Merhaba ben  Oriflame Satış ve Güzellik Danışmanınız Hacer Kahveci, bana gelen bazı sorularda Oriflame işini yapmak isteyen yeni adyların doğrudan satış  işinde tereddütleri olduğunu gözlemlemekteyim. Mesela biraz evvel bir soru gelmişti hemen onu dile getireyim.

Benim Oriflame işinde bana bağlı üyelerin vermiş olduğu siparişlerin faturalarını ben mi ödeyeceğim,  ben buişten zarar görürmüyüm vs bunun bir çok sorularla karşılaşıyorum elimden geldiğince cevaplıyorum ister bana bağlı olsun ister olmasın bunu insanlık ve oriflame adına yapıyorum.

Öncelikle Oriflame nedir, nasıl bir iştir kimler yapa bilir?

Herkes bir Oriflame Güzellik Danışmanı olabilir. Oriflame fırsatı benzersizdir. Güzellik Danışmanı olmanın sağladığı olağanüstü esneklik sayesinde, Oriflame her yaşam tarzı için uygundur.

İster ekstra kazanç sağlamak, isterseniz tam zamanlı bir iş kurmak veya ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin, Oriflame sizin için uygundur!

Tam zamanlı ya da yarı zamanlı da çalışsanız; iş sahibi, evden çalışan biri, öğrenci, emekli veya evde çocuk yetiştiren bir ebeveyn de olsanız, çalışacağınız saatleri siz belirleyerek kendi patronunuz olabilirsiniz! Her ay elde edeceğiniz gelirin miktarını siz belirlersiniz. Bu tamamıyla ne kadar çaba harcadığınıza bağlı. Seçkin ürünlerimizden faydalanırken, aynı zamanda yeni insanlarla tanışacak ve yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Uluslararası seyahatler, önemli etkinliklere katılım ve elde ettiğiniz başarılar sonucunda takdir edilip ödüllendirilme hakkı kazanma şansınız var.

Yeni başlayan bir Güzellik Danışmanı olarak, size rehberlik edecek, sizden daha deneyimli bir sponsorunuz olacak. Sponsorunuz size Oriflame’i tanıtacak ve işe başlamanız için gereken tüm bilgileri anlamanıza yardımcı olacak.

Oriflame fırsatlarından yararlanmanız ve daha fazla bilgi için buradan yardım alabilir yada yorum bırakabilirsiniz.