Oriflame Hoşgeldiniz Seti

Oriflame Hoşgeldiniz Seti Hediyeleri; Hoşgeldiniz Programı Oriflame’e katılan yeni Danışmanlar için kaçırılmaz bir fırsattır!

Bu programla, Oriflame ürünlerinin kalitesiyle tanışır ve ürünleri deneyerek aldıkları sonuçları çevreleriyle paylaşma şansı bulurlar. 3 ay boyunca çok uygun fiyatlara aldıkları ürünleri herkese tanıtarak geniş bir müşteri listesi oluşturabilirler!

Hızlı ve sağlıklı büyüyen bir ekibe sahip olmak için, ekibinize katılan her yeni Danışmanınızın Hoşgeldiniz Programı’na katıldığından emin olun…

Oriflame Fırsatı; Yeni Kayıtlar İçin Hoşgeldiniz Programı

Oriflame Danışmanı olmak için buraya tıklayın!

Oriflame Hoşgeldiniz Programı

Oriflame Hoşgeldiniz Programı 3 adımdan oluşur:

  1. Adım; Kayıt olduğunuz ay 100 bp (puanlık) sipariş verdiğinizde yani danışman olarak aldığınızda yeni kayıt olmuş danışmana sunulan indirimli ürün paketini alma hakkı olur.
  2. Adım; Kayıt olduğunuz 2. ay 100 bp (puanlık) sipariş verdiğinizde yani danışman olarak satın aldığınız ürünlere danışmana sunulan indirimli ürün paketinin 2.sini  alma hakkı olur.
  3. Adım; Kayıt olduğunuz 3. ay 100 bp (puanlık) sipariş verdiğinizde danışmana sunulan indirimli ürün paketinin 3.sini  alma hakkı olur.

Yeni Üyelere Özel

Oriflame’e  bu ay kayıt olacak danışman adayları için kazançlarına destek olacak işe başladığı ay hemen kazanmasına yardımcı olacak ürünlerden oluşan bir fırsattır.

Oriflame’in Yeni başlayanlar Danışmanları için hazırladığı indirimli ürün paketleri var!

.

Oriflame'e Katıl Kazaçlı Çık!

Oriflame’in yeni kayıt olan danışmanlara sunduğu çok özel ve güzel fırsatıdır Hoşgeldiniz Programı 

Ürünleri İndirimli Almak İçin Şimdi Ücretsiz Üye Olun!

 

Ben Esra, Oriflame’e yeni katıldım, kendi ihtiyacım olan ürünleri indirimli almak için!  Üye olduğumda gördüm  yeni kayıtlar için çok güzel bir hoşgeldiniz proğramı var.

Yeni Üye

Esra

Oriflame Yeni Kayıt Olna Danışmanlara Özel Hoşgeldiniz Seti

Nasıl Kazanç Elde Ederim?

Oriflame hoşgeldiniz proğramından yararlanmak için  Oriflame kataloğunu kullanmanız gerekir.

 Hoşgeldiniz Programı adımlarından birinin koşullarını yerine getirmeyen Danışmanlar sonraki adımlara katılamazlar.

  • Bir Adımın 100 BP koşulunu yerine getirmiş olmasına rağmen indirimli ürün setinialmayı tercih etmemişbir Danışman sonraki adımlara devam edebilir.
  • Hoşgeldiniz Programı her adımından sadece bir kez yararlanılabilir.
  • İndirimli Ürün Setini almak istemiyorsanız lütfen sipariş formunda belirtiniz veya internet sipariş ekranında ilgili ürün kodunu siliniz.
  • İndirimli Ürün Setlerinin içeriği zaman zaman değişiklik gösterebilir, Danışmanlarımız sadece kayıt olduğu dönem için duyurulmuş olan program ürünlerinden faydalanabilir.

Bp nedir?

Oriflame satış puanı nedir?

100 bp kaç paralık ürün yapıyor?

Tüm sorularınızın cevabını  alabileceğiniz yorum alanından sora bilirsiniz.

Oriflame Danışmanı olmak için buraya tıklayın!