Merhaba değerli misafir ziyaretciler ve  yazılarımızı okuyan kıymetli arkadaşlarım.

Benim de ilgi duyduğum  bu konuda (internetten para kazanmak) ısrar ve sabırla üzerinde durarak, internet aracılığı ile para kazanmak ve internette para kazandıran işleri bulmaya ve sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Belki de daha yeni duyanların yada hala dumayanlar olduğunu düşünüyorum!

“İnternetten Para Kazanmak” için bir çok yol var bunları sizlerle ve sizlerin soruları ile paylaşacağım!

Yorum bırakarak suru ve sorunlar hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerin yorumlarına cevap verilecektir.

İnterneti yeni kullananlar olduğunu ve buradan  kolay para kazanmak isteyenlerin olduğunu düşünüyorum Düşünmek bir yada ben zaten için değim interneti kullanarak para kazanıyorum.

Ama hemen şunu vurgulamak isterim “Kolay Para Kazanmak” Bunlar var diyen olursada düzmece olacağını düşünüyorum.

He! sermayesiz olanı var riski olmayanı da ama kolay olanı yok!

NedenYok? sorusuna karşılık “Bedava peynir, ancak fare kapanında olur”

Ben bunları yazarken fazla bir mazi geçmişim olmasada yaklaşık 2008 lerde tanıştığı bu sektör doğrudan satış network marketingve internetten para kazanmak yolları  amatör çalışma hayatımına vermiş olduğu bilgi birikimi ile yazıyorum.  Birçok  Doğrudan satış ve Network Marketing sistemlerle çalıştım aslında çalıştım denilemez giriş yaptım başlangıç ve sonrasında mücadele ruhumun olamadığını fark ettim ve bıraktım!

Bakış açısı ile alakalı bir durumdu bu yani benim şimdiye kadar hiç bir sıkıntı ve geçim darlığı gibi durum söz konusu olmadığı için ben başladığım doğrudan satış ve network marketing işlerinde başarısız oluyordum, çünkü mücadele etmiyor sabredemiyordum nasıl olsa benim bir işim vardı diyerek öğrenilmiş çaresizliğimizi bir kere daha ön plana getirip pes ediyordum.

Aslında benim bir işim bir ailem de var, çalışıyorum kendi paramla aldiığım bir sıfır arabam da… Bir gün fark ettim ki hayat oldukça zorlaşıyor, geçim yükü gittikçe şartları zorluyor. Birde özel sektörde çalışıyorsanız tutunacak bir dalınız yada ailenizden bir desteğiniz yoksa işte o zaman ya az ile yetinmeyi bilmek kanaat etmek tabii ki kanaat olmazsa dünya sizin olsa nafile bu sefer güneşi ister insan olğlu! Herşey güllük gülüstanlık ben çalışıyorum falan, 2009 krizi ücretsiz izinler bizde bir çok harçama ev masraf, arabalımı biraz sıkıntılı bir süreç başlamıştı ki nasıl seyit on başı 215 kilo topu Çanakkale de tek başına kaldırmış, mücadele etmiş başka çaresi yok! kafama dank etti ve bir den  mücadele etmeye başladığımı gördüm.  Ve şimdi İnternetten para kazanabiliyorum hiç değilse yolunu buldum, Doğrudan satış sektöründe lider danışman durumundayım. Burada eşim son bir yıldır destek veriyor ve beraber yapıyoruz bu işi Şimdi biz Oriflame Kozmetik İş fırsatı ile aktif çalışıyoruz.

 

İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Günümüz teknolojisi hızla ilerlerken dün 1000 kiş internet kullanırken bu güne baktığımızda bunun 3000 olduğunu görebiliyoruz gelişen teknoloji ve iletişim araçları bizlerin bakış açısını değiştirdi…

Nasıl ki bakkalların yerini Marketler  veya tüplü siyah beyaz televizyonların yerini lcd televizyonlar yada tablet pc ler alırken satış ve pazarlamada da değişkenlikler oldukça hız ve değişkenlik gösterdi artık reklamcılık ön planda olduğu için güzel va kaliteli reklamı yapan akılda kalıyor  alışveriş bilinç altına yerleştiriliyorsa tüketim toplumu olarak da yeni bir iş ek kazanç gelir getiten yeni bir işe ihtiyaç duyuyoruz.

Uzun vadede bize kazanç sağlayan emek verildiğinde yüksek kazançlara ulaşabileceğimiz işler.

İnterneti kullanarak para kazanabileceğimiz işler; Bunlar bir internet sitesi , yada bedava blog siteler olabilir bunlar üzerinden affilate marketing yapılabilir. Bazı video sitelerine en çok izlenen videoları siz paylaşırsanız bundan da kazanç elde edebilirsiniz. Anket doldurarak para kazdıran sitemler var  sağ tarafta bir örneğini göreceksiniz.

Doğrudan satış ve Network Marketing Sistmelerden Para Kazanmak; Dediğim gibi ben Oriflame kozmetikle çalışıyorum ve kazanıyorum, bir çok firma var bu sektörde önemli olanı doğru ve faydalı ürünleri olan geçmişi nezamandan beri faaliyette olduğuna bakınız hemen hemen hepsi  para kazandırır kimi cep harçlığı kimi de hayallerinizi gerçeğe dönüştürür. Bunun için kazanç sistemine bakılmalı ve bulunduğunuz şehirde kasabada hangi ürünlerin satılabilir olduğuna bakınız. Doğrudan satışın biraz geliştirilmişi ise network marketingdir bu çlışanlara kolzylık ve zenginlik getirir. İnterneti de burada kullanabilirsiniz.