Oriflame Şubat Kataloğu 2016

Oriflame Şubat Kataloğu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Oriflame şubat kataloğu’nda en yeni kozmetik ürünleri indirimli bulacaksınız. Güncel Online Oriflame Kataloğu

3 milyondan fazla Bağımsız Satış Danışmanına sahiptir ve Bünyesinde yaklaşık 7 bin 500 çalışanı bulunmaktadır.

İsveç, Polonya, Çin, Rusya ve Hindistan’da üretim merkezine sahip olan Oriflame Katalogları, 40 farklı dilde basılır ve dağıtımı gerçekleştirilir.

Tüm bu bileşenler bir araya geldiğinde Oriflame’in küresel başarısı kaçınılmaz hale gelmiştir.

Cilt Bakımı, Makyaj, Kokular, Kişisel Bakım, Saç Bakımı, Aksesuarlar, Sağlıklı Yaşam ve Erkek Bakımı gibi ana kategorilere ek olarak birçok alt ürün kategorisi mevcuttur. Birliktelik, Ruh ve Tutku, Oriflame’in üç temel vazgeçilmez değeridir ve kozmetik üzerine sahip olduğu 40 yılı aşkın tecrübesi, yüzün üzerinde bilim insanı ve oldukça gelişmiş araştırma – geliştirme tesisi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz olarak karşılar.

 

Oriflame’e ait tüm gelişmelerden haberdar olmak, kampanya, indirim ve diğer fırsatlardan yararlanmak için size özel hazırlanmış kataloglarımızı inceleyebilirsiniz.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Oriflame Üyelik Kayıt Avantajları Kendi ürünlerinizi %30 indirimli alırsınız Şatış yapınca %30 Kâr elde edersiniz Lider gelişim bonusu’ndan toplam 1.950 TL kazanabilirsiniz. Kendi ekibinizi kurarak %3’ten %21’e kadar ek performans primi alırsınız Direktör Ünvanı ile 1,000$ para ödülü ve çok daha fazlası…  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir