Home / Oriflame Üye Danışman Girişi
Oriflame Türkiye de İş fırsatı
Oriflame Türkiye - İş Fırsatı

Oriflame Üye Danışman Girişi

Kataloğu keşfetmek için tıklayın.

Büyük İndirim

% 70’e varan oranda

Oriflame Danışman Girişi

Oriflame danışman üye girişi ile kendi işinizin patronu olmak; hayallerinizi gerçekleştirecek kadar çok para kazanmak; İsveç’in doğasının ve biliminin gücüyle geliştirilen güzellik ürünlerine büyük ayrıcalıklarla sahip olmak; Türkiye’nin ve dünyanın en özel yerlerini görmek ve bunu yaparken çok ama çok eğlenmek için bir adım atın. Formu doldurun, size ulaşalım.

Oriflame’e Üye Girişi Yaparak

Oriflame danışman girişi yaparak ürünleri indirimli sipariş verebilirsin.

 Oriflame’e üye girişi yapın, ürünlerini indirim sayfası, danışman fiyatından sipariş edin.

Yeni kayıt olan üyeler için %70’e varan indirimli Hoşgeldiniz ürün setini, isterseniz kat kata kazan ürünlerini ve altın fırsat kataloğu’nu kullanım hakkına da sahip olacaksınız.

Sorun yok! Anlamadıysanız tekrar yazıyorum; Oriflame’e yeni kayıt olan danışmanlar Oriflame iş Fırsatları ile çok kazanıyor!

Oriflame  üyelik formunu doldurduğunuz da sponsorunuz size ulaşacak!

Oriflame hakkında merak ettiğiniz konular varsa sorularınızı, lütfen sormaktan çekinmeyiniz.

Oriflame Kayıt Olmak

Oriflame kayıtlı danışman değilseniz ilk önce oriflame kayıt işlemi sonra üye girişi eğer üye değilseniz buradan şimdi formu doldurunuz, kaydınız tamamlandığında adresinize oriflame kataloğu bedava gönderelim!

Kayıt işlemi yapıldıktan sonra  Oriflame Kataloğu’nu adresinize kargo ile ücretsiz olarak biz göndereceğiz.

Önemli: Kayıt olurken üyelik formuna yazdığınız adresinizin doğruluğunu kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.

Oriflame’e üye olarak, danışman girişi yapın Ürünlerini %30 indirimle danışman fiyatı sipariş edin. Yeni kayıt olan üyeler %80’e varan indirimden isterse kat kat kazan proğramı ve altın fırsat kataloğu’nu kullanım hakkına da sahip olacaksınız.

Oriflame danışmanı olduysanız, danışman girişi yaparak nasıl sipariş verilir sayfamızdan videoyu izleyiniz.

Eğer hala kayıtlı bir oriflame güzellik danışmanı olmadıysanız buradan hemen şimdi ücretsiz üyelik formunu doldurup gönderiniz.

Oriflame de sipariş vermek için önce üye olmalı sonra danışman girişi yaparak sipariş verebilirsiniz.

Danışman girişi yaptıktan hemen özel fırsat kataloğunu incelemenizi tavsiye ederim.

Oriflame  Üyelik Kayıt Formunu Doldurun Adresinize Bedava Oriflame Kataloğu’nu Gönderelim…..

Oriflame’e yeni kayıt olan danışmanlar hangi fırsatlardan yararlanıyor neler kazanıyor merak ediyor musunuz?

Okumaya devam edelim.

Buradan kaydınızı yapınız, “kayıt ücretsiz” üyelik formunu doldurduğunuzda kaydınızı Oriflame Danışmanı açılacak ve satış danışmanı sponsor numaranız ve şifreniz otomatik olarak üyelik formunda yazdığınız telefon numaranıza gönderilecek.

Kayıt işleminden sonra size bir adet ücretsiz Oriflame Kataloğu hediye edeceğiz.

Kayıt olurken bilgi formuna yazdığınız adresinizin doğruluğunu kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz.

Neden Oriflame Yapmalıyız!

Oriflame’e katıldığınız andan itibaren birçok fırsat, kazanç kapısı sunulacaktır. Her ay çalıştıkça artan bir kazanç elde edeceksiniz.

İster ürünleri indirimli fiyattan yani satış danışmanı fiyatından alabilir isterseniz satış yaparak para kazanabilirsiniz.

Oriflame’e üye oldunuz, kataloğunuz da geldi!

Oriflame güzellik ve satış danışmanı olarak giriş yapmak istiyorsunuz?

Oriflame danışman girişi nasıl yapılır merak ediyorsanız buradan videoyu lütfen izleyiniz.

Eğer hala üyelik formunu doldurmadıysanız bize bu numaradan 05072821706 veya whatsapp ile ulaşabilirsiniz. Oriflame hakkında size size yardımcı olalım.

ORIFLAME’DE NASIL KAZANACAKSINIZ?

Patron Sizsiniz, Nasıl Çalışmak İstersiniz?

Oriflame ile para kazanmanın 2 yolu var:

 1. Oriflame Ürünlerini Satarak Kazanın!Oriflame size her ay, gücünü İsveç’in doğasından ve biliminden alan üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunar. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, çevrenizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.Kataloğu keşfetmek için tıklayın.

  2. Ekibinizi Büyüterek Kazanın!

  Çevrenizdeki insanları, arkadaşlarınızı, dostlarınızı Oriflame’e davet ederek kendi ekibinizi kurmaya başlarsınız, böylece bir Sponsor olursunuz.

  Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Oriflame’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

  Nasıl başlayacaksınız?

  Çok kolay!

  Bu linke tıklayarak formu doldurun ve önce kendiniz ve aileniz için İsveç kalitesini taşıyan harika ürünleri ortalama %30 indirimle satın almaya başlayın.

  Sonrasında kataloğumuzu ailenize, arkadaşlarınıza göstererek siparişler almaya başlayın ya da çevrenizdeki insanları Oriflame’e davet edin ve kendi ekibinizi kurun. Bu bir anlamda kendi işinizi kurmanız demek, üstelik hemen para kazanmaya başlayabileceğiniz bir iş! Harika değil mi?

  Oriflame Danışmanı olmak için tıklayın.

 Oriflame Üyelik FormuFormu doldurun

Oriflame nasıl bir iş, merak ediyorsanız lütfen okumaya devam edelim.

Oriflame sermaye gerektirmeyen, siz çalıştıkça kazancı devamlı artacak hem de hiçbir riski olmayan kendi işinizin patronu olabileceğiniz bir İş imkanıdır.

İnsanlar çok farklı nedenden dolayı Oriflame işi yapmaya karar vermektedirler. Ülkemizde 1.5 milyona yakın kişi Oriflame ve benzeri  doğrudan satış firmaları işiyle ilgilenmektedir.

Birçok bağımsız girişimci  ‘doğrudan satış’ , ‘network marketing’ işinden çok para kazandıklarından dolayı normal çalışma hayatında ki işlerini bırakıp, tam zamanlı olarak  oriflame ile çalışmaya başlamıştır.

Bazı kişilerin çok güçlü nedenleri olduğundan dolayı, daha fazla Oriflame’e zaman ayırarak kısa sürede çok güzel kazançlar elde edebiliyor.

Mesela, bu işi çocuğunun eğitim okul masraflarına bir katkı olsun diye başlayan da olabilir yada evini, arabasını almak, taksitlerini ödemekte olabilir.

İster tam zamanlı bir iş olarak ister yarı zamanlı iş veya tüm bu tercihlerin dışında, sunulan kaliteli ürünleri indirimli fiyattan satın alabilmek için de üye olurlar.

Sizi motive eden ne olursa olsun ‘Oriflame doğrudan satış’ diğer pazarlama modellerinden birçok konuda farklıdır.

Diğer iş dallarında olduğu gibi kazanç, çok çalışarak, yeteri kadar zaman ayırarak, bir plan ve program dahilin de iş yaparak gelir.

Her işte olduğu gibi, kazanç, disiplinli, planlı, programlı bir çalışma sonucunda söz konusu olmaktadır.

Kısacası işe verdiğiniz ciddiyet, sizin de kazanç düzeyinizi belirleyecektir. Diğer işlerde olduğu gibi bu işi yapan herkes başarılı olacak diye bir kural da yoktur.

Tecrübemiz göstermektedir ki, esnek çalışarak, yeterli zaman ayırarak ve işi ciddiye alarak sermaye ortaya koymadan kendi işinizi kurabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Aslında kendi işinin patronu olmak da, birçok girişimci ruhlu insan için başlı başına önemli bir kazanımdır.

Oriflame Doğrudan satış sektörü herkese kapısı açık olan nadir birkaç sektörden birisidir. Kadınların iş hayatına katılımı açısından bu kadar büyük imkanları hem kazançta hem kariyerde ayrımcılık olmadan sunan başka bir sektörü bulmak çok zordur.

Bu sektörde başarılı olabilmek için yaş, eğitim, cinsiyet kıriter değildir. Herkes eşit fırsatlara sahiptir, sektöre katılabilir ve başarılı olabilirsiniz.

Başlamak da, sonlandırmak da son derece kolaydır. Çalışma hayatınızda da çok farklı çevrelerden yeni, heyecan verici insanlarla tanışabilir, yepyeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Şimdi Katılmanın Tam Zamanı

Oriflame de kayıt olduğunuz ay danışman girişi yaparak 100 veya 125 puanlık sipariş verdiğinizde neler kazanacağınızı biliyor musunuz?

Sipariş zorunluluğu yoktur.

Oriflame yeni kayıt olan danışmanlara özel fırsatlar veriyor, bunların neler olduğunu merak ediyor, öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Kayıt işleminden sonra  Oriflame Kataloğu’nu adresinize kargo ile ücretsiz olarak göndereceğiz.

Oriflame Üyelik Formu için tıklayın…