Oriflame’e üye oldum, üyelik iptali yapmak istiyorum, oriflame üyeliğimi nereden ve nasıl iptal edebilirim?

Oriflame üyelik iptali için çok fazla bir şey yapmanıza gerek yok! Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal etmek mümkün.

Oriflame üyesi olup sipariş verdiyseniz veya ödenmemiş bir borcunuz varsa yada faturanız gecikmeye düşmüş  ve faiz işliyorsa üyelik iptali yapamazsınız.

Eğer ödenmesi gereken oriflame borcunuz yani faturanız yok ise üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Yani borcunuz  ödemeniz gereken faturanız yoksa ise bunda bir sıkıntı olmaz, burada altını çizerek söylüyorum üyeliğiniz hiç sipariş vermediğiniz durum da otomatik olarak bir yıl içinde iptal edilir.

Eğer oriflame den alışveriş yaptıysanız gecikmiş faturanız veya ödemediğiniz bir borç da varsa birde buna faiz veya çok gecikmiş bir borç ise borcunuzu ödemediğiniz zaman yasal bir işlem uygulanır.  Tamamını ödemeniz sizin yararınıza olur.

Oriflame harika ürünleri ve kazanç sistemi ile mükemmel bir iş fırsatı sunuyor, bir çok firma Oriflame kazanç sistemi ve ürünlerini kendine örnek ve rehber firma olarak kendi çalışmalarına uyarlıyor.

Şimdi siz burada üyeliğinizi iptal ettirmek için yazımızı okuyorsunuz. Sizn için çok özel bir durum yok ise üyelik iptalini neden yapmak istediğinizi bize aşağıdaki yorum sayfasına bir kaç cümle ile yazar mısınız?

Ornek: Ben üyeliğimi eşim istemediği için iptal etmek istedim. Veya ürünlerini beğenmiyorum gibi bir kaç cümle ile iletirseniz bizleri de bilgilendirmiş olursunuz.

Oriflame kullanıcı yorumları ve şikayetlerini bizde yetkili kişilere şikayetlerinizi bildirme şansımız olur.

Aslında Oriflame;  Avrupa’nın En büyük Doğrudan Satış Firmasıdır. Oriflame sistemi, ürünleri ve kalitesi bakımından oldukça zengin bir firmadır.
Oriflame’e üye olan danışmanların çoğu bu işi tam  inceleme ve anlama zahmetinde bulunmadan işe girer aldığı ürünlerin bir kısmını satar bir kısmını kendi kullanır ve ödeme günü gelir faturasını da ödemez  bundan dolayı faiz işler,  bu durumu eşi de öğrenir olumuz ve negatif bir bakış açısı ile dar pencereden bakarak karı ve koca bu iş olma der. İşin kısa ve öz problem kaynağı budur.

Oysaki milyonlar oriflameürünleri ile çok para kazanırken evini ve arabasını bu iş sayesinde almıştır, işe olumsuz bakan yeni üyeler bu kazançları görmezler, gerekli emeği ve çalışmayı yapmadan bu işten para kazanç olmuyor, diyerek kestirip atalar.

Oriflame danışmanı olmak isteyen yeni adayların bu işe girmesine de mani olurlar. Burada ki durum tamamen danışmanın kendi ile alakadardır.

Diğer bir husuz danışman kayıt olmuştur ve sponsoru belirli ürün aldırmıştır satarsın diye kendisi de hazır değil yada eylemsiz kalır elindeki ürünleri bekletir veya satmaz!

Çünkü denememiştir, sonuç bekler olmuyor diyerek Oriflame işi yapılmaz (.)  koyar. Oriflame üyelik iptalini ister.

Oriflame’de sponsor maduru olurlar çok bu konuda yardımcı olmazlar ise bize yorum bırakınız yardım edelim.

Dün açtığımız  yedi Oriflame satış danışmanı ki; biz kendisi ile görüştük kaydını açtık, adresine bedava (ücretsiz) oriflame kataloğunu gönderdik.

Bu ne demek?

Maliyet demek, biz o kataloğu kişiye gönderirken emek ve zaman ayırıyoruz artı para harcıyoruz o kataloğu göndermenin bize maliyeti 7tl dir. Artı emek ve çabası telefon görüşmeleri yapıyoruz sonrası ne oluyor?

Söyleyeyim: Evin reisi koca sen bu işi yapamazsın diyor!

Kadın: Oriflame Üyelik İptalini istiyor!

Oriflame gördüğüm en iyi doğrudan satış şirketlerinden birisidir. Diğer şirketleri de biliyorum ve onlarla da çalışma şansım oldu, eğer kariyer ve evden para kazanmanın yollarını arıyorsanız size ORIFLAME’i tavsiye ederim!

Doğru sponsor size kazanç getirecektir.

Aşağıdan “oriflame üyelik iptali” hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yazı alıntıdır Eski bir Oriflame Lideri üyelik hakkında bolca kelimeler yazmış yorumlarınızla desteklerinizi bekliyorum.

Oriflame üyelik yaparak, sisteme girip para kazanmak isteyen kişiler var fakat bu işte herkes istediği kadar başarılı olamayabiliyor.

Ya da üye olduktan sonra pişman oluyor, ailesel problemler yaşıyor ya da oriflame sistemini tam olarak beğenmiyor dolayısıyla da oriflame üyelik iptali yapmak istiyorlar?

Oriflame’e kayıt olduktan sonra, kayıt nasıl iptal edilir aşağıda görebilirsiniz.
Oriflame üyelik iptali nasıl yapılır?

Oriflame iptal işlemi konusunda ayrıntılı bir açıklama yapmak istiyoruz?

Kayıt iptali yapmak için ilk şart, firmaya hiçbir borcunuzun bulunmamış olması gerektiğidir?

İptal işlemi için bir kaç farklı yol vardır. Bunlardan istediğinizi kullanabilirsiniz.

İlk yolda sizin yapmanız gereken hiçbir şey gerekmemektedir. Oriflame de üye olduktan sonraki 1 yıl içerisinde hiç sipariş vermediğiniz de üyelik iptali otomatik olarak yapıyor.

Her hangi bir işlem yapmazsanız, herhangi bir yükümlülüğü de yok zaten. Ama adınıza başkalarının sipariş verip vermediğini lütfen kontrol ediniz?

İkinci iptal yöntemi ise, bir dilekçeyi Oriflame Müşteri İlişkileri?ne göndermeniz gerekmektedir.

Dilekçeye, adınızı soyadınızı ve danışman numaranızı yazarak, neden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi yazın ve o kağıdı imzalayarak, Oriflame merkezine faxlayınız?
Üyelik iptali işlemleriniz yapılacaktır?