Oriflame Kozmetik, Güzellik ve Satış Danışmanı Olun

Eğlenceli ve güzel bir iş için bugün kayıt olun!

 • %30 İNDİRİM

Danışmanımız olarak; yüksek kaliteli, zengin çeşitli güzellik ürünlerimizi alırken %30 indirimden yararlanırsınız.

 • KENDİ İŞİNİZİ KURUN

Ne zaman ve ne kadar çalışacağınıza siz karar verin. Oriflame ile kendi işinizi kurmanız için yapmanız gereken tek yatırım zamanınız ve tutkunuzdur.

 • EĞLENİN!

Bir Oriflame Danışmanı olmak çok eğlencelidir. Yeni insanlarla tanışma, dünya çapında seyahatlere, zevkli güzellik etkinlikleri ve heyecan verici aktivitelere katılma fırsatınız olur.

 

 

Para Kazanın

Oriflame’de Danışman olduğunuz aynı gün içinde; kataloğu arkadaşlarınıza, komşularınıza ve iş arkadaşlarınıza gösterip sipariş alıp anında para kazanabilirsiniz. Ertesi gün, Danışman olacağını bildiğiniz kişileri davet edip takımınızı oluşturarak sınırsız kazançlardan yararlanabilirsiniz. Bizimle her zaman seçme özgürlüğüne sahipsiniz; ister ek gelir elde edin,isterseniz kariyerinizi inşa edin. Sınır yok, risk yok, seçim sizin!
Oriflame size para kazanmanın üç yolunu sunar:

 1. Oriflame ürünlerini indirimli alarak para kazanın.
 2. Kataloğu göstererek yaptığınız satışlardan para kazanın.
 3. Başkalarını da davet ederek, beraberce para kazanmak için bir takım kurun.

Eğlenin

Oriflame’de kozmetik ürünlerimizden faydalanabilir, beğendiklerinizi aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca:

 • Yeni insanlarla tanışıp, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz
 • Başarılarınızdan dolayı takdir edilirsiniz
 • Toplantılar, eğitimler ve seminerler yoluyla kişisel ve mesleki gelişim sağlarsınız.
 • Ülke çapında ve uluslararası seyahatlere çıkarsınız.
 • Kendi ekibinizi kurarak başkalarının da gelişmesine yardımcı olursunuz.

Oriflame Danışmanı Olmak

Herkes bir Oriflame Güzellik Danışmanı olabilir. Oriflame fırsatı benzersizdir. Güzellik Danışmanı olmanın sağladığı olağanüstü esneklik sayesinde, Oriflame her yaşam tarzı için uygundur. İster ekstra kazanç sağlamak, isterseniz tam zamanlı bir iş kurmak veya ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin, Oriflame sizin için uygundur! Tam zamanlı ya da yarı zamanlı da çalışsanız; iş sahibi, evden çalışan biri, öğrenci, emekli veya evde çocuk yetiştiren bir ebeveyn de olsanız, çalışacağınız saatleri siz belirleyerek kendi patronunuz olabilirsiniz! Her ay elde edeceğiniz gelirin miktarını siz belirlersiniz. Bu tamamıyla ne kadar çaba harcadığınıza bağlı. Seçkin ürünlerimizden faydalanırken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışacak ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Uluslararası seyahatler, önemli etkinliklere katılım ve elde ettiğiniz başarılar sonucunda takdir edilip ödüllendirilme hakkı kazanma şansınız var.

Ayrıca çoğunluğu tamamen ücretsiz olan eğitimler ve etkinlikler sayesinde, kişisel ve mesleki gelişim fırsatına sahip olacaksınız. Hiçbir maddi risk almadan, sürekli olarak güzellik ve moda akımları hakkında bilgi edinebileceksiniz.

Yeni başlayan bir Güzellik Danışmanı olarak, size rehberlik edecek, sizden daha deneyimli bir sponsorunuz olacak. Sponsorunuz size Oriflame’i tanıtacak ve işe başlamanız için gereken tüm bilgileri anlamanıza yardımcı olacak.

Kimler Oriflame Güzellik Danışmanı Olmalı?

Herkes!
Ürünlerimizi indirimli almak, ekstra gelir elde etmek veya kendi işinizi kurmak için, Oriflame’e katılın. Ne kadar ilerlemek istediğinize siz karar verin, biz de her adımınızda size destek olalım. Oriflame’e nasıl katılabileceğinizi öğrenmek için buraya tıklayın.

ŞİMDİ KAYIT OLUN!

Oriflame Üyelik ve Kayıt Formu