Tupperware Temsilciliği

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Amerika?da 1946 yılında kurulan , 106 ülkede faaliyet gösteren Tupperware Tükiye de Kasım 1996 tarihinde satışlarına başlamıştır.
Tupperware dünya doğrudan satış şirketleri arasında ilk 5?e girmektedir. Tupperware, kendi ürün kategorisinde dünya lideridir. Tupperware Türkiye, Türkiye Doğrudan Satış Derneği üyesidir.
Tupperware ürünleri dünyada 14 fabrikada (Avrupa?da 4) üretilmektedir.
Türkiye de pazarlanan tüm ürünler, Avrupa daki fabrikaların en büyüğü olan Belçika dan ithal edilmektedir.

SATIŞ SİSTEMİ
?Tupperware bütün ülkelerde ‘Ev Partisi’ sistemi ile çalışmaktadır.
?Dünyada 1 milyonun üzerinde danışman (satış elemanı) bulunmaktadır.
?Türkiye?de 2007 yılında yaklaşık 15,000 bayan Tupperware ailesine katılmıştır.
? Her yıl dünyada 100 milyona yakın bayan Tupperware Ev Partilerine katılmaktadır.
?Dünyada her 2.5 saniyede bir Tupperware Ev Partisi başlar.
?Hemen bütün dünyada olduğu gibi bayanlar Türkiye?de de Tupperware danışmanlık fırsatından yararlanmaktadır. Yaş veya medeni durumu önemli değildir.

EV TOPLANTISI SİSTEMİ İLE DÜNYA ÇAPINDA LİDER BİR ŞİRKET
61 yıldan bu yana, 106 ülkede, dünyanın en kaliteli ve sağlıklı hazırlama, saklama ve servis kapları olarak bilinen ve tercih edilen Tupperware ürünleri artık Türk Hanımlarının hizmetinde. Geniş ürün yelpazesi, yüksek kalitesi ve çok amaçlı kullanım özellikleri ile dünyada milyonlarca hanımın ilk tercihi olan Tupperware ürünlerinin “Ev Partisi Sistemi” hanımlara avantajlı bir iş fırsatı sunuyor.

61 senedir başarılı bir marka
Kimya mühendisi Earl Tupper tarafından dizayn edilen ürünler, başlangıçta mağazalarda satılıyordu. 1951 yılında, müşterilerden Brownie Wise’in diğer mağazalardan daha fazla sipariş vermesi dikkat çekince, bu müşterinin, satın aldığı ürünleri ev partilerinde tanıtarak sattığı öğrenildi. Bunun üzerine Bayan Wise başkan yardımcısı olarak şirkete alındı ve şirket de satışlarında sadece ev partisi sistemi kullanmaya başladı.

Kasım 1996’da Türkiye’de ilk ev partisini gerçekleştiren Tupperware, bu kısa zaman içerisinde beklenenin çok üzerinde bir hızla satış ağını genişletti ve aynı zamanda Türk hanımlarının mutfaklarında vazgeçilmez bir yer aldı. Başarısını Türkiye’de de kanıtlayan Tupperware toplantıları, şirketin girdiği piyasalar arasında Türkiye’yi en hızlı büyüyen yeni pazarlar seviyesine ulaştırmıştır.

Bir Tupperware ev partisinde toplantıya katılanların sayısına ve danışmanın tecrübesine bağlı olarak, danışman kazanç sağlamaktadır. Bu kazanç oranı, ek gelir elde etmek isteyen hanımlar açısından Tupperware’i gayet cazip kılmakta ve dolayısıyla danışman olmak isteyenlerin sayısı hızla artmaktadır. Tupperware’in bugün danışmanlara yönelik 70 eğitim merkezi bulunmaktadır.

MÜZEDE SERGİLENECEK KADAR ŞIK VE DEĞERLİ?
Tupperware ürünleri 1947 yılından bu yana dizayn ödüllerine layık görülerek, dünyaca ünlü müzelerde sergilenmekte. Amaca uygun tasarımları ve estetik görünümlerinin yanısıra, dayanıklıkları ve 10 yıl garantili oluşları bu ürünleri New York’ta 3 müzede, ABD’de 8 sanat müzesinde ayrıca Londra, Milano, Montreal’deki sanat müzelerinde sergilenmeye değer kılıyor.
Tupperware iş başvurusu için

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Oriflame Üyelik Kayıt Avantajları Kendi ürünlerinizi %30 indirimli alırsınız Şatış yapınca %30 Kâr elde edersiniz Lider gelişim bonusu’ndan toplam 1.950 TL kazanabilirsiniz. Kendi ekibinizi kurarak %3’ten %21’e kadar ek performans primi alırsınız Direktör Ünvanı ile 1,000$ para ödülü ve çok daha fazlası…  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir