Oriflame’e üye oldum, üyelik iptali yapmak istiyorum, oriflame üyeliğimi nereden ve nasıl iptal edebilirim? Sorunuzun cevabı aşağıda ama ilk önce “neden oriflame yapmalıyım” sorusunu yanıt bulalım!

Neden Oriflame Yapmalıyım?

Oriflame harika ürünleri ve kazanç sistemi ile mükemmel bir iş fırsatı sunuyor, bir çok firma da Oriflame ürünlerini ve kazanç sistemini örnek, rehber bir firma olarak kendi çalışmalarına uyarlıyor.

Oriflame;  Avrupa’nın En büyük Doğrudan Satış Firmasıdır. Oriflame sistemi, ürünleri ve kalitesi bakımından oldukça zengin bir firmadır.


Oriflame’e üye olan danışmanların çoğu bu işi tam  inceleme ve anlama zahmetinde bulunmadan işe girer aldığı ürünlerin bir kısmını satar bir kısmını kendi kullanır ve ödeme günü gelir faturasını da ödemez  bundan dolayı faiz işler,  bu durumu eşi de öğrenir olumsuz ve negatif bir bakış açısı ile dar pencereden bakarak karı ve koca bu iş olma der. İşin kısa ve öz problem kaynağı budur.

Oysa ki milyonlar var Oriflame ürünleri ile çok para kazanırken evini ve arabasını bu iş sayesinde almıştır. İşi anlamadan olumsuz bakan yeni üyeler bu kazançları görmezler, gerekli emeği ve çalışmayı yapmadan bu işten para kazanç olmuyor, diyerek kestirip atalar.

Oriflame yeni danışmanı olmak isteyen adayların bu işe girmesine de mani olurlar. Burada ki durum tamamen danışmanın kendi ile alakadardır.

Diğer bir husuz ise danışman kayıt olmuştur ve sponsoru belirli ürün aldırmıştır satarsın diye kendisi de hazır değil yada eylemsiz kalır elindeki ürünleri bekletir veya satmaz!

Çünkü denememiştir, sonuç bekler olmuyor diyerek Oriflame işi yapılmaz der (.)  koyar. Oriflame üyelik iptalini ister.

Oriflame’de sponsor maduru olurlar. Bu konuda yalnız kalırlar ama biz varız! Biz yardımcı olalım, bize yorum bırakınız yardım edelim.

Dün açtığımız  yedi Oriflame satış danışmanı için; biz kendileri ile görüştük kaydını açtık, adresine bedava (ücretsiz) oriflame kataloğunu da gönderdik.

Bu ne demek?

Maliyet demek, biz o kataloğu kişiye gönderirken emek ve zaman ayırıyoruz artı para harcıyoruz o kataloğu göndermenin bize maliyeti 7-10 tl dir. Artı emek ve çabası telefon görüşmeleri yapıyoruz sonrası ne oluyor?

Söyleyeyim: Evin reisi koca sen bu işi yapamazsın diyor!

Kadın: Oriflame Üyelik İptalini istiyor!

Şunu Büyük harflerle haykırmak istiyorum!

Oriflame gördüğüm en iyi doğrudan satış şirketlerinden birisidir. Diğer şirketleri de biliyorum ve onlarla da çalışma şansım oldu, eğer kariyer ve evden para kazanmanın yollarını arıyorsanız size ORIFLAME’i tavsiye ederim!

Doğru sponsor size kazanç getirecektir.

Aşağıdan “oriflame üyelik iptali” hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yazı alıntıdır Eski bir Oriflame Lideri üyelik hakkında bolca kelimeler yazmış yorumlarınızla desteklerinizi bekliyorum.

Oriflame üyelik yaparak, sisteme girip para kazanmak isteyen kişiler var fakat bu işte herkes istediği kadar başarılı olamayabiliyor.

Ya da üye olduktan sonra pişman oluyor, ailesel problemler yaşıyor ya da oriflame sistemini tam olarak beğenmiyor dolayısıyla da oriflame üyelik iptali yapmak istiyorlar?

Oriflame’e kayıt olduktan sonra, kayıt nasıl iptal edilir aşağıda görebilirsiniz.

Şimdi siz burada, üyeliğinizi iptal ettirmek için yazımızı okuyorsunuz. Sizin için çok özel bir durum yoksa üyelik iptalini neden yapmak istediğinizi bize aşağıdaki yorum sayfasına bir kaç cümle ile yazar mısınız?

Örnek: Ben üyeliğimi eşim istemediği için iptal etmek istedim. Yada ürünlerini beğenmiyorum, para kazanamıyorum gibi bir kaç cümle ile yazarsanız bizde Oriflame kullanıcı yorumlarını şirket yetkililerine şikayet veya isteklerinizi paylaşma imkanı buluruz.

Oriflame hakkında merak ettiğiniz sorularınız varsa bana sorabilirsiniz.

Eğer ödenmesi gereken oriflame borcunuz yani ödenmemiş bir faturanız yoksa üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Oriflame’e üye oldum, üyelik iptali yapmak istiyorum, oriflame üyeliğimi nereden ve nasıl iptal edebilirim?


“Oriflame üye olup sipariş verdiyseniz veya ödenmemiş bir fatura borcunuz varsa yada faturanız gecikmeye düşmüş ve faiz işliyorsa üyelik iptali yapamazsınız. Bunun için hemen faturanızı ödemeniz gerekmektedir aksi taktirde oriflame ödenmemiş faturanız bulunduğu için faiz eklemekle beraber icralık dahi olabilirsiniz”

Eğer ödenmesi gereken Oriflame borcunuz yani faturanız yoksa, üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Panik Yok 🙂

Oriflame üyelik iptali için çok fazla bir şey yapmanıza gerek yok! Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal etmek mümkün.


Oriflame üyelik iptali nasıl yapılır?

Oriflame üyelik iptali işlemi konusunda ayrıntılı bir açıklama yapmak istiyoruz. Kayıt iptali yapmak için ilk şart, firmaya hiç bir borcunuzun bulunmamış olması gerektiğidir.

İptal işlemi için bir kaç farklı yol vardır. Bunlardan istediğinizi kullanabilirsiniz.

İlk yolda sizin yapmanız gereken hiçbir şey gerekmemektedir. Oriflame’e üye olduktan sonraki 1 yıl içerisinde hiç sipariş vermediğinizden emin olun! Oriflame Üyelik iptalini otomatik olarak yapıyor.

Bunun için her hangi bir işlem yapmanız gerekmiyor! Hiç bir yükümlülüğü de yok zaten. Ama adınıza başka biri sipariş verip vermediğini lütfen kontrol ediniz? Örnek: sponsorunuz veya arkadaşınız ailenizden biri…

İkinci iptal yöntemi ise, bir dilekçeyi Oriflame Müşteri İlişkilerine göndermeniz gerekmektedir.

Dilekçeye, adınızı soyadınızı ve danışman numaranızı yazarak, neden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi yazın ve o kağıdı imzalayarak, Oriflame müşteri hizmet merkezine faksla gönderiniz.
Üyelik iptali işlemleriniz yapılacaktır?

.