Vizyon
Çok katlı pazarlama yani Doğrudan satış sisteminin lideri olmak
Farmasi günümüze dek iş hacmini ihracat endeksli olarak gerçekleştiriyordu; fakat her geçen gün artan ürün portföyün de meydana gelen farklılık ve çeşitlikleri ortaya çıkardıkça, iş hacmini daha pozitif bir yönde değerlendirebileceğimiz doğrudan satış sistemine dahil olarak, bu sistemin lideri olmaya karar verdik.
Ürünlerimizin portföyümüzün yalnızca bayanlarla hitap etmediğini; temizlik ürünleri, erkek bakım, bebek bakım ve güneş bakım ürünleriyle her kesime hitap ettiğini göreceksiniz.

Farmasi olarak kozmetik alanında ihracat şampiyonuyuz. İlk hedefimiz Ülkemizde “Doğrudan Satış” sisteminin lideri olmaktır.
Bugüne kadar istedik ve başardık, şuan Ülkemizde Doğrudan Satışta 2. Yiz, bundan sonra da hep beraber isteyeceğiz ve başaracağız. Dünya sıralamasında ise 94. Sıraya yerleştik.
Ayrıca herkes tarafından tutulan, vazgeçilmez olan, renkli kozmetik ve kişisel bakımda bir Dünya Markası olacağız.
Farmasi, ürünleri ile özel Ar-Ge çalışmaları yaparak, her ihtiyaca yönelik ve her kişinin zevkine yönelik yeniliklerle gösterdiğimiz imajımızı destekliyoruz.

Misyon

Çalışanlarımızın ve Değerli Temsilcilerimizin güven duyabileceği şeffaf bir çalışma ortamı sağlamak
Bir işe başlarken en önemli husus şirketin çalışma ortamının içimize sinmesidir.
İlk bakış ve başlangıçların çok önemli olduğunun farkındayız. Bu sebepten ötürü, Farmasi ailemize katılan danışmanlarımıza, şeffaf, net ve güvenilir bir çalışma ortamı ve satış stratejisi sağlamaktayız.Keyifle, severek kendi yaşamlarınıza, hem de çevrenizdeki insanlara faydalı olabilme olanağı sunmak.
Farmasi, yürürlüğe koymuş olduğu ödül sistemiyle ailemize katılan bireylerinin kişisel gelişim ve finansal konularda başarılar sağlamasına katkıda bulunacaktır.
Farmasi network marketing  elindeki tüm imkan ve fırsatları bizler için çok değerli olan Farmasi Temsilcileri ile paylaşacak ve size bu alanda her türlü girişimcilik fırsatını verecektir.
Siz Değerli temsilcilerimiz ise, bu imkan ve fırsatları, bu keyifle kazanmak isteyenlere sunarak; hem kendinize hem de etrafınızdaki insanlara faydalı olabilme mutluluğuna erişmiş olacaksınız.​Diğer misyonlarımız:
İnsanlarımıza zevk alarak, eğlenerek, sevecekleri, mutlu bir iş olanağı sunmak
Hep birlikte eğlenerek iş yapmanın ve başarı kazanmanın mutluluğunu bu işi gönülden yapmak isteyen herkesle paylaşmak,
Sosyal sorumluluk etkinliklerine katılarak, satış hacmimizi sürekli yükseltmek.

AR-GE

Farmasi ürünleri özel formülasyonu FARMASİ Laboratuvarları’nda GMP en iyi kalite yöntemi ile geliştirilmektedir.

Ar-Ge ( Araştırma ve Geliştirme) merkezimizin ana kaynağı; kaliteye ve insan sağlığına verdiğimiz değer oluşturmaktadır. Araştırma ve geliştirme çalışmaları, en yeni ve modern teknolojik gelişmelere sahip tesislerinde, AR-GE ekibi tarafından GMP standartlarında bilimsel yöntemlerle ve büyük bir dikkat ve titizlikle devam etmektedir.

İnsanlarımızın ve toplumun tüm ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm verebilecek, teknik yaklaşımları ortaya koyabilecek, kaliteli ve istikrarlı bir yönetim anlayışı ve bilimden ve fenden ödün vermeden, çağın şartlarına ayak uyduran ve özendirici bir araştırma-geliştirme ortamı ile Farmasi ürün kalitesinin en önemli etken sebeplerindendir. Bu bakış açısı ile düzenli ve sürekli bir şekilde gelişmekte olan AR-GE çalışmalarımız sayesinde, fabrikamız içerisinde GMP standartlarındaki AR-GE laboratuvarlarımız da geliştirdiğimiz 2000’den fazla ürün ile dünya kozmetik pazarında önemli bir paya sahip olarak, Dünyada 94. Sıraya yerleşmiş bulunmaktayız.

Tanalize Kozmetik ileTürkiye kozmetik sektöründe yoğun Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde ihracat lideri konumuna geldik. Son derece önemli olan ihracaat liderliği konumunu korumak üzere AR-GE çalışmalarına son derece önem ve titizlikle gayret göstermeye devam ediyoruz. AR-GE çalışmalarımızın semeresi olarak günümüzde 127 ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatımızın da ana kaynağı olmuştur ve her geçen yıl giderek istikrarlı bir şekilde hızla büyümektedir.

Sertifikalarımız

Farmasi’de Güvenliğiniz ve Sağlığınız Sertifikalarımız ile Garanti Altındadır.

Paraben içermez, Hayvansal madde içermez, Yapay nemlendirici içermez, Dermayolojik olarak test edilir, Nikel testi yapılır, Triclosan içermez, Etil alkol içermez, Alerji riski içermez, Hayvanlar üzerinde test edilmez, Farmasi Ürünleri Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir, Farmasi laboratuvarlarında üretilir.

[section] [gap] [row] [col span__sm=”12″] [ux_banner height=”500px” bg=”27904″ bg_pos=”0% 60%”] [text_box width__sm=”60″ position_x=”50″ position_y=”50″] [/text_box] [/ux_banner] [ux_banner height=”260px” bg_color=”rgb(67, 67, 67)”] [text_box position_x=”50″ position_y=”50″]

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. tem facestrum, omnimus nis nobitatinit quis eum in cus pratqui is res dicianditae dolor sit, que conet plandi.

[follow facebook=”x” instagram=”x” twitter=”x” linkedin=”x”] [/text_box] [/ux_banner] [/col] [/row] [/section]