Oriflame Kat Kat Kazan kampanyası Ürünü Nedir?

 Oriflame Kataloğu ile kazancınızı kat kat artıtrabileceğinizi biliyor musunuz!

Oriflame kat kat kazan programı ve kazançları her ay değişir, ürünler danışmanlara özel her ay kazanç sağlamaktadır.

BU AYIN KAT KAT KAZAN PROĞRAMINDA NE VAR?

Oriflame Kat Kat Kazan Ürünü
Oriflame Kat Kat Kazan Proğramı

Oriflame, sizlere satın alırken tasarruf edecebileceğiniz, satarken kazanç elde edebileceğiniz veya
kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş fırsatı sunuyor.

Oriflame Kozmetik; İş ve Güzellik şirketi olan dağrudan satış sistemi ile çalışan ve danışmnlarına iş olanağı sunan çok büyük bir firmadır.

Oriflame ile 60’dan fazla ülkede 3,5 milyondan fazla satış danışmanı hayallerine kavuşuyor.
Siz de; Oriflame ile harika görünün, para kazanın ve eşsiz bir çevre kurun.

Oriflame’e katılmak için tıklayın.

 

ORIFLAME’E YENİ KATILAN SATIŞ DANIŞMANLARINA ÖZEL NELER VAR?

Oriflame Satış Danışmanı olan tüm yeni kayıtların Oriflame Kataloğunu çevresindeki herkese sunarak sipariş vermenin, sipariş toplamanın keyfini çıkarabilmesi ve başlangıç seviyesindeki ek gelir ile hayatında küçük de olsa fark yaratmaya başlayabilmesini amaçlayan bir programdır.

Oriflame danışmanı olduğunuz ay ve takibindeki 2 ay boyunca Oriflame tarafından belirlenen tutarda sipariş verilmesi durumunda her ay Oriflame’in güvenilir ürünlerini çok uygun fiyatlara sahip olma, deneyebilme ayrıcalığına ulaşacaksınız.

Hoş geldiniz Programının 3 adımına dahil olduğunuzda satış kazancınızla birlikte karlı kazanç elde edeceksiniz.

Hoşgeldiniz Programındaki ürünlerin size ne gibi faydaları olduğunu öğrenmek ister misiniz?

Öncelikle Oriflame ürünlerinin kalitesini kendiniz deneyimleyebilirsiniz. Kendi denediğiniz ve olumlu sonuç aldığınız bir ürünü güvenle ve içtenlikle tavsiye edebilirsiniz. Böylece satış için çok daha kolay ikna edebilirsiniz!

Çevrenizdekilerin de ürünlerinizi denemesini sağlayabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Böylece müşterilerinizin sayısını artırarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz!

Ayrıca büyük indirimle satın aldığınız ürünlerinizi müşterilerinize satabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz!

Tavsiyemiz Hoşgeldiniz Programı ürünlerini işinize bir yatırım gibi görerek daha fazla kişiye Oriflame’in iş fırsatından ve kaliteli ürünlerinden bahsederken kullanmanızdır.

Hoşgeldiniz Programı detayları için tıklayın.

 

KAT KAT KAZAN PROGRAMI

Oriflame ile istediğiniz yaşam tarzına ulaşmanın en hızlı ve kolay yolu kendinize bir ekip kurmaktır.

Sponsorunuzun sizi kaydettiği gibi siz de önce yakın çevrenizden başlayarak “Ek gelir fırsatıyla ve ürünlerle” ilgilenen herkesi ekibinize davet edebilirsiniz.

Ekibinize yeni kayıtlar katıldıkça Oriflame’in sınırsız kazanç dünyasına hızlı bir giriş yapar, yeni seviye ve unvanlara ulaşırsınız böylece hayallerinize doğru büyük adımlar atarsınız. Hem siz hem de ekibiniz daha fazla kazanabilir, istediğiniz yaşam tarzına rahatça kavuşabilirsiniz.

Unutmayın; Kat Kat Kazan Programı’nın amacı size ve ekibinize daha fazla kazandırmak!

Kat Kat Kazan Programı için 

Kat Kat Kazan Ürünleri

Oriflame Kat Kat Kazan Proğramı İndirimli Ürün, Hediyeleri…

Oriflame  Kat kat kazan kampanyası harika uygun ürünlerle her ay güncelleniyor. Oriflame her ay kat kat kazan ürünü adı altında yeni eski tüm danışmanlar bu fırsattan yararlanabilir . Buradan ürünlerin tanıtımını yapmaya çalışacağım. Ürün görsellerini her ayın başında bu sayfadan görebilirsiniz.

Oriflame Kataloğu’ndan 125 BP sipariş veren üyeler bir sonraki ayın kataloğu’ndan verecekleri herhangi bir sipariş ile oriflame’in belirlediği kat kat kazan ürünü indirimli fiyattan alma hakkına sahip olacak. Kat kat kazanan ürününü, sistem; danışmanlar sipariş verirken Ürün otomatik ekler.

Ürünü almak mecburi değildir. Danışmanlar isterse alabilir, eğer almak istemezlerse alışveriş düzenle sayfasından sil butonu var, oradan ürünü silebilirler.

#önemli: Ürünleri almanız sizin yararınıza olacaktır. İncelemenizde fayda var.

#Her Oriflame üyesi kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
Oriflame indirim broşürlerinden verilen tüm siparişler kampanya hesaplamasına dahildir.

 Oriflame Üyelik FormuFormu doldurun

Oriflame’e yeni katılan üyelerin kazancı nedir?

Oriflame’e yeni kayıt olan üyeler için ilk 3 ay 100 BP ve üstü sipariş yani yaklaşık katalog daki fiyattan 180-190 tl arası sipariş verdiklerinde hak ettikleri ürün setlerinden oluşan Hoş geldiniz Programı adı verilen bir program vardır. Bu programdan sadece yeni üye olan danışmanlar r 3 ay boyunca yararlanabilir.

Bunun dışında eski ve yeni tüm üyelerin yararlanabildiği bir de Kat Kat Kazan Programı vardır.

Katalog dan 125 BP ve üstü sipariş verildiğinde kat kat kazan kampanyasına katılmış oluyorsunuz.  Yeni üye olan biri 3 ay boyunca hem Hoşgeldiniz Programı hem Kat Kat Kazan programından yararlanabilir. 3 ay sonra tüm eski Oriflame üyeleri gibi sadece Kat Kat Kazan program ile devam eder.

Elbette bu hediye programları dışında katalogdan indirimli alışveriş imkanı ve “outlet kataloğu altın  fırsatları” da her zaman devam etmektedir.

“Oriflame Yorumları” 

Kat kat kazan kampanya ürünlerinden her üye en fazla 1 adet kazanabilir. 300 BP (puan) gibi yüksek miktarda sipariş girme durumunuz olursa, ailenizden bir kişinin adına da üyelik açarak, yarısını bir kişiden, yarısını diğer kişiden girerek 2. hediye hak edebilirsiniz.
Çok satış yapan üyeler genelde bu şekilde birkaç kişi adına çalışıp kampanyalardan daha fazla yararlanmış oluyorlar.

Oriflame de hediye olarak bilinenlerin çok uygun fiyattan aldığımız kat kat kazan ve yeni kayıtların hoş geldiniz proğramlarıdır. Kat Kat kazan katalog dan 125 bp sipariş verdiğiniz de hak ettiğiniz bir kazanç fırsatıdır bu güzel bir kazançtır.

Yeni kayıtlar için artı kazanç vardır oda 3 ay indirimli ürün paketi vardır birini alma hakkı kazanan diğer ayda şartını yerine getirirse 2. de alma hakkı kazanır 2. siparişi verirse 3. hoşgeldin adımını da alma hakkı kazanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir