İnternetten para kazanmanın yollarını arıyorum; Birçok internet kullanıcısı evde oturarak internetten para kazanmanın yollarını aramaktadır. Evet bende  aynı sizin gibi düşünenlerden biriyim. Aşağıda ki makaleye ilave olarak benim görüşüm burası çok önemli evet “internetten para kazanma yolları” yöntemleri  ile ben para kazanıyorum.  Hangi yollarla  internette para kazandığımı açıklayacağım tabii ki… Bende internette para kazanmak istiyorum diyorsanız en önemli unsur bunu gerçekten isteyip istemediğiniz sorusunu kendinize sormalısınız. Benim şimdiye kadar en yüksek aldığım aylık kazancım google kazancım 680 lira google adsense reklam geliri olmuştur. Doğrudan satış ve affilate tıkla kazanlar onlar hariç.  Bir kere kazanmaya başladığınızda bu sefer farklı kazanma yollarını da göz önünde bulunduruyorsunuz.

İnternetten para kazanmanın, onlarca yolu vardır. Ama her internete girenin, her bilgisayar kullanmasını bilen kişinin para kazanacağı söylenemez. İnternetten kazanç (gelir) elde etmek bilgi, tecrübe ve sabır gerektirir.

İnternetten para kazanma yöntemleri,  internetten para kazanma yolu

Forum sitelerindeki yada Facebook taki reklamlarda “Ayda 5000 lira kazandım” gibi aldatıcı reklamlara asla kanmayın. Kim ayda 5,000 lira kazanç sağlamış ki ısrarla sizinde kazanmanızı istiyor?

Bunların aldatıcı olduğu çok açık ama ne yazık ki bu işlerden maddi olarak zarar görenler var.

Dikkat etmek gerekir.

Ama diğer yöntemlerle ayda 5,000 lira değilde, 300 lira kazanarak ek bir gelir elde edebilirsiniz.

Tabi bununda hemen olacağını söylemek çok zor.

Uzun bir müddet, belirli bir altyapı oluşturduktan sonra kazanç sağlayabilirsiniz.

Hatta 300 liradan kat kat daha fazla kazanırsınız. Bizim başta 300 lira dememizin nedeni, sizi boş hayallerin peşinde koşturmamak.

İlk zamanlar hayal kırıklığına uğrayabilir, umduğunuzu bulamayabilir, kuruş kazanamazsınız.

Örnek olarak Forum sitesi kurup, Sitesine Reklam alıp para kazanmaya heveslenen bilgisiz kullanıcılar yüzünden bugün sanal ortam Forum çöplüğü gibi olmuştur. Web sitesi kurmak ve geliştirmek başlı başına zor bir iştir ve bunu paraya çevirmek ancak uzun vadede olabilir.

Hiç bir şey bilmeden forum kurmak yerine, konu ile ilgili detaylı araştırma yapmalı, Forumlarda Moderatör olarak görev almalı ve biraz staj yapmalısınız.

İlk kural başta belirttiğimiz gibi sabırlı olmaktır.

Belirli bilgi ve tecrübe elde ettikten sonra netten para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İnternetten Para Kazanma Yollarının en bilinenlerini başlıklar halinde yazacak olursak,

Web Sitesi kurup, geliştirip satma
Web sitesi üzerinden reklam geliri elde etmek,
Uploaderlik yapmak,
Yazılım,
Reklamlara tıklayarak para kazanma
Satış Ortaklığı; (Ürün satarak komisyon alma)
Makale Yazarlığı