Oriflame Mart Kataloğu 2018’deki ürünleri incelemek için düzenlediğimiz, Oriflame Online Katalog sayfalarına aşağıdan bakabilirsiniz.

Oriflame Mart Kataloğundan sipariş vermek isterseniz size bu konuda ayrıcalıklar tanıyabilirim. Bu ay ki yeni ürünleri, indirim ve kampanyaları sizlerle paylaşmak isterim.

Beğendiğiniz ürünleri isterseniz sipariş verebilirsiniz, yada danışman fiyatında %30 indirimli alabilirsiniz. Mümkün! Bu konuda size yardımcı olabilmek için biz burada olacağız.

Oriflame Kataloğunu incelediniz diyelim peki basılı kataloğumuzu adresinize ister misiniz?  Kataloğumuz her ay güncelleniyor. Her ay farklı bir katalog basılmaktadır.

Oriflame kataloğu internette online incelemeniz de mümkün. Kataloğu çevrenizdeki,  eş dost arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.

Ekstra olarak hem kendi ihtiyacınızı alabilir hemde “oriflame iş imkanı” ile ek kazanç sağlayacaksınız.

Nasıl, güzel fikir değil mi?

Katalog gönderebilmemiz için buradan “adresinizi bırakın” bilgilerinizi yazın, adresinizin doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayın. Kataloğu ücretsiz olarak adresinize göndereceğim.

Oriflame Güzellik ve Satış Danışmanı Olmak Ne Sağlayacak! 
Oriflame Üyelik Hakkında Çok Önemli Bilgiler
Oriflame Dünyada 50. yılı, Türkiye’de 25 yıldır harika başarılara imza atmış  kozmetik markasıdır.

Oriflame’e üye olmadan da ürünlerini danışman aracılığı ile temin edebilirsin.
Biz sizi satış danışman olarak, aramızda görmek isteriz.
Çünkü; daha fazla fırsat daha fazla kazanç elde etmenizi istiyoruz, Uygun fiyattan sipariş verebileceğin gibi, üye olarak da para kazanman mümkün!

Oriflame üyelik hakkında bilmeniz gerekenler aşağıdadır.
Oriflame üyelik ücretsizdir. Üyelik için her hangi bir ücret ödemezsin. Oriflame Kataloğu yeni kayıt olan üyelere ücretsiz gönderilir.
Her ay sipariş vermek zorunluluğu yok!
Satış yapmak mecbur değil!

Oriflame’den ürünlerini kendi ihtiyaçlarınız için sipariş verebilirsiniz.
Danışman fiyatı ile ürünleri %30 ve daha fazla indirimden yararlanarak  sipariş verebilirsin.

Yeni kayıtlar için “Hoşgeldiniz” programından faydalanmak, sadece yeni kayıt olmuş üyelere özeldir. İlk 3 ay boyunca 100 puanlık sipariş veren  danışmanlar yararlanıyor.

Oriflame danışmanlara özel Kat Kat Kazan Programı var, tüm üyeler için geçerlidir.Oriflame kataloğu ve üyelik hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Aklınıza takılan her konuda bize mesaj atabilir, e-posta gönderebilir veya doğrudan telefonla arayıp destek alabilirsiniz.

Siz de Oriflame Danışmanı olun, hayallerinizi gerçekleştirin. Oriflame Ürünlerini %30 İndirimli Sipariş Vermek İçin Üye Ol!

Önemli: Oriflame kozmetiğin cilt bakım ürünlerinde bitkisel özleri kullanan ilk kozmetik şirketlerinden birisiyiz. Yenilenebilir kaynaklardan aldığımız bileşenleri her zaman en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizi geliştirirken doğal ve çevreye zarar vermeyecek bileşenler kullanıyoruz.

Oriflame Mart Kataloğu‘nu inceleyip yeni ve indirimli ürünlere danışman özel fiyattan uygun almak isterseniz, sakın fırsatı kaçırma!
Oriflame Mart Kataloğu 1 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Oriflame Mart Ayında İndirimli Sipariş Vermek İçin Ücretsiz Üye Olun Katalog Adresinize Bedava Gelsin
Sipariş Zorunluluğu Yok, Üyelik Ücreti Yok Ücretsiz Katalog Adrese Gönderim ve İndirimli Alışveriş

ORİFLAME ÜYELİK FORMU