Oriflame Fırsatları

Oriflame Fırsatları

       Oriflame İş Fırsatı

 Hayalinizdeki İş Burada

>> Oriflame Üyelik Avantajları Nedir?

Oriflame 50 Yıldır Dünyada..

>> ORIFLAME’DE NASIL KAZANACAKSINIZ?

MUTLULUK HİKAYELERİ

Oriflame Üye Olmanın Avantajları

Oriflame Üyelik Avantajı

Oriflame, sizlere satın alırken tasarruf edecebileceğiniz, satarken kazanç elde edebileceğiniz veya kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş fırsatı sunuyor.

Para Kazanın…

Oriflame size her ay, gücünü İsveç’in doğasından ve biliminden alan üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunar.

Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, çevrenizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

Oriflame ile Dünyayı Gezin…

Türkiye’nin ve dünyanın en özel yerlerini görmek ve bunu yaparken çok ama çok eğlenmek için bir adım atın.

Oriflame Türkiye de İş fırsatı

Oriflame Türkiye – İş Fırsatı

Oriflame İş Fırsatı; Para Kazanmanın FARKLI BİR Yolu

 Kendi işinizin patronu olmak; hayallerinizi gerçekleştirecek kadar çok para kazanmak; İsveç’in doğasının ve biliminin gücüyle geliştirilen güzellik ürünlerine büyük ayrıcalıklarla sahip olmak; Türkiye’nin ve dünyanın en özel yerlerini görmek ve bunu yaparken çok ama çok eğlenmek için bir adım atın.

Formu doldurun, size ulaşalım.

NEDEN ORIFLAME DANIŞMANI OLMALISINIZ?

Hak ettiğiniz mutluluğu daha fazla ertelemeyin. Oriflame Danışmanı olun, kendi mutluluk hikayenizi yazın…

Oriflame’in hayatını değiştirdiği 3.5 milyondan fazla Oriflame Danışmanı, istediği zaman istediği yerde çalışarak hayallerini gerçekleştirecek kadar çok para kazanıyor; çalışırken eğleniyor, dünyayı geziyor, Oriflame ürünlerine büyük ayrıcalıklarla erişiyor ve bu çok değerli işi çocuklarına miras bırakıyor.

Hak ettiğiniz mutluluğu daha fazla ertelemeyin.  
Bugün  Oriflame Danışmanı olmak için tıklayın! 

ORIFLAME Mİ? 50 YILDIR İSVEÇ’TEN TÜM DÜNYAYA…

Oriflame, kuruluşundan bu yana doğrudan satış sistemi ile insanların kendi işlerine sahip olarak hayallerini gerçekleştirmesini sağlıyor.

1967 yılında İsveçli iki kardeş, Jonas ve Robert bir hayal kurdu. İstediği yerde, istediği zaman özgürce çalışma hayaliydi bu.

İşte, bu kıvılcımla İsveç’te kozmetik sektöründe ilk doğrudan satış şirketini kurarak insanlara, Oriflame ürünleri ile hayallerini gerçekleştirmeleri, kendi işlerini kurmaları, daha mutlu ve anlamlı bir hayat yaşamaları için ilham verdiler.

Oriflame, 1967’den beri, insanlara daha mutlu, daha güzel ve daha iyi bir yaşam hayalinin gerçek olabileceğini gösteriyor.

Herkesin hikayesi farklı farklı olsa da Oriflame’e katılanların paylaştığı bir şey var: daha iyiye giden bir hayatın, yani pozitif değişimin verdiği muhteşem his.

Biz buna mutluluk diyoruz, çünkü hayatının yönüne kendisi karar veren ve dümenin başına geçen bu insanlar kendi mutluluk hikayeleriyle tarih yazıyorlar.

İşte, bu mutlu insanlar, Oriflame’in Mutluluk Elçileri, tam 50 yıldır kendi buldukları mutluluğu paylaşarak çoğalıyorlar; başkalarının da kendi mutluluk hikayelerini yazmalarına önayak olarak dünyanın dört bir yanına güzellik ve mutluluk dağıtıyorlar.


ORIFLAME’DE NASIL KAZANACAKSINIZ?

Patron Sizsiniz, Nasıl Çalışmak İstersiniz?

Oriflame ile para kazanmanın 2 yolu var:

  1. Oriflame Ürünlerini Satarak Kazanın!Oriflame size her ay, gücünü İsveç’in doğasından ve biliminden alan üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunar.

Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, çevrenizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

Kataloğu keşfetmek için tıklayın.

2. Ekibinizi Büyüterek Kazanın!

Çevrenizdeki insanları, arkadaşlarınızı, dostlarınızı Oriflame’e davet ederek kendi ekibinizi kurmaya başlarsınız, böylece bir Sponsor olursunuz.

Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz.

Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Oriflame’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

Nasıl başlayacaksınız?

Çok kolay!

Bu linke tıklayarak formu doldurun ve önce kendiniz ve aileniz için İsveç kalitesini taşıyan harika ürünleri ortalama %30 indirimle satın almaya başlayın.

Sonrasında kataloğumuzu ailenize, arkadaşlarınıza göstererek siparişler almaya başlayın ya da çevrenizdeki insanları Oriflame’e davet edin ve kendi ekibinizi kurun. Bu bir anlamda kendi işinizi kurmanız demek, üstelik hemen para kazanmaya başlayabileceğiniz bir iş! Harika değil mi?

Oriflame Danışmanı olmak için tıklayın.

MUTLULUK HİKAYELERİ

Türkiye’nin ve dünyanın en başarılı isimlerinin hikayelerinden ilham alın.

 Oriflame ile, dokundukları binlerce hayatı değiştiren ve başarılarıyla herkese ilham kaynağı olan Direktörlerimizin başarı öykülerine aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir