Home / Oriflame Danışman / Oriflame Üyelik Yenileme
Oriflame Nasıl Kayıt Olabilirim
Oriflame Nasıl Üye Kayıt Edebilirim

Oriflame Üyelik Yenileme

 

Oriflame üye oldunuz peki üyelikten silinme veya üyelik, kayıt yanileme ücreti var mı bunların hepsini merak ediyorsunuz değil mi… Tüm merak ettiğiniz oriflame hakkında sormak istediğiniz soruların cevabını bulabileceksiniz.

Oriflame danışmanı olmak istiyorum, üyelik ücreti ödeyecek miyim? Hayır, oriflame üyelik ücreti çok eskiden vardı şimdi üyelik ücreti yok.

Peki üyelik yenileme var mu üyelikten düşme gibi bir durum söz konusu mu? Evet üyelik silinmesi var, nasıl oluyor bu durum? Oriflame’e üye oldunuz tam bir yıl kendi adınıza hiçbir siparişiniz olmadı yani kendi hesabınızdan Oriflame Danışman Girişi yapıp sipariş vermediğiniz 12 ay süresince o zaman üyeliğiniz otomatik olarak silinecektir.

Oriflame üyelik yenilemesi nasıl oluyor derseniz, o da şu şekilde oluyor. En son sipariş verdiğiniz ayın üzerinden  her 12 ay süre üyeliğiniz uzar bu kısımı fazla düşünmeyiniz siz sipariş verdiğiniz zaman üyelikten düşme silinme yok. Ama diyelim ki unuttunuz da 12 ay bitti ve üyeliğiniz silinmiş peki ya sonra ne olacak?

Tekrar Oriflame Üyelik Formu‘nu doldurduğunuzda ücretsiz üyelik kaydınızı biz açacağız.

Danışmanının, üyelikten çekilmesi tekrar üyelik kayıt yenileme ve ücreti hakkında merak ettiğiniz konular…

Oriflame Danışmanının üyeliği  kayıt olduğu tarihin yıl dönümünde eğer hiç sipariş vermez ise sona erer.

Not: Düzenli sipariş veren danışmanlar, oriflame kayıt yenileme yapmalarına gerek kalmaz.

Oriflame Danışmanının eşi de Oriflame Danışmanı olmak isterse, eş aynı üyelik altında, limited şirketi veya ortaklık (adi) mahiyetinde aynı sponsora kaydolabilir.

Eski Oriflame Danışmanları (veya eski Oriflame Danışmanlarının eşleri) aşağıdaki şartlar altında yeni üyelik başvurusunda bulunabilir:
Önceki üyeliğin istifa ile sona erdirilmesinin üzerinden en az altı ay geçmiş olmalıdır. Aksi takdirde Oriflame’in yazılı onayı alınmalıdır.

Eski bir Oriflame Danışmanı, 12 ayı faaliyetsiz (inaktif) yani hiç sipariş vermeden geçirdiği için kaydını yenileyememe sebebiyle üyeliğinin sona ermesinin ardından eski bir Oriflame Danışmanı olduğunu belirtmeksizin derhal başvuruda bulunabilir.
Oriflame Üyelik Kayıt Ücretsiz, Bedava Kayıt İçin Hemen Şimdi Kaydınızı Açalım!

About Hasan

Evde iş arayan ev hanımlarına İş Fikirleri ile ek gelir yöntemleri anlatıyorum. Sizinde aklınızda ek iş yaparak para kazanmak varsa, doğru yerdesiniz. Bu konuda size yardımcı olabiliriz.

Check Also

Oriflame Fatura Ödeme de Moka Uygulama

Oriflame Fatura Ödeme de Moka Uygulama

Oriflame masrafsız ve kolaylıkla oriflame faturası nasıl ödenir hangi kurum ve bankalara fatura ödemesi yapılır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir