Oriflame Kargo Takip Sorgulama

Oriflame Kargo Takip Sorgulama
Yurtiçi Kargo Sipariş Takip Sistemi

Yurtiçi Kargo Sipariş Takip Sistemi

Oriflame kargo takip sorgulama nasıl yapılır?

Oriflame danışmanı olarak ürün siparişlerinizi verdiniz, siparişlerin gelmesini merakla bekliyorsunuz. Acaba kargo yola çıktı mı, nerede ne zaman gelecek?

Tüm bu sorulara cevap arıyorsunuz değil mi?  Bu bilgilere çok kolay ulaşabiliyorsunuz.

Oriflame iki büyük kargo şirketi ile anlaşmalı, biri Yurtiçi Kargo diğeri ise Aras Kargo şirketidir. Oriflame’de sipariş verirken, danışmanların kendi tercihlerine göre hangi kargo firması ile siparişlerinin gelmesini istiyorlarsa o kargo şirketini seçebilirler.

Buna göre de kargo takibi yapmak için sorgulama aracını kullanarak kargonun durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oriflame siparişlerinizin hangi tarihte kargoya verildiğini, en yakın Aras veya Yurtiçi Kargo şubesine ne zaman geldiğini yada geleceğini online takip edebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Takibi

Yurtiçi Kargo ile gelen siparişlerinizi takip etmek için aşağıda ki kutucuğa  Oriflame danışan kodunuzu girip Gönder’e basınız.

Kargo bilgileri listelendiğinde soldaki takip numarasına tıklayarak gönderinizin detaylarını görebilirsiniz.

Oriflame Kargom Nerede

Oriflame Aras Kargo Anlaşması

Aras Kargo Takibi

Aras Kargo ile gelen siparişlerinizi takip etmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Kargonuz görüntülendiğinde soldaki detay yazısına tıklayarak tüm ayrıntıları görebilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Oriflame siparişleriniz, çalışma saatinize ve günlerine göre değişkenlik göstere bilir. Mesela hafta içi saat 15:00 den önce verilen siparişler aynı gün veya ertesi gün çıkması mümkünken buna hafta sonu veya tatil günleri yada yoğunluk eklendiğinde 1,2 bu bazen 3 de olabilir ama genelde sipariş verildiği günden sonraki iş gününde paketlenerek seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir.

Bu süre dediğim gibi ay başında ve ay sonunda yoğunluğu nedeniyle değişik gösterebilir. Siparişinizi sonlandırmadan Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo şirketlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz hazırlanıp kargoya verildikten sonra adresinizin uzaklığına bağlı olarak ortalama 1-3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz  yola çıktığında size bir bildirim mesajı gönderilir.  Takip numarası varış şubesi ve tahmini teslim gününü içeren bir bilgi mesaj alırsınız.

Oriflame Danışman Girişi yaparak de Kargo Takibi yapabilirsiniz. Bu yolu izleyiniz: Danışman girişi Sipariş Tarihçesi sayfasından ilgili siparişinizin Kargo Takip sütunundaki bilgiye tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Kargom gelmedi ne yapabilirim?

Kargo takip araçlarını kullanarak, siparişinizin durumunu hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.  Sorguladığınızda siparişinizin durumuyla ilgili bir bilgi yok ise yada  Siparişinizin size ulaştırılmasıyla ilgili bir sorun varsa sebebini görebilir ve gerekirse kargo şubesiyle irtibata geçebilirsiniz.
Yurtiçi Kargo İletişim Tel. 444 99 99
Aras Kargo    İletişim Tel. 444 25 52

 

 

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir