Home / Oriflame Kargo Takip Sorgulama

Oriflame Kargo Takip Sorgulama

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.0.47″][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.19.13″ custom_padding=”14px|0px|66px|0px|false|false”][et_pb_row _builder_version=”3.19.13″ custom_padding=”32px|0px|62.1477px|0px|false|false”][et_pb_column type=”3_4″ _builder_version=”3.19.13″][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.19.13″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

Oriflame kargo takip sorgulama nasıl yapılır?

Oriflame danışman girişi yaparak katalogtan yada beğendiğiniz ürünlerden sipariş geçtiniz. verdiniz. Şimdi merakla bekliyorsunuz, acaba kargo yola çıktı mı, nerede ne zaman gelecek?

Oriflame iki büyük kargo şirketi ile anlaşmalı, biri Yurtiçi Kargo diğeri ise Aras Kargo şirketiydi ama bunlara bir yenisi de eklendi PTT Kargo

Oriflame’de sipariş verirken, danışmanların kendi tercihlerine göre hangi kargo firması ile siparişlerinin gelmesini istiyorlarsa o kargo şirketini seçebilirler.

Buna göre de kargo takibi yapmak için sorgulama aracını kullanarak kargonun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oriflame siparişlerinizin hangi tarihte kargoya verildiğini, en yakın Aras veya Yurtiçi Kargo şubesine ne zaman geldiğini yada geleceğini online takip edebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Takibi

Yurtiçi Kargo ile gelen siparişlerinizi takip etmek için aşağıda ki kutucuğa  Oriflame danışan kodunuzu girip Gönder’e basınız.

Kargo bilgileri listelendiğinde soldaki takip numarasına tıklayarak gönderinizin detaylarını görebilirsiniz.

Aras Kargo Takibi

Aras Kargo ile gelen siparişlerinizi takip etmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Kargonuz görüntülendiğinde soldaki detay yazısına tıklayarak tüm ayrıntıları görebilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Oriflame siparişleriniz, çalışma saatinize ve günlerine göre değişkenlik göstere bilir.

Mesela hafta içi saat 15:00 den önce verilen siparişler aynı gün veya ertesi gün çıkması mümkünken buna hafta sonu veya tatil günleri yada yoğunluk eklendiğinde 1,2 bu bazen 3 de olabilir ama genelde sipariş verildiği günden sonraki iş gününde paketlenerek seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir.

Bu süre dediğim gibi ay başında ve ay sonunda yoğunluğu nedeniyle değişik gösterebilir. Siparişinizi sonlandırmadan Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo şirketlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz hazırlanıp kargoya verildikten sonra adresinizin uzaklığına bağlı olarak ortalama 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz  yola çıktığında size bir bildirim mesajı gönderilir.  Takip numarası varış şubesi ve tahmini teslim gününü içeren bir bilgi mesaj alırsınız.

Oriflame Danışman Girişi yaparak Kargo Takibi yapabilirsiniz. Bu yolu izleyiniz: Danışman girişi Sipariş Tarihçesi sayfasından ilgili siparişinizin Kargo Takip sütunundaki bilgiye tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Kargom gelmedi ne yapabilirim?

Kargo takip araçlarını kullanarak, siparişinizin durumunu hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.  Sorguladığınızda siparişinizin durumuyla ilgili bir bilgi yok ise yada  Siparişinizin size ulaştırılmasıyla ilgili bir sorun varsa sebebini görebilir ve gerekirse kargo şubesiyle irtibata geçebilirsiniz.
Yurtiçi Kargo İletişim Tel. 444 99 99
Aras Kargo    İletişim Tel. 444 25 52

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_4″ _builder_version=”3.19.13″][et_pb_sidebar _builder_version=”3.19.13″][/et_pb_sidebar][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.19.13″][et_pb_row _builder_version=”3.19.13″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.19.13″][et_pb_comments _builder_version=”3.19.13″][/et_pb_comments][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir