. Yardimci olabilirsnz

  12:23 içinde 27 Mart 2016
 • admin

  Oriflame direktörünüzü ve ya siz kendi sponsorunuzu biliyor musunuz? Müşteri hizmetlerine yazınız danışman numaranızı biliyor musunuz?

  20:53 içinde 02 Şubat 2016
 • Bahar

  Merhaba ben arkadaşı üye yapmıştım e posta benimkini yazdım arkadaş 7 aydır hiç sipariş vermedi ve ben kendi Şifremi Unuttum. Şifremi Unuttum kısmına eposta yazıyorum arkadaşın şifresi değişiyor. Kandi hesabını acamiyorum acil yardım ???

  01:54 içinde 02 Şubat 2016
 • admin

  Merhaba Emrah, Oriflame resmi sitesine başvurunuz asılsız ve yanlış bir ihtar ise iptalini yaptırırsınız. Ama, böyle bir şey olamaz! 10 yıl diyorsunuz sipariş vermeyen aktif olmayan danışmanı oriflame’in işine yaramaz.
  Oriflame Müşteri Hizmetlerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

  19:47 içinde 22 Ocak 2016
 • emrah

  Iyi gunler bu lanet olasi orflamidir nedir 10 sene once esim iptal etmis ama orflam iptal etmemis ve baskasi onun ismi uzerune satis yapmis ve 8cra diye saa sapan kagirt gondermisler bu ne terb9yesizlik adilik

  16:35 içinde 22 Ocak 2016
 • admin

  Merhaba Cemre, oriflame katalog göndermiyor! Eğer ücret talep ediliyorsa sizin adınıza sponsorunz size ücretli katalog girmiş olabilir. Sizin onayınız olmadan bunu yapmaması lazım. Dediğim gibi oriflame sizin adınıza kalkım ceren hanım’a bu kataloğu gireyim de gitsin demez. burada iyi analiz etmeniz gerekiyor. Üyelik iptali için başvuruda bulunmuşsunuz hemen işleme alınır alınmaz üyeliğiniz düşer. Oriflame Üyelik iptali için Hiçbir işlem yapmanıza gerek yok aslında 1 yıl için de üyeliğiniz zaten düşecek. Tavsiyem size kataloğu kimin sipariş ettiğini öğrenmeniz yolunda olacak. iyi günler.

  20:06 içinde 09 Aralık 2015
 • cemre

  oriflame talep etmedigimiz halde neden katolog yolluyor ustelik bir kere iptal ettigim halde bir daha gonderdi 3 saatlik iptal suresini gectigi icin mecbur kaldım odemeye hicbir ucret talep edilmiyor du birde bugun uyelik iptalim icin dilekce gonderdim aradım isleme alındı denildi ne kadar surede uyeligim iptal edilir..gercekten pişmanlık duydum uye olduguma da

  18:42 içinde 07 Aralık 2015
 • admin

  Merhaba leyla Hanım, Ürünleri almayın kargo ya iade ediniz. O kişiyi firmaya şikayet ediniz. Oriflame iletişim
  Oriflame Kozmetik Ürünleri Tic. Ltd. Şti. Harmancı Giz Plaza, Harman Sokak No:5 Zemin Kat
  34394 Levent/ İstanbul

  19:19 içinde 10 Kasım 2015
 • Leyla

  Danışmanın benim adıma sipariş vermiş benim haberim yok ben ilk defa üye yaptı iş başka yerlere varmaya başladı,gelen korgoda 150lik sipariş var diyor acaba fazlada olabilirdi ben korgoda ki siparişi Kalmayacağım ben sipariş vermedim üyeliğini iptal ettirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  20:28 içinde 06 Kasım 2015
 • admin

  Merhaba Rukiye Hanım, Oriflame üyeliğinizi ne zaman açtınız? Hiç sipariş verdiniz mi? Diyelim ki oriflame den sipariş verdiniz faturanızı ödeyiniz ve 12 ay siz sipariş vermediğiniz de üyeliğiniz iptal olacaktır.
  Sorun nedir? Neden Oriflame üyeliğinizi İptal ettirmek istiyorsunuz?

  21:57 içinde 20 Nisan 2015
 • rukiye ipek

  oriflame üye oldum üyeyi iptal etmek istiyorum bana yardım edin

  11:20 içinde 20 Nisan 2015
 • admin

  Merhaba BirGül Hanım, Oriflame de üyeliğin kendiliğinden düşmesi yani kapanması için 12 ay Oriflame siparişi vermemiş olmanız gerekir. Önceden Oriflame Faturanızı eksiksiz yada borca düşürmeden ödeme yaptığınızda kesinlikle hiç bir sorun çıkmaz. Sizce bir sorun teşkil etmez ise, oriflame den neden üyeliğinizi iptal ettirmek istediğinizi yazar mısınız. Oriflame üye olmak isteyenler için faydalı olur belki…

  20:36 içinde 05 Nisan 2015
 • bingul yildiz

  Bir arkadasim vasitasiyla bu ise girdim bana kayit acti siparisleri verdik ama baska uye yapmamiz lazim dedi arkadsimi uye yaptim oda siparis gecti odememizi daha yapmadik urunlerin odemesini yaptiktan sonra ikimizde uyelikten cikmak istiyoruz bazi problemlerden dolayi herhangi bir ucret odermiyiz birde beni uye yapan arkadas siparis vermediginiz durumda 3 ay sonra uyelik duser dedi ne yapmaliyiz yardimci olurmusunuz

  12:54 içinde 05 Nisan 2015
 • admin

  Merhaba, sizin adınıza siz kendi bilgilerinizi vermediğiniz sürece Oriflame de kaydınız açılmaz. Eğer online kayıt kullanarak siz bilgilerinizi girip kaydınızı tamamlamadıysanız. Şöyle bir durum söz konusu da olabilir, geçmişte oriflame üyeliğiniz oldu ama 1 yıl hiç sipariş girmediniz o zaman otomatik olarak 1. yılın yani 13. ayda üyeliğiniz silinir, isterseniz tekrar oriflame üyeliğinizi başlata bilirsiniz.

  15:34 içinde 04 Nisan 2015
 • türkmen

  Ve sponsor bana sizin adınıza daha önce hesap açılmış olabileceğini söyledi sonra ben parasız olan üyelik diye bisey gördüm ve ona kayıt yapabildim acaba gerçekten önceden kayitim var mi diye şimdi kendi ücretsiz aboneligimi de iptal eğer varsa başka biri adima hesap acmissa onuda öğrenmek istiyorum

  23:33 içinde 02 Nisan 2015
 • türkmen

  İyi günler benim bi sorum olacaktı beni bi sponsor üye yapacağı zaman üyelik kabul edilmiyordu neden acaba

  23:31 içinde 02 Nisan 2015
 • admin

  Bir yıl içinde alışveriş yapmazsanız üyeliğiniz bir yılın sonunda eğer borcunuz da yoksa üyeliğiniz kapanır. Yani biter. Oriflame kataloğu göndermez, sipariş veriseniz ücretsiz katalog kolinize konulur.

  20:12 içinde 09 Ocak 2015
 • neşe kaya

  Üyeliğimin iptalini istiyorum katalog göndermeyin

  11:17 içinde 09 Ocak 2015
 • admin

  Merhaba Sevgi Hanım, Ödenmemiş gecikmeye düşen bir faturanız var mıydı? Bu oriflame faturanıa faiz işlemiş olabilir, sizde varsayalım borcunuzu faturanızda ki tutar kadar ödemiş olup işleyen faiz kalmıştır bundan dolayı olacağını sanıyorum. Dediğiniz gibi oriflame de üyelik hiç sipariş vermezseniz 12 ay yani bir yılda üyeliğiniz kendiliğinden düşer. Taki kalan bir borcunuz olmasın. En iyi dileklerimle Hasan Kahveci

  07:01 içinde 12 Kasım 2014
 • sevgi çınar

  oriflame yi 2 yıldır yapmıyorum ve adıma 7.99 faiz borcu çıkıyor üyeliğini yapmadığım bir şeyin nasıl ourda faiz borcu olur anlamadım .ve üyeliğin 1 yıl yapmadığın zaman düştüğünüde biliyorum. fakat bu borca bir anlam veremedim beni aydınlatırsanız sevinirim.

  22:18 içinde 11 Kasım 2014
 • admin

  Merhaba Gamze Hanım, Sipariş vermediğiniz Sürece Borçlu sayılmazsınız Oriflame^de Üyelik Ücreti bizim aracılığımızla üye olursanız o 1 tl yi biz öderiz bu sorun olmaz 🙂 hem oriflame üyelik ücreti alırken işinize küçük bir yatırım yapmış oluyorsunuz aslında 1 lira bu sizin için sorun mu? Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal etme hakkınız vardır kimse sizi borçlu gösteremez ama sizin adınıza sipariş girilmediği sürece…

  22:37 içinde 27 Ekim 2014
 • gamze

  azönce orflime sitesinden üyelik girişinde bulundum fakat 1 tl kayıt ücreti alınıyormuş ürün almazsam bunu nasıl alacaklar.ayrıca üyeliğimide iptal ettirmek istiyorum alışveriş yapmadığım sürece borçlu sayılırmıyım.

  00:10 içinde 27 Ekim 2014
 • admin

  Merhaba Tuana, buradan Online üyelik formu için Tıklayın Formu büyük farfle doldurunuz. yada bize bu numaradan ulaşabilirsiniz. Hasan 0536 485 65 12 – Hacer 0507 282 17 06

  07:43 içinde 25 Ağustos 2014
 • Tuana

  Merhabalar. Son yilinda hic siparis vermedim ve sistem benim uye otomatik iptal edilmis. Ben geri nasil katilabilirim?

  22:14 içinde 22 Ağustos 2014
 • admin

  Siparişi sonlandır bölümüne geldiğinizde siparişi düzenle butonuna basınız yukarıdan aşağıya doğru takip ediniz orada beşli kataloğu seçeneğini kaldırınız ve işlemi güncelleyiniz sonrada siparişi sonlandırabilirsiniz.Oriflame 5li kataloğu nasıl silerimOriflame Kataloğunu Kaldırmak İçin

  18:58 içinde 30 Mayıs 2014
 • duru

  Merhaba peki 5 lik katalog setini nasıl iptal ederim otomatikman kargoya dahil ediyor çünkü şimdiden teşekkürler

  14:07 içinde 30 Mayıs 2014
 • admin

  Hiç sipariş vermemişseniz sorun olmaz. Ama sonra sipariş verirseniz bir kaç ay sonra kayıt ücreti 30 tl olarak ekler.

  23:04 içinde 13 Mayıs 2014
 • Arzu c

  Oriflame ye yeni uye oldum 1tl kayit ucreti fakat hic siparis vermedim siparis vermezsem herhangi bir borc cikarmi uyeligimin iptalini istiyorum siparis vermezsem kayit ucretin faizlenir dediler nasil uyeligimi iptal ederim

  23:04 içinde 09 Mayıs 2014
 • admin

  Merhaba Ceren Hanım, evet siparişi sonlandırdığınızda bedava oriflame kataloğu da gelecektir. Dikkat etmeniz gereken husus var! Oriflame bir tane bedava katalog ekliyor bir de 5li katalog ekliyor oda 5.5tl bunu silme hakkınız var.

  11:01 içinde 06 Mayıs 2014
 • ceren

  ben üye oldum fakat kataloğa nasıl ulaşacağım bilmiyorum sporsorumada ulaşamıyorum ve sipariş versem internetten yanında kataloğu gönderirlermi ?

  13:37 içinde 05 Mayıs 2014
 • admin

  Merhaba Tuğba Hanım, En son siparişinizden sonraki 12. aydan sonra üyeliğiniz otomatik düşer. Tabii bu aylarda sipariş vermezseniz! Bir sorununuz veya şikayetiniz nedir? Neden Oriflame Üyeyiğinizi İptal ettirmek istiyorsunuz?

  17:58 içinde 06 Aralık 2013
 • Tuğba SATI

  üyeliğimin iptalinı ıstıyorum

  13:57 içinde 06 Aralık 2013
 • Tuğba SATI

  Merhaba ben Tuğba SATI üyeliğimin iptalini istiyorum teşekkür ederim

  13:56 içinde 06 Aralık 2013
 • admin

  Merhaba Gizem Hanım, bu ay oriflame kayıt ücreti yok!
  Şartı, Oriflame kayıt ücreti ödememek için yapmanız gereken, 31 ekim’e kadar oriflame ekim kataloğundan yani bu ayın kataloğundan küçük bir sipariş verip aktif olmak. Zaten görmüştürsünüz oriflame 2.90 tl bir el krem veriyor, birde kargo ekler en düşük ödeyeceğiniz tutar 13 tl gibi olabilir. Diğer bir konu eğer bu işlemi yapmazsanız, diğer ayda vereceğiniz siparişin faturasına kayıt ücreti ekler. Oriflame her ay kayıt ücreti almıyor. üyeliğiniz tam bir ay boyunca devam eder, bir yılın sonunda 12. ayda 7.5 tl yenileme ücreti ekler buda sipariş verirseniz. Oriflame danışmanlarına bazı özel bazı fırsatlar sunuyor bunlardan faydalanmak isterseniz oriflame’in şartlarına uymak gerekir. Yoksa her ay sipariş vermek illa 100 bp sipariş vermek gibi bir durum yok. Umarım faydalı olmuştur. Eğer aklınıza takılan sorularınız olursa, buradan yorum yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
  Artan başarılar ve kazançlar dilerim. Hasan Kahveci 05364856512

  23:13 içinde 27 Ekim 2013
 • gizem demir

  merhaba ben ekim ayında orıflame kayıt oldum ücretsiz hiç sipariş vermedim normalde kayıt ücreti 30 lira imiş direktörüm sipariş vermezsen 30 lira vermek zorunda olduğumu söyledi sipariş versem bile kasım ayında ve sonraki aylarda sipariş vermesem herhangi bir para talebi olabilir mi orıflameın?

  17:33 içinde 27 Ekim 2013
 • admin

  Merhaba Sümeyye Hanım, Eğer senin adına bir sipariş verilmediyse hiç bir sorun olmaz borcunuz da olmaz. Oriflame’den ürün almadıysanız yani sizin adınıza bir fatura çıkması gerekiyor ki siz borçlanasınız, eğer yok ise demek ki borcunuz da yok. Sponsorunuzu tanıyor musunuz ondan yardım alabilirsiniz.

  20:33 içinde 29 Eylül 2013
 • SÜMEYYE DURGUN

  ben yaklaşık 3 ay önce 1 tlye oriflame üye oldum. fakat özel sorunlar dolayısıyla bu işi bırakmak zorundayım.sipariş almadım faiz binmişmidir bunu nerden öğrenebilirim.yardımcı olursanız sevinirim.ayrıca iptal için sadece faxmı göndermem gerekiyor başka yolu yokmudur.

  14:40 içinde 29 Eylül 2013
 • admin

  Merhaba, hiç bir şey almadığınızı belirtmişsiniz, 6 tl borç nereden eklenmiş. Sizi kayıt eden sponsorunuz var mı? Tanıyorsanız yardım isteyiniz. Oriflame’de ödenmesi gereken bir borcunuz var ise ödemeyi hızlandımak için ilk önce gecikmiş olan borcunuza %5 gecikme bedeli ekler üzerinden bir süze geçtikten sonra hala ödemediyseniz yasal işlemlere sokar bu tutar direk 20 lira olarak eklenir. yine ödemediyseniz ozaman avukatlara devreder icra söz konusu olur yanlış bilmiyorsam 150-200 lira avukat masrafı vs. artar. Benim burada ön yargısız olarak fikrim borç kiminse o borcu verilen süre için de anlaşmalı banka ve kurumlar aracılığı ile ödemeleri olmasından yana bir bankayı düşünün örnek: kredi kullandınız ve 2 ay ödemediniz ve banka size olsun paranız olunca ödersiniz mi diyor 3. ayda evinize bildirim mi gönderiyor. Eğer Oriflame üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız Borcunuzu en kısa sürede ödeyiniz. Borç sizin değilse bunu araştırınız lütfen. Detaylı yardım destek almak isterseniz buradan yönlendirme yapabiliriz.

  09:59 içinde 18 Haziran 2013
 • yasemin elif kılıç

  üye oldum ama sipariş vermedim tele msj geldi 6 tl olan borca faiz uygulanmış 26.80 tl fatura borcunu ödeyin diyo bi şey almadım bu ne saçmalık açıklama bekliyorum.

  09:41 içinde 18 Haziran 2013

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir