Oriflame Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Oriflame Üyeliğimi İptat Etmek İstiyorum

Oriflame’e üye oldum, üyelik iptali yapmak istiyorum, oriflame üyeliğimi nereden ve nasıl iptal edebilirim? Sorunuzun cevabı aşağıda ama ilk önce “neden oriflame yapmalıyım” sorusunu yanıt bulalım!

Neden Oriflame Yapmalıyım?

Oriflame harika ürünleri ve kazanç sistemi ile mükemmel bir iş fırsatı sunuyor, bir çok firma da Oriflame ürünlerini ve kazanç sistemini örnek, rehber bir firma olarak kendi çalışmalarına uyarlıyor.

Oriflame;  Avrupa’nın En büyük Doğrudan Satış Firmasıdır. Oriflame sistemi, ürünleri ve kalitesi bakımından oldukça zengin bir firmadır.


Oriflame’e üye olan danışmanların çoğu bu işi tam  inceleme ve anlama zahmetinde bulunmadan işe girer aldığı ürünlerin bir kısmını satar bir kısmını kendi kullanır ve ödeme günü gelir faturasını da ödemez  bundan dolayı faiz işler,  bu durumu eşi de öğrenir olumsuz ve negatif bir bakış açısı ile dar pencereden bakarak karı ve koca bu iş olma der. İşin kısa ve öz problem kaynağı budur.

Oysa ki milyonlar var Oriflame ürünleri ile çok para kazanırken evini ve arabasını bu iş sayesinde almıştır. İşi anlamadan olumsuz bakan yeni üyeler bu kazançları görmezler, gerekli emeği ve çalışmayı yapmadan bu işten para kazanç olmuyor, diyerek kestirip atalar.

Oriflame yeni danışmanı olmak isteyen adayların bu işe girmesine de mani olurlar. Burada ki durum tamamen danışmanın kendi ile alakadardır.

Diğer bir husuz ise danışman kayıt olmuştur ve sponsoru belirli ürün aldırmıştır satarsın diye kendisi de hazır değil yada eylemsiz kalır elindeki ürünleri bekletir veya satmaz!

Çünkü denememiştir, sonuç bekler olmuyor diyerek Oriflame işi yapılmaz der (.)  koyar. Oriflame üyelik iptalini ister.

Oriflame’de sponsor maduru olurlar. Bu konuda yalnız kalırlar ama biz varız! Biz yardımcı olalım, bize yorum bırakınız yardım edelim.

Dün açtığımız  yedi Oriflame satış danışmanı için; biz kendileri ile görüştük kaydını açtık, adresine bedava (ücretsiz) oriflame kataloğunu da gönderdik.

Bu ne demek?

Maliyet demek, biz o kataloğu kişiye gönderirken emek ve zaman ayırıyoruz artı para harcıyoruz o kataloğu göndermenin bize maliyeti 7-10 tl dir. Artı emek ve çabası telefon görüşmeleri yapıyoruz sonrası ne oluyor?

Söyleyeyim: Evin reisi koca sen bu işi yapamazsın diyor!

Kadın: Oriflame Üyelik İptalini istiyor!

Şunu Büyük harflerle haykırmak istiyorum!

Oriflame gördüğüm en iyi doğrudan satış şirketlerinden birisidir. Diğer şirketleri de biliyorum ve onlarla da çalışma şansım oldu, eğer kariyer ve evden para kazanmanın yollarını arıyorsanız size ORIFLAME’i tavsiye ederim!

Doğru sponsor size kazanç getirecektir.

Aşağıdan “oriflame üyelik iptali” hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yazı alıntıdır Eski bir Oriflame Lideri üyelik hakkında bolca kelimeler yazmış yorumlarınızla desteklerinizi bekliyorum.

Oriflame üyelik yaparak, sisteme girip para kazanmak isteyen kişiler var fakat bu işte herkes istediği kadar başarılı olamayabiliyor.

Ya da üye olduktan sonra pişman oluyor, ailesel problemler yaşıyor ya da oriflame sistemini tam olarak beğenmiyor dolayısıyla da oriflame üyelik iptali yapmak istiyorlar?

Oriflame’e kayıt olduktan sonra, kayıt nasıl iptal edilir aşağıda görebilirsiniz.

Şimdi siz burada, üyeliğinizi iptal ettirmek için yazımızı okuyorsunuz. Sizin için çok özel bir durum yoksa üyelik iptalini neden yapmak istediğinizi bize aşağıdaki yorum sayfasına bir kaç cümle ile yazar mısınız?

Örnek: Ben üyeliğimi eşim istemediği için iptal etmek istedim. Yada ürünlerini beğenmiyorum, para kazanamıyorum gibi bir kaç cümle ile yazarsanız bizde Oriflame kullanıcı yorumlarını şirket yetkililerine şikayet veya isteklerinizi paylaşma imkanı buluruz.

Oriflame hakkında merak ettiğiniz sorularınız varsa bana sorabilirsiniz.

Eğer ödenmesi gereken oriflame borcunuz yani ödenmemiş bir faturanız yoksa üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Oriflame’e üye oldum, üyelik iptali yapmak istiyorum, oriflame üyeliğimi nereden ve nasıl iptal edebilirim?


“Oriflame üye olup sipariş verdiyseniz veya ödenmemiş bir fatura borcunuz varsa yada faturanız gecikmeye düşmüş ve faiz işliyorsa üyelik iptali yapamazsınız. Bunun için hemen faturanızı ödemeniz gerekmektedir aksi taktirde oriflame ödenmemiş faturanız bulunduğu için faiz eklemekle beraber icralık dahi olabilirsiniz”

Eğer ödenmesi gereken Oriflame borcunuz yani faturanız yoksa, üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Panik Yok 🙂

Oriflame üyelik iptali için çok fazla bir şey yapmanıza gerek yok! Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal etmek mümkün.


Oriflame üyelik iptali nasıl yapılır?

Oriflame üyelik iptali işlemi konusunda ayrıntılı bir açıklama yapmak istiyoruz. Kayıt iptali yapmak için ilk şart, firmaya hiç bir borcunuzun bulunmamış olması gerektiğidir.

İptal işlemi için bir kaç farklı yol vardır. Bunlardan istediğinizi kullanabilirsiniz.

İlk yolda sizin yapmanız gereken hiçbir şey gerekmemektedir. Oriflame’e üye olduktan sonraki 1 yıl içerisinde hiç sipariş vermediğinizden emin olun! Oriflame Üyelik iptalini otomatik olarak yapıyor.

Bunun için her hangi bir işlem yapmanız gerekmiyor! Hiç bir yükümlülüğü de yok zaten. Ama adınıza başka biri sipariş verip vermediğini lütfen kontrol ediniz? Örnek: sponsorunuz veya arkadaşınız ailenizden biri…

İkinci iptal yöntemi ise, bir dilekçeyi Oriflame Müşteri İlişkilerine göndermeniz gerekmektedir.

Dilekçeye, adınızı soyadınızı ve danışman numaranızı yazarak, neden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi yazın ve o kağıdı imzalayarak, Oriflame müşteri hizmet merkezine faksla gönderiniz.
Üyelik iptali işlemleriniz yapılacaktır?

.

 1. Zakine diyor ki:

  Yaklaşık bir haftadır Oriflame üye oldum hiç sipariş vermedim bazı özel sebeplerden dolayı üyelikten çıkmak zorundayım kataloğum daha gelmedi zaten ve gelmemesini de rica ediyorum

 2. Hasan diyor ki:

  Hiç Sipariş vermediğinizde, ilk 6 ay, en son siparişinizin üzerinden bir yıl geçtiğinde ise Oriflame üyeliğinizin iptali otomatik olur. Yani üyeliğiniz silinir. İsterseniz Sonra tekrar üye olabilirsiniz.

 3. Zeynep diyor ki:

  Merhaba ben üye oldum fakat sisteme herhangi bir giriş yapmadım girmeyi de düşünmüyorum kendiliğinden hesap silinir mi herhangi bir sorun çıkar mı

 4. Hasan diyor ki:

  Merhaba Gülsüm Hanım, Oriflame üyeliğinizi iptal ettirmek için müşteri hizmetleri birimine ulaşırsanız üyeliğiniz iptal ederler. Eğer altı (6) ay yada bir yıl içinde sipariş vermezseniz kendiliğinden üyeliğiniz silinir.

 5. GÜLSÜN diyor ki:

  MERHABA ORİFLAME ÜYE OLDUM AMA SONRADAN ÇIKMAK İSTEDİĞİME KARAR VERDİM FAKAT T.C KİMLİK NUMARAMI DANIŞMANLA PAYLAŞTIM Bİ SORUN ÇIKAR MI..ADIMA BİRŞEYLER SİPARİŞ VERİR Mİ…AKLIMA ÇOK TAKILDI BU

 6. admin diyor ki:

  Merhaba Atilla, doğal olarak Oriflame üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Gelecekte üyeliğiniz tekrar açılıp açılmama konusunda size kesin bir bilgi veremem. Normal şartlarda açılmaz. Bizde oriflame’e üye olmak isteyen kişilerin TC numaralarını istiyoruz ve bu şekilde kayıtlarını açıyoruz.

 7. Atilla diyor ki:

  Merhaba iyi günler . Ben bir site üzerinden oriflame üye oldum. Üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum. Tc mi bilgilerimi internetteki danışmanım ile paylaştım. İleri de benim adıma hesap açıp alışveriş yapabilir mi

 8. admin diyor ki:

  Merhaba Feyza, Eğer oriflame de ödememiş bir fatura borcunuz yok ise hiç bir sıkıntı yoktur. Şundan emin olunuz lütfen kalan borcunuz veya gecikmeye düşmüş faturanızın olup olmadığına bakınız. Borcunuz yoksa sıkıntı da yoktur.

 9. Feyza diyor ki:

  Merhaba ben üye oldum bi kaç sıkıntı nedeniyle iptal ettirmek zorunda kaldım benim önceden kredi kartları siparişlerim vardı ama sonradan iptal ettirdim bunları
  Yani demek istediğim şu sorun olmuyor demi üyelik 1 içersinde iptal olabiliyor yani gene

 10. İsmail diyor ki:

  İyi günler ben yeni üye oldum ama üyeliğimi iptal etmek istiyorum kataloğa baktım ürünler hoşuma gitmedi o yüzden üğeliğimi iptal etmek istiyorum

 11. Hasan Kahveci diyor ki:

  Merhaba Zehra Hanım, Oriflame üye olmak ve üyelikten çıkmak tamamen sizin elinizdedir.
  Nasıl mı?
  Bir markete girdiniz içerisini gezdiniz ve alışveriş yapmadan çıktınız. Bundan kime ne, en doğal hakkınız girdiniz ve çıktınız. Hemde hiç alışveriş yapmadan. Aynen Oriflame danışmanı oldunuz belki sipariş verecektiniz ama vermeden çıkmak istiyorsunuz. Aynı şey!
  Sipariş vermeden çıktınız. İşlem bu kadar basit ve kolay. Bu durumu olay olarak büyütenlere söylüyorum, pazara gidersiniz gezer gezer ve hiç bir şey almadan eve dönersiniz.
  Sipariş vermediğinizde üyeliğiniz de silinecektir. Yani üyelik iptali otomatik işleyecek.
  Kimileri soruyor; Oriflame’e üye oldum ne olacak! Oriflame e üye olunca hiç bir şey bir şey olmayacak, Eğer inanır ve çalışırsanız eşinizin kazandığı paralardan daha çok para kazanacak evinizi, arabanızı alacak çocuklarınızı özel okullarda okutacak kendinizi daha iyi hissedeceksiniz . Bunları eşiniz bildiği için size engel oluyor. Çünkü evin reisi O, yani para kazanan…

 12. Zehra diyor ki:

  Merhaba, eşimden habersiz oriflame ye üye oldum. Bi sıkıntı olmaz diye düşündüm. Sıkıntı da olmadı devam ettim, tabi haberi olana kadar. Şimdi haberi oldu, iptal etmek istiyorum!

 13. Beyza diyor ki:

  Babam uyeligime kızıyor iptal etmek istiyorum yalnız şifreleri ve danışman kodumu unuttum yardımcı olur musunuz

 14. Hasan Kahveci diyor ki:

  Merhaba Elif Hanım, Oriflame ürünleri hakkında olumlu düşünceleriniz için memnun olduk. Tabii üyelik iptali yapabilirsiniz en doğal hakkınız bu sizin…
  Ürünler ve tekrar üye olmayı düşündüğünüzde yardım etmek isterim.

 15. Elif diyor ki:

  Yıllardır bu ürünleri kullanıyorum çok memnunum arkadaşın ısrarı üzerine girdim ama eşim istemediği için çıkmak zorundayım

 16. Hasan Kahveci diyor ki:

  Merhaba Canan, Siparişi veremedim yazmışsınız Sorun nedir? Üyeliğiniz açıldı mı? Danışman numarası ve şifreniz geldi mi? Danışman olduysanız kaydınız açıldı diyelim! Eğer 12 ay içinde siz oriflame danışman girişi yaparak sipariş vermezseniz üyeliğiniz 1 yıl sonra iptal edilir. Sonra Yine kayıt olmak istersen olabilirsiniz. Sorun olmaz.

 17. Canan denizhan diyor ki:

  Ben siparişi vermedim yeni kayıt oldum danışman onayı da olamadi 12 ay beklersem eve herhangi birşey gelir mi ?

 18. Hasan Kahveci diyor ki:

  Merhaba Canan, Oriflame üyelik iptali yapmak için müşteri hizmetleri birimine ulaşmanız gerekiyor. Ben sipariş vermeyeceğim kendiliğinden üyelik ipatli olsun derseniz bir yıl içinde üyeliğiniz silinir. Ama daha erken üyeliğinizi iptal etmek isterseniz müşteri hizmetleri birimine ulaşarak iptalini yapabilirsiniz. Üyeliğiniz iptal edildiğinde tekrar kayıt olmak için 6 ay bekleyeceksiniz.

 19. Canan denizhan diyor ki:

  Ben yeni üyelik yaptım danışman üyeliği daha onay vermedi ama ben yinede iptal etmek istiyorum öğrenci olduğum için

 20. Hasan Kahveci diyor ki:

  Merhaba Ayşegül, Oriflame resmi web sitesine giriş yapabiliyorsanız buradan danışman sayfasından isminizin yazan yere tıklayın, sonra profil ayarlarım ve kullanıcı profili de “Danışman Kodu ” altında örnek bu kod benim danışman kodum 1745371 ben bu kod ile danışman girişi yapıyorum. Mail adresini oriflame’e kayıt olurken girdiğiniz mil adresini yazar mısınız? Size hem danışman kodunuz hem de diğer bilgilerinizi göndereyim.

 21. Ayşegül diyor ki:

  yanlış anladınız ben şifremi bilyorum e-posta adresimide biliyorum yanlız ben üye olurken danışman kodu ile ilgili hiçbir şeye rastlamadım sisteme girerken de e posta ile giriş yapabiliyorum ama oriflame müşteri hizmetleri ile danışman kodu istediği için görüşemiyorum yani asıl sorum şöyle olacak müşteri hizmetleri ile e-posta bilgileri vererek görüşme yapabilirmiyim (bu arada ben kendim kaydımı yaptım)

 22. Hasan Kahveci diyor ki:

  Merhaba Ayşegül, Oriflame üye olurken siz kendiniz mi kayıt işlemeni tamamladınız yoksa bir danışman aracılığı ile mi kayıt oldunuz. Yeni kayıt olduysanız bir kaç gün bekleyiniz sizi bir sponsor bilgilendirmek için arar. yada “Oriflame Danışman Girişi” sayfasından şifremi unuttum yazan yere tıklayın ve kayıt olurken girdiğiniz e-posta adresinizi girip göndere tıklayın.
  ŞİFRE HATIRLATMA
  Şifrenizi mi unuttunuz? Giriş yaparken kullandığınız Danışman kodunuzu veya e-posta adresinizi giriniz.
  Takıldığınız bir yer olursa yine dönün yardımcı olayım.
  Kolay gelsin.

 23. Ayşegül diyor ki:

  merhaba ben üye olurken eposta ile üye oldum danışman kodu verilmediği için bilmiyorum müşteri hizmetleri ile görüşmek istediğimde ise danışman kodu istiyor lütfen yardımcı olurmusunuz

 24. admin diyor ki:

  Seda Merhaba, Üyelik iptali için müşteri hizmetlerine bir dilekçe göndermelisiniz. Eğer oriflame de ödenmemiş borcunuz varsa ilk olarak faturanızı ödemeyi sakın unutmayın.

 25. admin diyor ki:

  Merhaba Behiye Hanım, hiç iyi olmamış, hemde direktör bu şekilde davranmamalı kötü örnek teşkil ediyor. Eğer gerçekten sorun onlardan kaynaklı olmasa bile bir yolunu bulup size yardımcı olmaları gerekiyordu! Ama bu karşılıklı anlaşma ve her iki tarafında çıkarlarını korumakla olur. Üyelik iptali için müşteri hizmetlerine dilekçe yazın hemde şikayetinizi de iletmiş olursunuz. Uğraşmak istemiyorsanız sonraki siparişlerinizi vermeyiniz 1 yıl içinde üyelik düşer. Farklı sponsorlar var hem iyi dürüst bir çok sponsorlar var. Örnek http://www.isguzellik.com da yardımcı olabilir. Oriflame Üyelik Formu buradan doldurduğunuzda iyi bir sponsorunuz olabilir.

 26. Seda diyor ki:

  Merhaba brn öğrenci olduğum icin derslerimle yapamadigim ayrica ailevi sorunlarimdan dolayi üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum.

 27. Behiye diyor ki:

  Altin Direktörum emine sebil ve direktör Nurgül yüzünden uyeligimi iptal etmek istiyorum. Siparişimi yanlis girdiler kargo parasi ödedim. Ve magduriyetim giderilmedi ürünlerimi geri gönderdim. Yerine siparis ürünlerimi göndermediler. Hakkimi helal etmiyorum aldiklari para haram olsun.

 28. admin diyor ki:

  Merhaba Emine Hanım, Oriflame’e kayıt olduğunuzda sizin bir sponsorunuz oluyor. O kişi ile iletiş kurarak bilgilere ulaşabilirsiniz. Danışman numaranız oldaydı şifre almak kolay olacaktı…

 29. admin diyor ki:

  Şule Hanım, Sponsorunuz ile konuşunuz o sizin adınıza siz istemediğiniz sürede sipariş veremez! Tabii siz söylerseniz benim şu ürünlerimi sipariş verir misiniz diye o da sizin isteğiniz doğrultuda ürünleri sipariş eder. Üyelik iptali için Oriflame Müşteri hizmetlerine giderek yada kendilerine ulaşarak yardım alabilirsiniz. Hiç sipariş vermediğinizde üyelik otomatik olarak silinir. Korkmayın! örnek siz diyelim bir markete girdiniz içerisini gezdiniz ve çıktınız hiç alışveriş yapmadan, kasada o marketi gezdiğiniz için kasiyer sizden para talep ediyor mu? Etmiyor… Oriflame’e üye olduğunuz ve siteyi gezdiğiniz içinde kimse sizden para talep etmez!

 30. Şule diyor ki:

  Merhaba ben yeni üye oldum ve ailemin haberi yoktu sonra çok karşı çıktılar ve ben acilen üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum hiç borcum yok bide ayrıca sponsorumun benden habersiz sipariş vermesinden de ayrıca endişeleniyorum bu yüzden kesin olarak üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum lütfen yardımcı olun lütfen

 31. admin diyor ki:

  Oriflame üyeliğinizi iptal ettirmek çok kolay, Tabii ki en doğal hakkınız bu Sümeyye Hanın, Peki Oriflame üyeliğinizi neden iptal ettirmek istiyorsunuz. Oriflame Hakkında olumsuz yorumlar mı duydunuz yoksa sizi yanlış bilgilendiren bir sponsorunuz mu oldu?
  Ben size yardımcı olmak isterim eğer yine de oriflame üyeliğinizi iptal ettirmek isterseniz bize tr.oriflame@gmail.com dan mail atarak iletişim kurabilirsiniz.

 32. admin diyor ki:

  Merhaba Gizem Hanım, Oriflame de iki şekilde sipariş verilir. Biri kredi kartı ile diğeri oriflame, danışmanlarına açtığı 320 tl tutarında kredi limiti ile.. Kredi limiti nedir?
  Oriflame yeni üye olan danışmanları işe hemen başlasın ve para kazansınlardiye 320 tl lik alış veriş yapma hakkı veriyor bunun tutarını 21 gün için de siz ürünleri sipariş ediyor satıyor %30 kazanç elde ediyorsunuz danışman fiyatı aldığınız ürünlerin faturasını da anlaşmalı bankalardan ücretsiz veya 2-3 tl ücretle oriflame e ödüyorsunuz bu size kazanç ek gelir olarak kalıyor. Sipariş veremediyseniz iki sebebi olabilir biri siparişinizi sonlandırmadınız buradan oriflame de sipariş nasıl verilir videoyu izleyiniz. Diğer sebep ise açtığınız oriflame yeni kayıt olan danışmanın limiti açılmamıştır.

 33. Şafiaalapsoy diyor ki:

  Mehraba bende mayis ayinda uye oldum ama hic siparis vermedim bugunde baktim giris yapamiyom siteye hersey dogru ama yanlis sifre yada danisman kodu diuor neden oluyor

 34. admin diyor ki:

  Merhaba Gursen, Siz istemediğiniz bir durumda kişi sizin adınıza sipariş veremez. Böyle bir şey olma olasılığı çok düşük, Hem arkadaşım diyorsunuz arkadaşınıza şifrenizi ve danışman numaranızı vererek siteden danışman girişi yapmasına ve hatta sipariş vermesine birde faturanızı ödeme yapması için para verdiğinizi söylüyorsunuz. Bundan sonra siparişlerinizi kendiniz verirsiniz yada şifrenizi değiştiriniz olmadı ikaz edin ooda olmadı şirkete bildiriniz üyeliğini iptal etsinler.

 35. Gursen çöpoğlu diyor ki:

  Selam bende bir arkadaşım tarafından üye yapildim siparişi topluyorum ark veriyor parayida arkadaşa gönderiyorum ödüyordu. Yanlız gecen ayki parayı yaptırmamış faiz işliyor soyledigimdede yaptıracağını söylüyor bu ark benim danışman kodumu ve sifremi biliyor hem üyelik iptalini hemde benim adıma verilecek siparişi kabul etmedigimi kime bildirebilirim teşekkür ederim

 36. admin diyor ki:

  Merhaba Nuray Hanım, Oriflame’e üye olduğunuz için pişman mı oldunuz? Mesela oriflame de merak ettiğiniz konular nedir, hangi sorulara cevap bulamadınız ben yardımcı olayım. Oriflame üyelik iptali de yapmak ta çok kolay, asıl sizi üyelik iptal etme isteği nedir bunu da yorumlar sayfamıza yazarsanız kesinlikle cevabını alırsınız.

 37. Nuray diyor ki:

  Merhaba lar ben bugün oriflame üye oldum . Yalnız kafana takılan birkaç sorular oldu . O yüzden oriflame den ayrilmak istiyrum .

 38. admin diyor ki:

  Merhaba Canan Hanım, oriflame danışman kodu ve şifre size özel bilgilerdir. Bir yere not almalıydınız. Ama sizi oriflame danışmanı olarak kaydeden sponsorunuz bu konuda size yardımcı olacaktır.

 39. Canan pugar diyor ki:

  Merabalar ben uye oldum oriflame e ancak kodumu ve sifremi kaybettim. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum . Temsilcime soyleyeli 5 gün oldu hala kod ile sifreyi alamadim. Eğer iki gune gelmezse şifre ve kod bu kez iptal icin musteri hizmetlerini ariyacagim

 40. admin diyor ki:

  Oriflame üyelik iptali de üye olmak kadar çok kolay, oriflame üyelik iptali nasıl olur diye çok fazla düşün meyiniz o kolay siz neden üyelik iptali yaptırmak istiyorsunuz bunu bizimle paylaşır mısınız Tuba hanım. Lütfen. Oriflame üyeliğinizi iptal etmeniz için hiç bir şey yapmayınız otomatik üyeliğiniz iptal edilecek sorun olmaz Eğer oriflame en sipariş veriniz ödenecek faturanız varsa faturayı ödemeden üyelik iptal olmaz! Ödenecek faturanızı 2.3 aygibi de aksatırsanız buda icra ve avukat masrafı olaak karşınıza çıkar lütfen buna dikkat ediniz.

 41. Miraysare diyor ki:

  Ben yine cok memnun kaldım üye olduğuma…Neden oriflame den pişman olunur, saçma! Bu işi süper harika kazançları olan bir iş hem hiç paran olmasa dahi işe başlıyorsun, her şey ücretsiz istediğin yerden çalışma imkanı ve hayallerin üzerinde bir kazanç elde etmek mümkün. Eğer oriflame işinden ben bişman oldum olmuyor diyorsanız ya siz işi iyi anlayamadınız yada beyninizde sorun var.

 42. Buse diyor ki:

  Daha 3 ay bile olmadan para kazanmaya başladım. Harika bir iş bu… Oriflame’e üye olmak isteyenler bana ulaşsın. İndirimli ürün siparişi ve para nasıl kazanılır size bunu anlatabiirim. üye olduğunuza pişman olmazsınız keşke daha önce bu işi yapsaydım diyeceksiniz. Avon, amvay, farmasi, huncaife bir çok firma var ama Oriflame babası… Hem kaybedecek bir şey yok neden sizde denemiyorsunuz ki! Oriflame danismani olun, ben sizin her zaman yanınızda olacağım. Oriflame’e üye olmak istiyorsan üyelik formuna bilgilerini bırak size yardım edeyim.

 43. admin diyor ki:

  Oriflame hiç bir zaman siz alışveriş yani siteye giriş yapım ürün almadığınızda size ürün göndermez. Bunu böyle düşünün. Nereden bilsin oriflame siz in hangi ruju veya fondeteni kullandığınızı veya cilt tipinizi ki sevdiğiniz kokuyu… Hem mesela siz istemeden hepsiburada.com size bir şeyler gönderiyor mu? Göndermiyor. Gönlünüz rahat olsun bir sıkıntı olduğunda bize ulaşabilirsiniz. Oriflame danışmanı Hasan iletişim 05364856512 wahatsaptan ulaşabilirsiniz yada arayabilirsiniz.

 44. admin diyor ki:

  Merhaba Sevim Hanım, Korkunuzun sebebi nedir? Oriflame iş fırsatı ile tam 8 yıldan buyana çalışmaktayım daha bir gün oriflame den dolayı sorun yaşamadım. Yurtiçi kargoda sorun yaşadım, fatura ödemelerini istediğim yerden kolaylıkla ödeyebiliyorum. Sorun nedir söyleyeyim ürünleri alıp para sını ödemeyenlerin. Hem hak yiyorlar yani hırsızlar ki öyle çünkü 20 gün içinde parasını ödeyeceğim diyerek ürün alıyor. Mesela bankadan kredi alsanız ve günü geldiğinde ödemeseniz banka size aferin çok iyi yaptınız ödemeyin boşverin mi der yoksa ödemeniz için yasal uygulamaları mı başlatır.

 45. Sevim diyor ki:

  Yorumları okudum korkum dahada artmaya başladı Ben katologu internet üzerinden incelemek istedim bilgilerimi verdim sabah beni arayarak tekrar bilqilerim istendi verdim üstüne bana fiyat listesi ve katolog geldi adresime uzerime borçlanma veya herhangi birşeyi kabul etmiyorum iptal etmek istiyorum arkasına düşmek istemiyorum iptal edin ve bana bunun hakkında bilgi verin

 46. admin diyor ki:

  Merhaba Ayşe Hanım, Siz Oriflame Satış danışmanı mı oldunuz? Oriflame de siz istemediğiniz sürece kimse sizin adınıza sipariş veremez. Sipariş verdi diyelim, size ürünler geldi bu sizin sponsorunuz ile olan diyalogla alakadardır. Eğer istemiyorsanız hemen o sponsoru şirkete bildiriniz. Oriflame doğrudan satış firmaları arasında en dürüst en etik çalışan firmalardan biridir. Üyeliğinizin iptali için uğraşmanıza bile gerek yok! Sipariş vermediğinizde 12. ay üyelik iptal olur. Eşiniz milliyetci sanırım yada doğrudan satış sistemini biliyor olmalı ki geçen sene iptal ettiği üyeliği farmasi firmasında müsaade göstermiş. Farmasi de güzel bir firmadır onunda içinde cadı kazanı kaynamaktadır.

 47. Ayşe diyor ki:

  Merhabalar geçen sene üye oldum ertesi gün eşim istemediği için sponsorum yardımcı olacağını söyleyip istifa dilekçesi yazdırdı faksladık birlikte şirket tarafından sisteme geç alınabilir dedi 6 ay içerisinde düşeceğim söylendi 9 ay oldu mesaj geldi sponsorumu aradım faks gecikmiştir dedi şirketi aradım sipariş vermişsiniz dedi tekrar sponsoruma döndüm sana borç mu ödettik neyin hesabını soruyorsun hakkımız olan birşey dedi şirkette yapabiliyorlar şikayet edin deyince şuanda mail faks bunlarla uğraşıyorum bu kul hakkından başka birşey değil Türk firması Farmasi de liderim böyle bir durum yaşansa o sponsorun şirketle ilişiği anında kesilir sizi uğraştırmazlar bile üye olmak isteyenleri ekibime beklerim 05452189714…

 48. admin diyor ki:

  Merhaba Sevde, Oriflame üyelik iptali için uygulanacak yol şu şekilde işler. Eğer oriflame’e ödenmemiş borcunuz yok ise bir yıl sipariş vermediğinizde üyelik kendiliğinden iptal olur. Daha erken Oriflame üyeliğini iptal ettirmek isterseniz müşteri hizmetlerine ulaşarak iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

 49. admin diyor ki:

  Merhaba Tezcan, Siz kendiniz böyle bir söz konusu durum kendi gözlerinizle gördünüz mü? Neden yapsınlar böyle bir şey, yeni kayıt olan bir danışmanın izni olmadıkça o kişi ile konuşulmadıkça sipariş verilmez. Hem sipariş verebilecek olan kişinin lider üst danışaman veya direktör vasıfları olması gerekiyor. Örnek olarak sizi alalım, siz daha kendi adınıza sipariş bile veremezsiniz. Ya bir direktör siz kredi limiti acacaktır bu da direktör için risk yada siz alışverişinizi kendiniz kredi kartı ile yapacaksınız. Sorun bunun neresinde!
  Oriflame Üyeliğinizin iptali için ise müşteri hizmetlerine ulaşmanız yeterlidir.

 50. admin diyor ki:

  Merhaba Büşra HANIM, Oriflame bazen 1-2 günü geciken faturalarda fark koymuyor ama şunu bilmenizde fayda var %6 oda bir aylık olması lazım. Günlük faiz işlemiyor.

 51. Tezcan diyor ki:

  Çevremde hiçbir alışverişte bulunmadiklari halde sadece veb üstünden üyelik yaptıkları için adlarına yapılmış bazı sahtekarliklar yüzünden 19 subatta gerceklestirdigim uyeligimin hemen iptal edilmesini istiyorum

 52. busra diyor ki:

  İyi günler faturayı ödemeyi son gununden 2 3 gun sonra ödesek üzerine en fazla ne kadar faiz biner acaba

 53. admin diyor ki:

  Tabii ki siz sorumlu tutulursunuz. Hatta sorunu çözmezseniz icraya kadar gider. Borç sizin adınıza, ama eğer ürünler kargo ile sizin tarafınıza adresinize gönderilmiş ise ürünleri kargo şirketine iade ediniz. Almayınız. Nasıl bir arkadaşmış ki bu sizi aldatmış?

 54. Engin diyor ki:

  Arkadasim uye yapmam gerek diyerek benden vatandaslik nosunu aldi sadece… adres sifre imza gibi herhangi biseyde vermedim Hatta siparis bile vermedigim halde ertesi gun
  Lideriniz, SEMANURIPEK e, iletmis oldugunuz 319.92 TL siparis isleme alinmistir. Diye msj geldi bu sparisten ben sorumlumuyum ? Paranin odenmemesi durumunda benim ile ilgili islem gerceklesirmi ?

 55. admin diyor ki:

  Merhaba Büşra Hanım, her ne olursa olsun siz istemediğiniz taktirde sizin haberiniz olmadan sponsorunuz sipariş veremez! Etik değil doğru değil. Bazı sponsorların özel vip bölümü açık onlar istedikleri kişilere sipariş konularında yardım ediyorlar. Siz yine güven duymadıysanız Oriflame şifrenizi değiştiriniz. Yine de istemediğiniz ve haberinizin olmadığı bir sipariş kolisi gelirse koliyi getiren kargo şirketine geri iade edin şirkete götürsünler. Oriflame ürünleri ve iş fırsatı hakkında olumsuz ne biliyorsanız onları unutun Oriflame çok güvenilir ve dürüst bir firmadır. Ürünleri olsun, sistemi olsun hiç korkmadan çalışabilirsiniz.
  Bana Oriflame’e üye olmak isteyenler bu numaradan ulaşabilir. Hacer: 05072821706 whatsap 05072821706 oriflame hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

 56. büşra diyor ki:

  Merhaba gecenlerde size sormuştum danışman kodumu ve şifremi bilen bayan icin ne yapmam lazım şifremi değiştirebilir miyim diye bugün şifremi değiştirdim beni üye yapan bayan benim adıma sipariş veremez değil mi şifre değişikliği yaptığım için. içim rahat etsin gönül rahatlığıyla bu işi yapmak istiyorum çünkü çok şikayet okudum bu konuda

 57. admin diyor ki:

  Merhaba Kübra, Oriflame üyelik iptal için hiç bir şey yapmanıza gerek yok eğer oriflame den şipariş vermediyseniz borsunuz da yoksa üyelik iptali 1 yılın sonunda kendiliğinden düşer. Bunun için bir form gibi birşey doldurmanıza gerek yok. Ama sizi kayıt eden sponrorunuz hani üyeliğiniz aktif olsun diye sizin adınıza sipariş vermek isteye bilir bu konuda onu da bilgilendiriniz. Siz istemediğiniz doğrultuda oriflame hiç kimseye ürün göndermez. Ama bilgileriniz kayıtlı olduğu için kampanya mesajları telefonunuza gelebilir.

 58. Kübra diyor ki:

  Merhaba ben Kübra yeni üye oldum ama iptal etmem gerek ailem izin vermiyo,yardımcı olur musunuz lütfen

 59. admin diyor ki:

  Şükran Hanım, Oriflame üyeliğinizin aktifleştirilmiş olup olmadığını şu şekilde öğrenebilirsiniz. Danışman girişi yaparak danışman sayfasından sipariş yazan kısımdan görebilirsiniz.

 60. admin diyor ki:

  Merhaba Şükran Hanım, Oriflame de kayıtlı satış danışmanı olduğunuzdan dolayı Oriflame size ve tüm satış danışmanlarına bilgi, fırsat ve kampanyaları bildirmek için sms veya e posta yoluyla bildirim gönderir. Bunda sizi sıkıntıya düşürecek bir durum yok! Siz kendiniz Oriflame den ürün alırsanız size ürün ücretsi olarak gelir bu gelen ürünlerin faturasını siz 20 gün süreniz var o sürede anlaşmalı ödeme kanalları aracılığı ile oriflame’e o tutarı ödersiniz! Hiç sipariş vermiyecekseniz de üyeliğiniz bir yıl içinde otomatik olarak silinir.
  Ben buradan merak ettiğiniz oriflame hakkında kafanıza takılan sorularınızı cevaplaya bilirim! Oriflame iş fırsatı ve ürünleri güvenilir ve tavsiye edilebilir bir iş fırsatıdır. Belki sponsorunuz size eksik bilgi vermiş olabilir.

 61. Şükran Erdoğan diyor ki:

  Peki oriflameden mesaj geliyor vadeli birsey yok aktiflestirilmistir diye sorun olur mu korkuyorum hic sipariş vermicem katalog falan da almadim

 62. admin diyor ki:

  Merhaba Büşra Hanım, Öncelikle Oriflame de başarılar dilerim. Sizden danışman no ve şifrenizi isteyen kişi neden istediği konusunda eksik bilgi vermiş. Şifre unutursanız tekrar şifrenizi almanız mümkün. Kayıt olurken mail adresinizi de eklediyseniz şifre telefonunuza veya e posta hesabımıza isteye bilirsiniz. Risk konusuna gelince kişi isterse sizin adınıza size sipariş gönderebilir veya kendine ürün çekerek de gönderebilir. Yani kişi kimdir nedir bunu bilmelisiniz.
  Diğer bir konu Oriflame resmi sitesine danışman giriş yaparak bilgilerinizi güncelleye bilirsiniz.

 63. admin diyor ki:

  Merak etmeyiniz, Üzülmeyiniz Oriflame siz istemediğiniz takdirde hiç kimseye ürün göndermez. Hiç duydunuz mu, hepsiburada.com insanlara sipariş vemeden ürün gönderdiğini? Ben duymadım. Buda böyle bir şey…
  Oriflame üyelik iptali iki şekilde olur. Biri Oriflame müşteri hizmetlerine bağlanarak yada üyelik iptali için bir yıl bekleyerek, Oriflame üyelik iptali siz sipariş vermediğiniz de kendiliğinden düşer.

 64. admin diyor ki:

  Merhaba Şükran Hanım, Eşiniz kızmakta haklı çünkü siz oriflame de çalışırsanız eşinizden daha cok para kazanacak bu da eşinin istediği bir şey değil sanırım.
  Eğer sipariş vermediyseniz Oriflame den üyeliğiniz 1 yıl için de kendiliğinden düşer. Buraya büyük harfle yazmak istiyorum Oriflame doğrudan satış şirketidir İş ürünlerini danışmanlar satar. Diğelim ki siz Eczacıbaşı, veya Bayer ilaç sanaide mimessil olarak ürünleri tanıtıyorsunuz eşiniz buna da mı karşı çıkar? Yada bir fabrikada çalışıyorsunuz sabah 06:00 da KALKIYOR sabahın karanlığında veya gecenin bir yarısı soğuk sıcak farket etmez evden 10 saat uzak çalımanızı da kabul etmez değil mi? Peki eşiniz veya siz internetten hiç alışveriş yaptınız mı? Gittigidiyor, Hepsiburada, yada kitap satın aldınız mı birşeyler aldınız mı Oriflame de böyle birşey Oriflame den ürün sipariş verirseiniz kargo ayağınıza getirir hemde %30 indirimli alma fırsatınız olur.

 65. Şükran Erdoğan diyor ki:

  Esim kızdı zaten oriflame leventte varmis esimde o bolgede calisiyor ben alirim istedigini dedi sorun olsun istemiyorum satis danismanina söyledim sirket iptal eder dedi ama basima bir is almam değil mi mail attim sirkete

 66. Şükran Erdoğan diyor ki:

  Yeni uye oldum birkac saat esim cok kızdı iptalini istiyorum acil olarak hicbirsey almadim da daha sonradan danismanlardan birsey olmasin diye iptalini istiyorum

 67. büşra diyor ki:

  Merhaba ben bugün oriflame üye oldum fakat aklıma takılan bi konu var beni üye yaptıran bayan danışman kodu ve şifremi biliyor yani şifreyi kendisi istedi unutursan şifreni diye acaba sorun olur mu benim adıma sipariş verirse ne olacak bu şifreyi değiştirme gibi bi durum olamıyor mu

 68. admin diyor ki:

  Oriflame üyeliğinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. Ya da Oriflame üyelik iptali için izlenecek yol bir yıl için de oriflame’den sipariş vermediğinizde üyelik kendiliğinden düşer yani üyeliğiniz iptal olmuş olur. Oriflame yapmaktan sizi alıkoyan veya aklınıza yatmayan şey nedir bize bir kaç tanesini yazar mısınız?

 69. Meryem karabıçak diyor ki:

  Yeni üye oldum ama iptal istiyorum nasıl yapabiliriz …sonradan kafama yatmadı bazı şeyler

 70. admin diyor ki:

  Evet yapabiliriz isterseniz daha kazançlı farklı bir iş ile sizi tanıştırırım. Hem bir Çok sorundan kurtulmuş olursunuz. İster telefon ile isterseniz whatsap bu numaradan 05364856512 ulaşabilirsiniz.

 71. admin diyor ki:

  Merhaba Hale Hanım, Oriflame temsilcisi olmak için buradan size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi verir misiniz?
  Oriflame de her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Bir kota ve limitte yoktur. Sadece oriflame yeni kayıt olan danışmanlare özel bazı indirimli ürünlerin bulunduğu fırsatlar sunuyor bunlar danışmanların faydalanacağı daha çok kazanabileceği ürünler.
  Bunları göz önünde bulundurunuz. Oriflame üyelik formunu doldurunuz ücretsiz üyelik ve hediye kataloğunuz kapınıza gelsin.
  Oriflame Üyelik Formu

 72. Hale diyor ki:

  Oriflame internetten temsilci olmak istiyorum acaba her ay sipariş zorunluluğu var mı ya da belirli bir fiyat kotası var mı doldurmamiz gereken bu konuda yardımcı olabilir misiniz

 73. admin diyor ki:

  Merhaba Elif Hanım, Hiç bir sorun olmaz. Kişi oriflame satış danışmanı öyle değil mi? Oriflame’e üye olmak istediniz ve bilgilerinizi satış danışmanına verdiniz bu çok doğal bir şey, Oriflame’e kayıt olmanız için illaki sizin bilgileriniz gerekecek. Mesela Hepsiburada dan alışveriş yapman için sizden bilgilerinizi istiyor birde sipariş verebilmeniz için ürünü göndermeden kredi kartı bilgilerinizi doğru değil mi? Tabii internetten alışveriş yapanların hepsi bilir bu durumu! Yalnız size tavsiyem gelen danışman bilgilerinizle internetten oriflame danışman girişi yaparak bilgilerinizi kontrol ediniz.

 74. Elif diyor ki:

  Merhabalar ben yeni üye oldum , danışmanımı internetten buldum ,güvenlik açısından korkuyorum üyeliğimi iptal etmek istiyorm, tc em adresim hepsi ni danışmanım biliyor benim adıma tekrar üyelik yapıp sipariş falan verebilir mi ?

 75. admin diyor ki:

  Merhaba Çiğdem Hanım, Oriflame den en son ne zaman sipariş verdiniz? Oriflame Üyelik İptali için ödenmemiş fatura borcunuzun olmaması gerekir. Oriflame borcunuz yok ise sen son siparişinizin üzerinden 12 ay geçerse üyeliğiniz iptal edilecektir. Üyeliğiniz iptal edildiğinde yeni kayıt açmadığınızda Oriflame web sitesinden danışman girişi yapamazsınız.

 76. admin diyor ki:

  Merhaba Dudu Hanım, Sizin ve Oriflame için üzücü durum 🙁 Bunun olması imkansız gibi birşey, Siz izin vermediğiniz taktirde sizin adınıza sipariş verilmez! Ancak sponsor size sorar istediğin bir ürün var mı? Sana katalog gelsin bu gibi bir diyalog geçmişse aranızda oşekil verilir. Hem 99 dediğiniz şey adresinize teslim seçeneğidir ikinci bir adres mi eklenmiş farklı yere gitmiş koli? Üyelik 12 ay sipariş verilmediğinde evet silinir. Size tavsiyem müşteri hizmetlerine ulaşmanız bir de sponsorunuza veya oriflame direktörünüze onlar bu sorunu çözeceklerdir.

 77. Dudu diyor ki:

  Adıma alışveriş yapılmış faizli borcum gözüküyor ben hiç alışveriş yapmadım bana iptal etmek istediğimde otomatik olarak alışveriş yapmazsam üyeliğin silineceğini söylemişlerdi tesadüf maillerime baktım İstanbul bi adrese 99 adet kargo gönderilmiş deliye döndüm adlı yollara başvurcam nasıl yapcam bnm olmayan borcu bnm gibi göstermişler acill yardım edin lütfen cevap bekliyorum

 78. admin diyor ki:

  Merhaba Sevgi Hanım, Oriflame üyeliğinizi iptal etmeniz için müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekir iptal edildikten sonra yeniden kayıt olmak için 6 ay beklemelisiniz. Eğer siz oriflame de 12 ay hiç sipariş vermediyseniz üyeliğiniz 13. ayda otomatik düşer borcunuz yoksa hemen kayıt olabilirsiniz. Oriflame üyeliğinizi iptal etme gerekçenizi bize yazar mısınız?

 79. admin diyor ki:

  Merhaba Gülsüm Hanım, Danışman numaranızı biliyor musunuz? Eğer biliyorsanız Oriflame faturanızı Ziraat bankası atm sinden yapabilirsiniz. Ödeme yapmak çok kolay. Oriflame danışman numaranızı bilmiyorsanız sizi oriflame ê davet eden sponsorunuz da vardır ondan isteyiniz. Oriflame hannında merak ettiğiniz bir şey olursa ben Oriflame Üst Danışman HASAN bu numaradan 05364856512 aksam 22:00 a kadar ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin

 80. Gulsum yurtsever diyor ki:

  Mrb sıparıs verdım ama faturayı kaybettim odeme gunum gecıyor.. Faiz bınıyor.nasıl odeme yaparım

 81. admin diyor ki:

  Merhaba Arife, eğer borcunuz olsaydı bir şekilde gelirdi sizin karşınıza… Bir çin atasözü der ki;”Çalışıyorsa elleme” gelen yoksa boş ver bekleme 🙂

 82. Arife diyor ki:

  Merhaba. Bundan uc yil once bi arkadas bizi spor salonunda orfilame uye yapti. Fakat tek defaya mahsus siparis vermemizi ondan snra siparis vermesek de bi sorun cikmayacagini soyledi bir iki defa eve katalog geldi ama hic bir sekilde siparis vermedm. Ama ilk siparisleri bizi uye yapan arkadas vrdi. Ve ben suan kod sifre falan hatrlamiyorm. Borcumun olup olmadigini nasil ogrenebilirm. Arkadasa ulasamadigimiz icin bu kafamda hep soru isareti olarak kaldi. Yardimci olabilirsnz

 83. admin diyor ki:

  Oriflame direktörünüzü ve ya siz kendi sponsorunuzu biliyor musunuz? Müşteri hizmetlerine yazınız danışman numaranızı biliyor musunuz?

 84. Bahar diyor ki:

  Merhaba ben arkadaşı üye yapmıştım e posta benimkini yazdım arkadaş 7 aydır hiç sipariş vermedi ve ben kendi Şifremi Unuttum. Şifremi Unuttum kısmına eposta yazıyorum arkadaşın şifresi değişiyor. Kandi hesabını acamiyorum acil yardım ???

 85. emrah diyor ki:

  Iyi gunler bu lanet olasi orflamidir nedir 10 sene once esim iptal etmis ama orflam iptal etmemis ve baskasi onun ismi uzerune satis yapmis ve 8cra diye saa sapan kagirt gondermisler bu ne terb9yesizlik adilik

 86. admin diyor ki:

  Merhaba Cemre, oriflame katalog göndermiyor! Eğer ücret talep ediliyorsa sizin adınıza sponsorunz size ücretli katalog girmiş olabilir. Sizin onayınız olmadan bunu yapmaması lazım. Dediğim gibi oriflame sizin adınıza kalkım ceren hanım’a bu kataloğu gireyim de gitsin demez. burada iyi analiz etmeniz gerekiyor. Üyelik iptali için başvuruda bulunmuşsunuz hemen işleme alınır alınmaz üyeliğiniz düşer. Oriflame Üyelik iptali için Hiçbir işlem yapmanıza gerek yok aslında 1 yıl için de üyeliğiniz zaten düşecek. Tavsiyem size kataloğu kimin sipariş ettiğini öğrenmeniz yolunda olacak. iyi günler.

 87. cemre diyor ki:

  oriflame talep etmedigimiz halde neden katolog yolluyor ustelik bir kere iptal ettigim halde bir daha gonderdi 3 saatlik iptal suresini gectigi icin mecbur kaldım odemeye hicbir ucret talep edilmiyor du birde bugun uyelik iptalim icin dilekce gonderdim aradım isleme alındı denildi ne kadar surede uyeligim iptal edilir..gercekten pişmanlık duydum uye olduguma da

 88. admin diyor ki:

  Merhaba leyla Hanım, Ürünleri almayın kargo ya iade ediniz. O kişiyi firmaya şikayet ediniz. Oriflame iletişim
  Oriflame Kozmetik Ürünleri Tic. Ltd. Şti. Harmancı Giz Plaza, Harman Sokak No:5 Zemin Kat
  34394 Levent/ İstanbul

 89. Leyla diyor ki:

  Danışmanın benim adıma sipariş vermiş benim haberim yok ben ilk defa üye yaptı iş başka yerlere varmaya başladı,gelen korgoda 150lik sipariş var diyor acaba fazlada olabilirdi ben korgoda ki siparişi Kalmayacağım ben sipariş vermedim üyeliğini iptal ettirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 90. admin diyor ki:

  Merhaba Rukiye Hanım, Oriflame üyeliğinizi ne zaman açtınız? Hiç sipariş verdiniz mi? Diyelim ki oriflame den sipariş verdiniz faturanızı ödeyiniz ve 12 ay siz sipariş vermediğiniz de üyeliğiniz iptal olacaktır.
  Sorun nedir? Neden Oriflame üyeliğinizi İptal ettirmek istiyorsunuz?

 91. admin diyor ki:

  Merhaba BirGül Hanım, Oriflame de üyeliğin kendiliğinden düşmesi yani kapanması için 12 ay Oriflame siparişi vermemiş olmanız gerekir. Önceden Oriflame Faturanızı eksiksiz yada borca düşürmeden ödeme yaptığınızda kesinlikle hiç bir sorun çıkmaz. Sizce bir sorun teşkil etmez ise, oriflame den neden üyeliğinizi iptal ettirmek istediğinizi yazar mısınız. Oriflame üye olmak isteyenler için faydalı olur belki…

 92. bingul yildiz diyor ki:

  Bir arkadasim vasitasiyla bu ise girdim bana kayit acti siparisleri verdik ama baska uye yapmamiz lazim dedi arkadsimi uye yaptim oda siparis gecti odememizi daha yapmadik urunlerin odemesini yaptiktan sonra ikimizde uyelikten cikmak istiyoruz bazi problemlerden dolayi herhangi bir ucret odermiyiz birde beni uye yapan arkadas siparis vermediginiz durumda 3 ay sonra uyelik duser dedi ne yapmaliyiz yardimci olurmusunuz

 93. admin diyor ki:

  Merhaba, sizin adınıza siz kendi bilgilerinizi vermediğiniz sürece Oriflame de kaydınız açılmaz. Eğer online kayıt kullanarak siz bilgilerinizi girip kaydınızı tamamlamadıysanız. Şöyle bir durum söz konusu da olabilir, geçmişte oriflame üyeliğiniz oldu ama 1 yıl hiç sipariş girmediniz o zaman otomatik olarak 1. yılın yani 13. ayda üyeliğiniz silinir, isterseniz tekrar oriflame üyeliğinizi başlata bilirsiniz.

 94. türkmen diyor ki:

  Ve sponsor bana sizin adınıza daha önce hesap açılmış olabileceğini söyledi sonra ben parasız olan üyelik diye bisey gördüm ve ona kayıt yapabildim acaba gerçekten önceden kayitim var mi diye şimdi kendi ücretsiz aboneligimi de iptal eğer varsa başka biri adima hesap acmissa onuda öğrenmek istiyorum

 95. türkmen diyor ki:

  İyi günler benim bi sorum olacaktı beni bi sponsor üye yapacağı zaman üyelik kabul edilmiyordu neden acaba

 96. admin diyor ki:

  Bir yıl içinde alışveriş yapmazsanız üyeliğiniz bir yılın sonunda eğer borcunuz da yoksa üyeliğiniz kapanır. Yani biter. Oriflame kataloğu göndermez, sipariş veriseniz ücretsiz katalog kolinize konulur.

 97. admin diyor ki:

  Merhaba Sevgi Hanım, Ödenmemiş gecikmeye düşen bir faturanız var mıydı? Bu oriflame faturanıa faiz işlemiş olabilir, sizde varsayalım borcunuzu faturanızda ki tutar kadar ödemiş olup işleyen faiz kalmıştır bundan dolayı olacağını sanıyorum. Dediğiniz gibi oriflame de üyelik hiç sipariş vermezseniz 12 ay yani bir yılda üyeliğiniz kendiliğinden düşer. Taki kalan bir borcunuz olmasın. En iyi dileklerimle Hasan Kahveci

 98. sevgi çınar diyor ki:

  oriflame yi 2 yıldır yapmıyorum ve adıma 7.99 faiz borcu çıkıyor üyeliğini yapmadığım bir şeyin nasıl ourda faiz borcu olur anlamadım .ve üyeliğin 1 yıl yapmadığın zaman düştüğünüde biliyorum. fakat bu borca bir anlam veremedim beni aydınlatırsanız sevinirim.

 99. admin diyor ki:

  Merhaba Gamze Hanım, Sipariş vermediğiniz Sürece Borçlu sayılmazsınız Oriflame^de Üyelik Ücreti bizim aracılığımızla üye olursanız o 1 tl yi biz öderiz bu sorun olmaz 🙂 hem oriflame üyelik ücreti alırken işinize küçük bir yatırım yapmış oluyorsunuz aslında 1 lira bu sizin için sorun mu? Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal etme hakkınız vardır kimse sizi borçlu gösteremez ama sizin adınıza sipariş girilmediği sürece…

 100. gamze diyor ki:

  azönce orflime sitesinden üyelik girişinde bulundum fakat 1 tl kayıt ücreti alınıyormuş ürün almazsam bunu nasıl alacaklar.ayrıca üyeliğimide iptal ettirmek istiyorum alışveriş yapmadığım sürece borçlu sayılırmıyım.

 101. Tuana diyor ki:

  Merhabalar. Son yilinda hic siparis vermedim ve sistem benim uye otomatik iptal edilmis. Ben geri nasil katilabilirim?

 102. admin diyor ki:

  Siparişi sonlandır bölümüne geldiğinizde siparişi düzenle butonuna basınız yukarıdan aşağıya doğru takip ediniz orada beşli kataloğu seçeneğini kaldırınız ve işlemi güncelleyiniz sonrada siparişi sonlandırabilirsiniz.Oriflame 5li kataloğu nasıl silerimOriflame Kataloğunu Kaldırmak İçin

 103. duru diyor ki:

  Merhaba peki 5 lik katalog setini nasıl iptal ederim otomatikman kargoya dahil ediyor çünkü şimdiden teşekkürler

 104. Arzu c diyor ki:

  Oriflame ye yeni uye oldum 1tl kayit ucreti fakat hic siparis vermedim siparis vermezsem herhangi bir borc cikarmi uyeligimin iptalini istiyorum siparis vermezsem kayit ucretin faizlenir dediler nasil uyeligimi iptal ederim

 105. admin diyor ki:

  Merhaba Ceren Hanım, evet siparişi sonlandırdığınızda bedava oriflame kataloğu da gelecektir. Dikkat etmeniz gereken husus var! Oriflame bir tane bedava katalog ekliyor bir de 5li katalog ekliyor oda 5.5tl bunu silme hakkınız var.

 106. ceren diyor ki:

  ben üye oldum fakat kataloğa nasıl ulaşacağım bilmiyorum sporsorumada ulaşamıyorum ve sipariş versem internetten yanında kataloğu gönderirlermi ?

 107. admin diyor ki:

  Merhaba Tuğba Hanım, En son siparişinizden sonraki 12. aydan sonra üyeliğiniz otomatik düşer. Tabii bu aylarda sipariş vermezseniz! Bir sorununuz veya şikayetiniz nedir? Neden Oriflame Üyeyiğinizi İptal ettirmek istiyorsunuz?

 108. admin diyor ki:

  Merhaba Gizem Hanım, bu ay oriflame kayıt ücreti yok!
  Şartı, Oriflame kayıt ücreti ödememek için yapmanız gereken, 31 ekim’e kadar oriflame ekim kataloğundan yani bu ayın kataloğundan küçük bir sipariş verip aktif olmak. Zaten görmüştürsünüz oriflame 2.90 tl bir el krem veriyor, birde kargo ekler en düşük ödeyeceğiniz tutar 13 tl gibi olabilir. Diğer bir konu eğer bu işlemi yapmazsanız, diğer ayda vereceğiniz siparişin faturasına kayıt ücreti ekler. Oriflame her ay kayıt ücreti almıyor. üyeliğiniz tam bir ay boyunca devam eder, bir yılın sonunda 12. ayda 7.5 tl yenileme ücreti ekler buda sipariş verirseniz. Oriflame danışmanlarına bazı özel bazı fırsatlar sunuyor bunlardan faydalanmak isterseniz oriflame’in şartlarına uymak gerekir. Yoksa her ay sipariş vermek illa 100 bp sipariş vermek gibi bir durum yok. Umarım faydalı olmuştur. Eğer aklınıza takılan sorularınız olursa, buradan yorum yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
  Artan başarılar ve kazançlar dilerim. Hasan Kahveci 05364856512

 109. gizem demir diyor ki:

  merhaba ben ekim ayında orıflame kayıt oldum ücretsiz hiç sipariş vermedim normalde kayıt ücreti 30 lira imiş direktörüm sipariş vermezsen 30 lira vermek zorunda olduğumu söyledi sipariş versem bile kasım ayında ve sonraki aylarda sipariş vermesem herhangi bir para talebi olabilir mi orıflameın?

 110. admin diyor ki:

  Merhaba Sümeyye Hanım, Eğer senin adına bir sipariş verilmediyse hiç bir sorun olmaz borcunuz da olmaz. Oriflame’den ürün almadıysanız yani sizin adınıza bir fatura çıkması gerekiyor ki siz borçlanasınız, eğer yok ise demek ki borcunuz da yok. Sponsorunuzu tanıyor musunuz ondan yardım alabilirsiniz.

 111. SÜMEYYE DURGUN diyor ki:

  ben yaklaşık 3 ay önce 1 tlye oriflame üye oldum. fakat özel sorunlar dolayısıyla bu işi bırakmak zorundayım.sipariş almadım faiz binmişmidir bunu nerden öğrenebilirim.yardımcı olursanız sevinirim.ayrıca iptal için sadece faxmı göndermem gerekiyor başka yolu yokmudur.

 112. admin diyor ki:

  Merhaba, hiç bir şey almadığınızı belirtmişsiniz, 6 tl borç nereden eklenmiş. Sizi kayıt eden sponsorunuz var mı? Tanıyorsanız yardım isteyiniz. Oriflame’de ödenmesi gereken bir borcunuz var ise ödemeyi hızlandımak için ilk önce gecikmiş olan borcunuza %5 gecikme bedeli ekler üzerinden bir süze geçtikten sonra hala ödemediyseniz yasal işlemlere sokar bu tutar direk 20 lira olarak eklenir. yine ödemediyseniz ozaman avukatlara devreder icra söz konusu olur yanlış bilmiyorsam 150-200 lira avukat masrafı vs. artar. Benim burada ön yargısız olarak fikrim borç kiminse o borcu verilen süre için de anlaşmalı banka ve kurumlar aracılığı ile ödemeleri olmasından yana bir bankayı düşünün örnek: kredi kullandınız ve 2 ay ödemediniz ve banka size olsun paranız olunca ödersiniz mi diyor 3. ayda evinize bildirim mi gönderiyor. Eğer Oriflame üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız Borcunuzu en kısa sürede ödeyiniz. Borç sizin değilse bunu araştırınız lütfen. Detaylı yardım destek almak isterseniz buradan yönlendirme yapabiliriz.

 113. yasemin elif kılıç diyor ki:

  üye oldum ama sipariş vermedim tele msj geldi 6 tl olan borca faiz uygulanmış 26.80 tl fatura borcunu ödeyin diyo bi şey almadım bu ne saçmalık açıklama bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir