Şirket Hakkında

Oriflame kozmetik Türkiye de  1992 yılndan buyana aktif bir şekilkde hizmet vermektedir. Oriflame İsvç’te 1967 yılında iki kardeş ve arkadaşları tarafından kurulan  60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası güzellik şirketidir. Oriflame doğal, yenilikçi güzellik ürünleri 3,8 milyon Bağımsız Satış Danışmanı ve yarattıkları 1,5 milyar Euro yıllık satış ile pazarlanmaktadır.

Oriflame, temel iş fırsatı ile, ilk günden kazanç elde etmek ve kişisel hayallerine ve isteklerine kavuşmak için çalışmak isteyenlere eşsiz iş konseptini sunuyor: Make Money Today and Fulfil Your Dreams Tomorrow?. “Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun.

İnsanlara ve doğaya saygı şirketin operasyon ilkelerinin temelini oluşturmakta, sosyal ve çevresel politikalarına da yansımaktadır. Oriflame dünyada sayısız sosyal sorumluluk projesine destek vermektedir ve Dünya Çocuk Örgütü’nün eş kurucularındandır. Oriflame Kozmetik hisse senetleri Nasdaq OMX Borsası’nda işlem görmektedir.

Oriflame Kozmetik

Oriflame Kayıt

Üye şirket ismi Oriflame Kozmetik Ürünleri Tic.Ltd.Şti.
Adresi Harmancı Giz Plaza Harman Sk. No:5 Zemin Kat Levent / İstanbul
Telefon no 0212 371 26 00
Faks no 0212 270 31 35
Web site adresi www.oriflame.com.tr
Ücretsiz Bilgi Hattı 0800 219 60 31
İlgili kişi Kemal Kaya (Müşterek Genel Müdür)
Satış yöntemleri Doğrudan Satış
Ürünleri Renkli Kozmetik, Cilt Bakımı, Kokular, Saç ve Kişisel Bakım, Aksesuarlar dahil 1000?den fazla ürün

Kısaca Oriflame,

1,5 milyar Euro’luk yıllık satış cirosuna,
3,8 milyon Bağımsız Güzellik Danışmanına,
8000 çalışana,
Yılda 1000den fazla ürüne,
Global Araştırma & Geliştirme Merkezinde çalışan 100’den fazla bilim adamına,
İsveç, Polonya, Çin, Rusya ve Hindistan olmak üzere dünya genelinde 5 üretim merkezine sahiptir.
Dünya Çocuk Örgütü Kurucu Üyesidir.
Oriflame hisse senetleri 2004 yılından bugüne Nasdaq OMX Borsası’nda işlem görmektedir.
Ürünler doğal özler içerir, asla hayvanlar üzerinde test edilmez.
60’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.
Doğrudan satış yöntemi sayesinde müşteriler, tanıdıkları ve güven duydukları kişilerden tavsiyeler ve ilham almaktadır. Ürünleri doğrudan satın almak hem pratik hem de güvenilir bir yöntemdir. Oriflame Satış Danışmanı olmak, sınırsız bir gelir ve kariyer fırsatına, verilen eğitimler ile kişisel gelişim ve güzellik eğitimleri alma imkanına ve sıcak bir aile ortamı sunan global bir topluluğun parçası olma olanağına sahip olmak demektir.

Oriflame, ?yapabilirim? ruhuyla nitelendirilen, merkeziyetçi olmayan bir yönetim sistemine, genç ve girişimci atmosfere sahip olan bir şirkettir.Oriflame?e, ekstra kazanç sağlamak, sosyal bir grubun parçası olmak ve daha iyi bir hayat yaşamak isteyenler katılıyor. Cinsiyete, eğitime, iş tecrübesine bakılmaksızın 18 yaşını geçmiş ve Türk vatandaşı olan herkes Oriflame Satış Danışmanı olabilir.

Vizyonumuz
Doğrudan satış yapan 1 numaralı güzellik şirketi olmaktır.

Misyonumuz
Hayalleri gerçeğe dönüştürmektir.
Oriflame Vakfı çocuklara ve genç kızlara eğitim imkanı sağlamak için çalışıyor. Oriflame, bulunduğu her ülkede daha güçlü pozitif bir değişim sağlayabilmek ve çok daha muhteşem kampanyalara imza atabilmek için, aktif olarak faaliyet gösterir ya da ülkelerin dernek ve vakıfları ile işbirliğine giderek tüm çabaları tek bir şemsiye altında toplamayı hedefler. Bu doğrultuda Türkiye?de ise Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı?nın İstanbul ve Ankara?daki 2 öğrenim biriminin sponsorluğunu üstlenerek her yıl 2.000 çocuğun eğitim görmesini sağlamaktadır.

Sizde böyle güçlü köklü yarım asırlık bir geçmişi olan firma ile çalışmak isterseniz. Oriflame Fırsatları ve Kazançlarını  Hemen Şimdi yakından takip etmk için Kayıt olun…