Ramazan ayının gelmesiyle sitemize gelen arama sonuçları arasında “Nihat Hatipoğlu’nun Kaç Çocuğu Var”  aramaları ile ziyeretciler gelmekte evet Nihat Hatipoğlu ve ailesi hakkında bilgi edinmek istemeniz çok doğal bende düşünüyorum

Nihat Hatip oğlunun kızı var mı bekar mı? neden diyedeksiniz son 5 yılın en çok izlenen evlendirme proğramlarından sonra Nihat Hatipoğlu ve onun Oğlu Said‘in sunduğu proğramlar geliyor. Oldukça zengin para kazanıyor olmalılar diye bir tiyo vermek istedim.

İtiraf etmek istiyorum ben Nihat Hatipoğlu’nun sunduğu proğramları izlemiyorum, aslında izlemeye vakit bulamıyorum.

Bir itiraf daha gelsin, ben televizyon proğramları izlemiyorum, yanlış anlaşılmasın Nihat Hatipoğlu^nun yapmış olduğu proğramları  sevenler çoktur ama izlemeyenlerde bir o kadar vardır.

Benim Nihat Hatipoğlu severlerinden istirhamın eğer biliyorlarsa Nihat Hatipoğlu’nun eşi kimdir? Kimlerdendir? Kaç çocuğu vardır? Oğlu ve kızları kaç tanedir?

Eğer bize aşağıdan yorum sayfamızdan Nihat Hatipoğlunun Kaç Çocuğu olduğunu yazarlarsa çok sevineceğim.

Eğer zahmet olmazsa nereli kaç yaşında hangi okulu bitirmiş Bir çok insanın kısmen merakını giderecektir bu konuda onların da hayır dualarını almış olursunuz. Yorumlarınız bekliyorum.