Doğrudan Satışla İş İmkanları
Bu iş alanı birçok kişinin dikkatini çeken ve çalışma koşulları noktasında çok cazip imkânlar sunan doğrudan satış sektörüdür.

Doğrudan satış, ülkemizde o kadar yaygınlaştı ki artık bu sektör ülkede çok güzel bir istihdam alanı oluşturdu. Dünyada dalga dalga büyüyerek yaklaşık 200 milyar dolarlık network marketing pazarı oluşturarak bir çok gelişmiş ülkede çok revaçta iş imkanı olarak kişiler tarafından yapılarak harika bir kazanç kapısı oluşturmaktadır. Dünyadaki bu rakamlar günden güne artmakta ve hızla büyümektedir. Ülkemizde de network marketing alanında birçok firma iş sistemlerini buna entegre ederek çalışmaya başlamışlar ve bu sektörün imkanlarından yararlanmak için bu satış sistemini tercih ederek isabetli bir çalışma yapıp güzel bir adım atmışlardır.

Dünya doğrudan satış dernekleri federasyonunun tespitlerine göre Türkiye?de oluşan Pazar 535 milyon dolarlık bir meblağ içermektedir. Düşündüğümüzde bu miktar Türkiye için çok önem arz etmektedir. Satış hacimlerine baktığımızda bu her yıl % 21 oranında gelişerek daha da önemli bir noktayı ifade etmektedir. Ülkemizde şu an binlerce insan network marketing yapmakta ve aile ekonomilerine bu iş sistemleriyle katkıda bulunarak bu pazarın gücünden faydalanmaktadırlar. Türkiye?nin dört bir yanında, güzel Anadolu?muzda ev hanımlarından tutunda, öğretmen, memur, çiftçi ve bir çok meslek dalından kişiler network marketing pazarının avantajlarından faydalanmakta rahat çalışma koşullarıyla doğrudan satışın en harika modeli olan network marketing sistemlerini tercih etmektedirler.

Ülkemizde bu alanda Erol şirketler gurubu bünyesinde faaliyet gösteren lorems marketing öncü bir rol alarak yerli sermayede birçok ilgi gerçekleştirip bu manada network marketing sistemlerine katkıda bulunmuşlardır. İlk defa tekstil sektöründe network marketing sistemiyle çalışan bir çalışma modeli uygulayarak bu konuda ülkemizde ve dünyada bir başlangıç yaparak farklı bir şirket olduğunu ortaya koymuştur. İş imkânları içerisinde loremsin yeri gerçekten ayrıcalıklı bir noktadır. Lorems 2015 yılında ülkemizin dışına çıkmayı düşünmekte ve dünya pazarına açılarak bu konuda yerli sermayeyi orada da en güzel şekilde temsil etmek için çalışmalar yapmaktadır. Doğrudan satışta networku tercih eden kişiler her zaman kazanmaya namzet insanlardır. Yeterki gayret edilsin ve networkun kuralları çerçevesinde çalışılarak gayret gösterilsin. Azim, kararlılık ve gayret göstererek doğrudan satışta networku düşünüyorsanız biranönce başlamanızı tavsiye ederim.Bu konuda size yardımcı olacak bir site tavsiye ediyorum.Bu siteyi incelediğinizde networkla çalışan bir sistemde para kazanan bir kişinin ödeme dekontlarını görecek ve şirketin güvenirliliğini test edebileceksiniz.