Oriflame Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

internetten para kazanamak

Oriflame Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Oriflame üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.  Eğer ödenmesi gereken borcunuz faturanız yoksa bunda bir sıkıntı olmaz, eğer gecikmiş borcunuz veya ödemediğiniz bir borç varsa tabii buna borcunuzu ödemediğiniz zaman yasal bir işlem uygulanır. Oriflame iş fırsatı bir çok firmanın oriflame’den örnek aldığı bir sistemle çalışıyor, Oriflame Avrupanın En büyük Doğrudan Satış Firması Arasında… Oriflame sistemi ürünleri ve kalitesi bakımından oldukça zengin bir firma..
Oriflame’e kayıt olan danışmanların çoğu işi tam anlama zahmetinde bulunmadan işe girer aldığı ürünlerin bir kısmını satar birkımını kendi kullanır ve ödeme günü gelir faturasını geçiktirir  bundan dolayı faiz işler eşiden azar işitir. Burada ki durum tamamen danışmanın kendi ile alakadardır.

Diğer bir husuz danışman kayıt olmuştur ve sponsoru belirli ürün aldırmıştır satarsın diye kendisi de hazır değil yada eylemsiz kalır elindeki ürünleri bekletir veya satmaz! Çünkü denememiştir, sonuç bekler olmuyor diyerek Oriflame işi yapılmaz (.)  koyar. Oriflame üyelik iptalini ister.

Oriflame’de sponsor maduru olurlar çok bu konuda yardımcı olmazlar ise bize yorum bırakınız yardım edelim.

Dün açtığımız  yedi bağımsız satış danışmanı ki biz kendisi ile göüştük kaydını açtık adresine bedava ücretsiz oriflame kataloğunu gönderdik, bu ne demek? Maliyet demek, biz o kataloğu kişiye gönderirken emek ve zaman ayırıyoruz artı para harcıyoruz o kataloğu göndermenin bize maliyeti 7tl gibi dir artı emek ve çabası telefon görüşmeleri yapıyoruz sonrası ne oluyor?

Söyleyim, evin reisi sen bu işi yapamassın diyor! ve üyelik iptalini istiyor! Bizde peki diyoruz, sende evden el işi dantel yap, tarlaya kır işçisi olarak git yada evde otur çocuklara bak! ben belki evi geçindirebilirim 🙂
Not: oriflame gördüğüm en iyi doğrudan satış sirketlerinden biridir. Diğer şirketleri de biliyorum ve onlarlada çalıştım eğer kariyer ve evden para kazanmanın yollarını arıyorsanız size ORIFLAME’i tavsiye ederim! Doğru sponsor size kazanç geitrecektir.
Aşağıdan oriflame üyelik iptali hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yazı alıntıdır Eski bir Oriflame Lideri üyelik hakkında bolca kelimeler yazmış yorumlarınızla desteklerinizi bekliyorum.

Oriflame üyelik yaparak, sisteme girip para kazanmak isteyen kişiler var fakat bu işte herkes istediği kadar başarılı olamayabiliyor.

Ya da üye olduktan sonra pişman oluyor, ailesel problemler yaşıyor ya da oriflame sistemini tam olarak beğenmiyor dolayısıyla da oriflame üyelik iptali yapmak istiyorlar?

Oriflame?e kayıt olduktan sonra, kayıt nasıl iptal edilir aşağıda görebilirsiniz.
Oriflame üyelik iptali nasıl yapılır?

Oriflame iptal işlemi konusunda ayrıntılı bir açıklama yapmak istiyoruz?

Kayıt iptali yapmak için ilk şart, firmaya hiçbir borcunuzun bulunmamış olması gerektiğidir?

İptal işlemi için bir kaç farklı yol vardır. Bunlardan istediğinizi kullanabilirsiniz.

İlk yolda sizin yapmanız gereken hiçbir şey gerekmemektedir. Eğer üye olduktan sonraki 1 yıl içerisinde üyeliğinizi yenileyip, güncellemezseniz sistem zaten sizin üyelik iptalinizi otomatik olarak yapıyor. Eğer her hangi bir işlem yapmazsanız, herhangi bir yükümlülüğü de yok zaten. Ama adınıza başkalarının sipariş verip vermediğini lütfen kontrol ediniz?
İkinci iptal yöntemi ise, bir dilekçeyi Oriflame Müşteri İlişkileri?ne göndermeniz gerekmektedir.

Dilekçeye, adınızı soyadınızı ve danışman numaranızı yazarak, neden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi yazın ve o kağıdı imzalayarak, Oriflame merkezine faxlayınız?
Üyelik iptali işlemleriniz yapılacaktır?

Share this post

Comments (48)

 • admin

  Merhaba Dudu Hanım, Sizin ve Oriflame için üzücü durum 🙁 Bunun olması imkansız gibi birşey, Siz izin vermediğiniz taktirde sizin adınıza sipariş verilmez! Ancak sponsor size sorar istediğin bir ürün var mı? Sana katalog gelsin bu gibi bir diyalog geçmişse aranızda oşekil verilir. Hem 99 dediğiniz şey adresinize teslim seçeneğidir ikinci bir adres mi eklenmiş farklı yere gitmiş koli? Üyelik 12 ay sipariş verilmediğinde evet silinir. Size tavsiyem müşteri hizmetlerine ulaşmanız bir de sponsorunuza veya oriflame direktörünüze onlar bu sorunu çözeceklerdir.

  12 Kasım 2016 at 20:42
 • Dudu

  Adıma alışveriş yapılmış faizli borcum gözüküyor ben hiç alışveriş yapmadım bana iptal etmek istediğimde otomatik olarak alışveriş yapmazsam üyeliğin silineceğini söylemişlerdi tesadüf maillerime baktım İstanbul bi adrese 99 adet kargo gönderilmiş deliye döndüm adlı yollara başvurcam nasıl yapcam bnm olmayan borcu bnm gibi göstermişler acill yardım edin lütfen cevap bekliyorum

  10 Kasım 2016 at 23:03
 • admin

  Merhaba Sevgi Hanım, Oriflame üyeliğinizi iptal etmeniz için müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekir iptal edildikten sonra yeniden kayıt olmak için 6 ay beklemelisiniz. Eğer siz oriflame de 12 ay hiç sipariş vermediyseniz üyeliğiniz 13. ayda otomatik düşer borcunuz yoksa hemen kayıt olabilirsiniz. Oriflame üyeliğinizi iptal etme gerekçenizi bize yazar mısınız?

  08 Eylül 2016 at 20:50
 • Sevgi

  Oriflame üyeliğimi iptal etsem bidaha ne zaman üye olabilirim hemen 1 ay snra olurmu

  07 Eylül 2016 at 23:30
 • admin

  Merhaba Gülsüm Hanım, Danışman numaranızı biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız Oriflame faturanızı Ziraat bankası atm sinden yapabilirsiniz. Ödeme yapmak çok kolay. Oriflame danışman numaranızı bilmiyorsanız sizi oriflame ê davet eden sponsorunuz da vardır ondan isteyiniz. Oriflame hannında merak ettiğiniz bir şey olursa ben Oriflame Üst Danışman HASAN bu numaradan 05364856512 aksam 22:00 a kadar ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin

  06 Nisan 2016 at 19:41
 • Gulsum yurtsever

  Mrb sıparıs verdım ama faturayı kaybettim odeme gunum gecıyor.. Faiz bınıyor.nasıl odeme yaparım

  05 Nisan 2016 at 23:44
 • admin

  Merhaba Arife, eğer borcunuz olsaydı bir şekilde gelirdi sizin karşınıza… Bir çin atasözü der ki;”Çalışıyorsa elleme” gelen yoksa boş ver bekleme 🙂

  29 Mart 2016 at 20:31
 • Arife

  Arkadasima ulasamiyorm aradan uc yil gecti ogrenmemin baska bir yolu yok mu acaba?

  28 Mart 2016 at 23:00
 • admin

  Arkadaşınıza sorun, verdiği siparişin faturasını ödemiş mi?

  28 Mart 2016 at 20:11
 • Arife

  Merhaba. Bundan uc yil once bi arkadas bizi spor salonunda orfilame uye yapti. Fakat tek defaya mahsus siparis vermemizi ondan snra siparis vermesek de bi sorun cikmayacagini soyledi bir iki defa eve katalog geldi ama hic bir sekilde siparis vermedm. Ama ilk siparisleri bizi uye yapan arkadas vrdi. Ve ben suan kod sifre falan hatrlamiyorm. Borcumun olup olmadigini nasil ogrenebilirm. Arkadasa ulasamadigimiz icin bu kafamda hep soru isareti olarak kaldi. Yardimci olabilirsnz

  27 Mart 2016 at 12:23
 • admin

  Oriflame direktörünüzü ve ya siz kendi sponsorunuzu biliyor musunuz? Müşteri hizmetlerine yazınız danışman numaranızı biliyor musunuz?

  02 Şubat 2016 at 20:53
 • Bahar

  Merhaba ben arkadaşı üye yapmıştım e posta benimkini yazdım arkadaş 7 aydır hiç sipariş vermedi ve ben kendi Şifremi Unuttum. Şifremi Unuttum kısmına eposta yazıyorum arkadaşın şifresi değişiyor. Kandi hesabını acamiyorum acil yardım ???

  02 Şubat 2016 at 01:54
 • admin

  Merhaba Emrah, Oriflame resmi sitesine başvurunuz asılsız ve yanlış bir ihtar ise iptalini yaptırırsınız. Ama, böyle bir şey olamaz! 10 yıl diyorsunuz sipariş vermeyen aktif olmayan danışmanı oriflame’in işine yaramaz.
  Oriflame Müşteri Hizmetlerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

  22 Ocak 2016 at 19:47
 • emrah

  Iyi gunler bu lanet olasi orflamidir nedir 10 sene once esim iptal etmis ama orflam iptal etmemis ve baskasi onun ismi uzerune satis yapmis ve 8cra diye saa sapan kagirt gondermisler bu ne terb9yesizlik adilik

  22 Ocak 2016 at 16:35
 • admin

  Merhaba Cemre, oriflame katalog göndermiyor! Eğer ücret talep ediliyorsa sizin adınıza sponsorunz size ücretli katalog girmiş olabilir. Sizin onayınız olmadan bunu yapmaması lazım. Dediğim gibi oriflame sizin adınıza kalkım ceren hanım’a bu kataloğu gireyim de gitsin demez. burada iyi analiz etmeniz gerekiyor. Üyelik iptali için başvuruda bulunmuşsunuz hemen işleme alınır alınmaz üyeliğiniz düşer. Oriflame Üyelik iptali için Hiçbir işlem yapmanıza gerek yok aslında 1 yıl için de üyeliğiniz zaten düşecek. Tavsiyem size kataloğu kimin sipariş ettiğini öğrenmeniz yolunda olacak. iyi günler.

  09 Aralık 2015 at 20:06
 • cemre

  oriflame talep etmedigimiz halde neden katolog yolluyor ustelik bir kere iptal ettigim halde bir daha gonderdi 3 saatlik iptal suresini gectigi icin mecbur kaldım odemeye hicbir ucret talep edilmiyor du birde bugun uyelik iptalim icin dilekce gonderdim aradım isleme alındı denildi ne kadar surede uyeligim iptal edilir..gercekten pişmanlık duydum uye olduguma da

  07 Aralık 2015 at 18:42
 • admin

  Merhaba leyla Hanım, Ürünleri almayın kargo ya iade ediniz. O kişiyi firmaya şikayet ediniz. Oriflame iletişim
  Oriflame Kozmetik Ürünleri Tic. Ltd. Şti. Harmancı Giz Plaza, Harman Sokak No:5 Zemin Kat
  34394 Levent/ İstanbul

  10 Kasım 2015 at 19:19
 • Leyla

  Danışmanın benim adıma sipariş vermiş benim haberim yok ben ilk defa üye yaptı iş başka yerlere varmaya başladı,gelen korgoda 150lik sipariş var diyor acaba fazlada olabilirdi ben korgoda ki siparişi Kalmayacağım ben sipariş vermedim üyeliğini iptal ettirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  06 Kasım 2015 at 20:28
 • admin

  Merhaba Rukiye Hanım, Oriflame üyeliğinizi ne zaman açtınız? Hiç sipariş verdiniz mi? Diyelim ki oriflame den sipariş verdiniz faturanızı ödeyiniz ve 12 ay siz sipariş vermediğiniz de üyeliğiniz iptal olacaktır.
  Sorun nedir? Neden Oriflame üyeliğinizi İptal ettirmek istiyorsunuz?

  20 Nisan 2015 at 21:57
 • rukiye ipek

  oriflame üye oldum üyeyi iptal etmek istiyorum bana yardım edin

  20 Nisan 2015 at 11:20
 • admin

  Merhaba BirGül Hanım, Oriflame de üyeliğin kendiliğinden düşmesi yani kapanması için 12 ay Oriflame siparişi vermemiş olmanız gerekir. Önceden Oriflame Faturanızı eksiksiz yada borca düşürmeden ödeme yaptığınızda kesinlikle hiç bir sorun çıkmaz. Sizce bir sorun teşkil etmez ise, oriflame den neden üyeliğinizi iptal ettirmek istediğinizi yazar mısınız. Oriflame üye olmak isteyenler için faydalı olur belki…

  05 Nisan 2015 at 20:36
 • bingul yildiz

  Bir arkadasim vasitasiyla bu ise girdim bana kayit acti siparisleri verdik ama baska uye yapmamiz lazim dedi arkadsimi uye yaptim oda siparis gecti odememizi daha yapmadik urunlerin odemesini yaptiktan sonra ikimizde uyelikten cikmak istiyoruz bazi problemlerden dolayi herhangi bir ucret odermiyiz birde beni uye yapan arkadas siparis vermediginiz durumda 3 ay sonra uyelik duser dedi ne yapmaliyiz yardimci olurmusunuz

  05 Nisan 2015 at 12:54
 • admin

  Merhaba, sizin adınıza siz kendi bilgilerinizi vermediğiniz sürece Oriflame de kaydınız açılmaz. Eğer online kayıt kullanarak siz bilgilerinizi girip kaydınızı tamamlamadıysanız. Şöyle bir durum söz konusu da olabilir, geçmişte oriflame üyeliğiniz oldu ama 1 yıl hiç sipariş girmediniz o zaman otomatik olarak 1. yılın yani 13. ayda üyeliğiniz silinir, isterseniz tekrar oriflame üyeliğinizi başlata bilirsiniz.

  04 Nisan 2015 at 15:34
 • türkmen

  Ve sponsor bana sizin adınıza daha önce hesap açılmış olabileceğini söyledi sonra ben parasız olan üyelik diye bisey gördüm ve ona kayıt yapabildim acaba gerçekten önceden kayitim var mi diye şimdi kendi ücretsiz aboneligimi de iptal eğer varsa başka biri adima hesap acmissa onuda öğrenmek istiyorum

  02 Nisan 2015 at 23:33
 • türkmen

  İyi günler benim bi sorum olacaktı beni bi sponsor üye yapacağı zaman üyelik kabul edilmiyordu neden acaba

  02 Nisan 2015 at 23:31
 • admin

  Bir yıl içinde alışveriş yapmazsanız üyeliğiniz bir yılın sonunda eğer borcunuz da yoksa üyeliğiniz kapanır. Yani biter. Oriflame kataloğu göndermez, sipariş veriseniz ücretsiz katalog kolinize konulur.

  09 Ocak 2015 at 20:12
 • neşe kaya

  Üyeliğimin iptalini istiyorum katalog göndermeyin

  09 Ocak 2015 at 11:17
 • admin

  Merhaba Sevgi Hanım, Ödenmemiş gecikmeye düşen bir faturanız var mıydı? Bu oriflame faturanıa faiz işlemiş olabilir, sizde varsayalım borcunuzu faturanızda ki tutar kadar ödemiş olup işleyen faiz kalmıştır bundan dolayı olacağını sanıyorum. Dediğiniz gibi oriflame de üyelik hiç sipariş vermezseniz 12 ay yani bir yılda üyeliğiniz kendiliğinden düşer. Taki kalan bir borcunuz olmasın. En iyi dileklerimle Hasan Kahveci

  12 Kasım 2014 at 07:01
 • sevgi çınar

  oriflame yi 2 yıldır yapmıyorum ve adıma 7.99 faiz borcu çıkıyor üyeliğini yapmadığım bir şeyin nasıl ourda faiz borcu olur anlamadım .ve üyeliğin 1 yıl yapmadığın zaman düştüğünüde biliyorum. fakat bu borca bir anlam veremedim beni aydınlatırsanız sevinirim.

  11 Kasım 2014 at 22:18
 • admin

  Merhaba Gamze Hanım, Sipariş vermediğiniz Sürece Borçlu sayılmazsınız Oriflame^de Üyelik Ücreti bizim aracılığımızla üye olursanız o 1 tl yi biz öderiz bu sorun olmaz 🙂 hem oriflame üyelik ücreti alırken işinize küçük bir yatırım yapmış oluyorsunuz aslında 1 lira bu sizin için sorun mu? Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal etme hakkınız vardır kimse sizi borçlu gösteremez ama sizin adınıza sipariş girilmediği sürece…

  27 Ekim 2014 at 22:37
 • gamze

  azönce orflime sitesinden üyelik girişinde bulundum fakat 1 tl kayıt ücreti alınıyormuş ürün almazsam bunu nasıl alacaklar.ayrıca üyeliğimide iptal ettirmek istiyorum alışveriş yapmadığım sürece borçlu sayılırmıyım.

  27 Ekim 2014 at 00:10
 • admin

  Merhaba Tuana, buradan Online üyelik formu için Tıklayın Formu büyük farfle doldurunuz. yada bize bu numaradan ulaşabilirsiniz. Hasan 0536 485 65 12 – Hacer 0507 282 17 06

  25 Ağustos 2014 at 07:43
 • Tuana

  Merhabalar. Son yilinda hic siparis vermedim ve sistem benim uye otomatik iptal edilmis. Ben geri nasil katilabilirim?

  22 Ağustos 2014 at 22:14
 • admin

  Siparişi sonlandır bölümüne geldiğinizde siparişi düzenle butonuna basınız yukarıdan aşağıya doğru takip ediniz orada beşli kataloğu seçeneğini kaldırınız ve işlemi güncelleyiniz sonrada siparişi sonlandırabilirsiniz.Oriflame 5li kataloğu nasıl silerimOriflame Kataloğunu Kaldırmak İçin

  30 Mayıs 2014 at 18:58
 • duru

  Merhaba peki 5 lik katalog setini nasıl iptal ederim otomatikman kargoya dahil ediyor çünkü şimdiden teşekkürler

  30 Mayıs 2014 at 14:07
 • admin

  Hiç sipariş vermemişseniz sorun olmaz. Ama sonra sipariş verirseniz bir kaç ay sonra kayıt ücreti 30 tl olarak ekler.

  13 Mayıs 2014 at 23:04
 • Arzu c

  Oriflame ye yeni uye oldum 1tl kayit ucreti fakat hic siparis vermedim siparis vermezsem herhangi bir borc cikarmi uyeligimin iptalini istiyorum siparis vermezsem kayit ucretin faizlenir dediler nasil uyeligimi iptal ederim

  09 Mayıs 2014 at 23:04
 • admin

  Merhaba Ceren Hanım, evet siparişi sonlandırdığınızda bedava oriflame kataloğu da gelecektir. Dikkat etmeniz gereken husus var! Oriflame bir tane bedava katalog ekliyor bir de 5li katalog ekliyor oda 5.5tl bunu silme hakkınız var.

  06 Mayıs 2014 at 11:01
 • ceren

  ben üye oldum fakat kataloğa nasıl ulaşacağım bilmiyorum sporsorumada ulaşamıyorum ve sipariş versem internetten yanında kataloğu gönderirlermi ?

  05 Mayıs 2014 at 13:37
 • admin

  Merhaba Tuğba Hanım, En son siparişinizden sonraki 12. aydan sonra üyeliğiniz otomatik düşer. Tabii bu aylarda sipariş vermezseniz! Bir sorununuz veya şikayetiniz nedir? Neden Oriflame Üyeyiğinizi İptal ettirmek istiyorsunuz?

  06 Aralık 2013 at 17:58
 • Tuğba SATI

  üyeliğimin iptalinı ıstıyorum

  06 Aralık 2013 at 13:57
 • Tuğba SATI

  Merhaba ben Tuğba SATI üyeliğimin iptalini istiyorum teşekkür ederim

  06 Aralık 2013 at 13:56
 • admin

  Merhaba Gizem Hanım, bu ay oriflame kayıt ücreti yok!
  Şartı, Oriflame kayıt ücreti ödememek için yapmanız gereken, 31 ekim’e kadar oriflame ekim kataloğundan yani bu ayın kataloğundan küçük bir sipariş verip aktif olmak. Zaten görmüştürsünüz oriflame 2.90 tl bir el krem veriyor, birde kargo ekler en düşük ödeyeceğiniz tutar 13 tl gibi olabilir. Diğer bir konu eğer bu işlemi yapmazsanız, diğer ayda vereceğiniz siparişin faturasına kayıt ücreti ekler. Oriflame her ay kayıt ücreti almıyor. üyeliğiniz tam bir ay boyunca devam eder, bir yılın sonunda 12. ayda 7.5 tl yenileme ücreti ekler buda sipariş verirseniz. Oriflame danışmanlarına bazı özel bazı fırsatlar sunuyor bunlardan faydalanmak isterseniz oriflame’in şartlarına uymak gerekir. Yoksa her ay sipariş vermek illa 100 bp sipariş vermek gibi bir durum yok. Umarım faydalı olmuştur. Eğer aklınıza takılan sorularınız olursa, buradan yorum yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
  Artan başarılar ve kazançlar dilerim. Hasan Kahveci 05364856512

  27 Ekim 2013 at 23:13
 • gizem demir

  merhaba ben ekim ayında orıflame kayıt oldum ücretsiz hiç sipariş vermedim normalde kayıt ücreti 30 lira imiş direktörüm sipariş vermezsen 30 lira vermek zorunda olduğumu söyledi sipariş versem bile kasım ayında ve sonraki aylarda sipariş vermesem herhangi bir para talebi olabilir mi orıflameın?

  27 Ekim 2013 at 17:33
 • admin

  Merhaba Sümeyye Hanım, Eğer senin adına bir sipariş verilmediyse hiç bir sorun olmaz borcunuz da olmaz. Oriflame’den ürün almadıysanız yani sizin adınıza bir fatura çıkması gerekiyor ki siz borçlanasınız, eğer yok ise demek ki borcunuz da yok. Sponsorunuzu tanıyor musunuz ondan yardım alabilirsiniz.

  29 Eylül 2013 at 20:33
 • SÜMEYYE DURGUN

  ben yaklaşık 3 ay önce 1 tlye oriflame üye oldum. fakat özel sorunlar dolayısıyla bu işi bırakmak zorundayım.sipariş almadım faiz binmişmidir bunu nerden öğrenebilirim.yardımcı olursanız sevinirim.ayrıca iptal için sadece faxmı göndermem gerekiyor başka yolu yokmudur.

  29 Eylül 2013 at 14:40
 • admin

  Merhaba, hiç bir şey almadığınızı belirtmişsiniz, 6 tl borç nereden eklenmiş. Sizi kayıt eden sponsorunuz var mı? Tanıyorsanız yardım isteyiniz. Oriflame’de ödenmesi gereken bir borcunuz var ise ödemeyi hızlandımak için ilk önce gecikmiş olan borcunuza %5 gecikme bedeli ekler üzerinden bir süze geçtikten sonra hala ödemediyseniz yasal işlemlere sokar bu tutar direk 20 lira olarak eklenir. yine ödemediyseniz ozaman avukatlara devreder icra söz konusu olur yanlış bilmiyorsam 150-200 lira avukat masrafı vs. artar. Benim burada ön yargısız olarak fikrim borç kiminse o borcu verilen süre için de anlaşmalı banka ve kurumlar aracılığı ile ödemeleri olmasından yana bir bankayı düşünün örnek: kredi kullandınız ve 2 ay ödemediniz ve banka size olsun paranız olunca ödersiniz mi diyor 3. ayda evinize bildirim mi gönderiyor. Eğer Oriflame üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız Borcunuzu en kısa sürede ödeyiniz. Borç sizin değilse bunu araştırınız lütfen. Detaylı yardım destek almak isterseniz buradan yönlendirme yapabiliriz.

  18 Haziran 2013 at 09:59
 • yasemin elif kılıç

  üye oldum ama sipariş vermedim tele msj geldi 6 tl olan borca faiz uygulanmış 26.80 tl fatura borcunu ödeyin diyo bi şey almadım bu ne saçmalık açıklama bekliyorum.

  18 Haziran 2013 at 09:41

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Gelen kutunuzda bu
gibi daha fazla şeyler olsun

Bizim e-posta listesine abone ve e-posta kutunuza ilginç şeyler ve güncelleştirmeleri almak.