Ev hanımlarının evde yapacağı iş

Oriflame İş Güzellik

Merhaba değerli arkadaşlarım, bu yazımızda bir firmanın iş ve güzellik danışmanlarına sağladığı kazanç fırsatlarını inceleyeceğiz. Neden böyle firmalarla çalışmalıyız bu firmalar olmassa olmaz mı? Onun cevabını siz vereceksiniz. Geçmişte çalıştığımız bize yeterken, şimdiler de kazaçcımız isteklerimizi karşılamaz duruma geldi, daha fazla kazanmak daha güzel yaşamak için gerekli hal böyle iken tüketim topluluğu oluverdik . Teknoloji ve sanayinin gelişmesiyle her geçen gün yeni bir tüketim araçları çıkyor ve bizde isteristemez bu çılgınlığın içindeyiz. Ben kendime soruyorum neden almalıyım neden yapmalıyım bazı araçlar ihtiyaç. Ev, araba, eğitim, güzel giyinmek ve güzel görünmek bunların hepsi de maliyet bunları karşılamak için en az 3-5 binlira bir gelirimizin olması gerekiyor. Günümüzde bu maaşları üst düyez yönetiçiler alıyor, yada daha fazla mesai, evde evhanımları da iş aramaya başlıyor. Deim ya gereksimlerimiz çok, Veysel Karani  gibi kanaatkâr olmamız lazım ki bu da  fantazi ve birçok eğlenceli aaç gereçleri elininzin tersiyle itmeniz demek. Şimdi gelelim konumuza ne demiştik tüketiyoruz, biz bu tüketimi bir pasif gelir  kazanarak normal çalıştığımız geliri  sabit giderlere eğitim kira veya ev taksidi olabilir buraya harcarsak, bize ürettiğimiz pasif gelirimiz eğlence yeme içme biraz daha üst düzey yaşam tarzı sağlayacaktır. Mesela siz evde oturken veya gezerken size kazanç sağlayan  bir sistme olsa her ay maaşınıza destek kat kı olması adına 1000 lira hesabınıza para yatsa bence hiç fena olmaz! Affınıza sığınarak şunu belirtmek istiyorum. Yazım kuralları ihlalinden doğan kusurlarım için şimdiden özür dilerim.

Ev hanımlarına ve  ek iş, ek gelir yapmak isteyen çalışanlara part time iş fırsatı olması adına gelin bakış açınızı değiştirin ve sizin hayallerinize ulaşmanıza kazançınıza kazanç katması adına  İŞ ve Güzellik Firmamızı inceleyelim.

Oriflame Kozmetik; Oriflame doğal cilt bakımı ve kozmetik ürünleri bize hem iş hemde kendimizi  geliştimek için bir fırsat! Neden oriflame? Evet güzel bir soru “neden oriflame” Yukarıda ki bahsettiğim kazançları size sağlayacak olan bir firma oriflame olmassa foriflame olsun  olsunda ne olursa olsun! Oriflame 20 yılı aşkın Türkiye de bir çok kişiyi hayallerine  ulaştımış bir firma ürünleri bağımsız satış danışmanları aracılığı ile satılır.
Ev hanımlarına
evden iş olanağı, Çalışanlara ek iş fırsatı ile para kazanma olanağı sağlar. Bu nedemek sizin maaşınıza maaş demek gönül isterdi size ben 10,000 (on bin lira) kazandım demek  ama malesef ben on binlira kazanmadım ama benim hedefim  Aylık gelirimi 10 000 liraya çıkarmak! merak edenleriniz  aşağıdan yorum bölümünden sorularını sorabilir
Oriflame danışmanları kendi kullandığı ürünleri indirimli fiyattan alır. Kaliteyi ucuza bayii fiyatından alır. Eğer satış yaparak para kazanmak isterlerse Satışlarından %30 kazanç elde ederler… Kendi kullandığı güzellik ve cilt bakım ürünlerini bedavaya getirmiş olur.
Oriflame Katalog fiyatında satış yaparak ek gelir fırsatı ile para kazanma imkanı bulur.

Evde iş imkanı bulacağınız bir iş modeli;
Ev hanımlararına evde iş çalışanlara, ek gelir fırsatı sağlayan oriflame fırsatları ve kampanyaları oldukça kazanç sağlar.

Oriflame’e kayıt olduğunuzda aynı gün bir oriflame danışmanı olarak işe başlayabilir ve para kazanmana olanak sunulmuştur!
Evde iş arayan bayanlara ev hanımlarına iş imkanı, çalışanlara sağlık personellerine öğrencilere part- time iş olarak ek gelir fırsatı bulabilirsin!
Bizimle her zaman seçme özgürlüğüne sahipsiniz; ister
ek gelir elde edin, isterseniz kariyerinizi inşa edin.
Sınır yok, risk yok, seçim sizin!

Oriflame İş ve Güzellik Grubumuza Katılma İçin Tıklayın..