Oriflame Türkiye sosyal ağ çalışması ile biz danışmanlarına destek vererek daha fazla para kazanma olanagı sunuyor. Ev hanımı, çalışan farketmez herkes bu iş ile para kazanabilecek! Hemde sermayesiz risksiz para kazanma yolu…
Hayalleriniz, ilham kaynağımız diyen Oriflame, sunduğu iş fırsatı ve güzellik ürünleri ile ilgili farkındalığı arttırmak için Bizlere hayallerinizi süsleyen ürünlerin bulunduğu muhteşem bir Facebook uygulaması sunuyor.

‘Hayallerimi Süsleyen Katalog’ adlı oyunun amacı Oriflame ürün çeşitliliğini Facebook’un geniş etkileşimi ile hedef kitlemizle paylaşmak ve Oriflame’de kazanmanın ve hayallerine kavuşabilmenin kolaylığını vurgulayarak Danışman olmaya teşvik etmektir.

Hem sizin hem de arkadaşlarınızın oyuna katılıp hediyeler kazanabilmesi için uygulamamıza giriş yaparak Oriflame markamızın daha fazla kişiyle buluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Oriflame her alanda her zaman danışmanların çalışmalarına ve daha çok kazanmalarına olanaklar sunuyor.

Oriflame İş Fırsatını tanıdığınızda sizde benim gibi vazgeçemeyeceğiniz bir kazanç kapısı eskilerde denildiği gibi “altın bilezik” olduğunu göreceksiniz.
Hemen Şimdi Oriflame Danışmanı Olmak için TIKLA..