Home / Blog / Farmasi Doğal Cilt Sabunları

Farmasi Doğal Cilt Sabunları

Farmasi Doğal Cilt Sabunları

Sabun kullanmak her daim insana kendisini daha temiz ve pak hissettiriyor. Fakat temiz içerikli ve cildimize uygunsa.. Sabun çoğu kişi tarafından tereddütle kullanılır çünkü piyasadaki sabunlar tam tersi olarak cildimizi kurtur. Hatta cildimiz pul pul dökülebilir.. Farmasi Kozmetik doğal içerikli cilt sabunları ile adeta cildinize bakım yapıyor!

Eğer siz de Sabun kullanmayı seviyorsanız ve duşunuzdan, bakımınızdan sabunları eksik etmiyorsanız yazımızın devamını mutlaka okuyun!
Farmasi de bulunan sabun çeşitlerini tek tek inceliyor olacağız keyifli okumalar..

Farmasi Çay Ağacı Özlü Sabun

Çay ağacı bilindiği gibi antibakteriyel bir içeriğe sahiptir. Çay ağacı yağlı sabun ile cildinizdeki aktif sivilcelerin oluşumunu engelleyebilir, var olan sivilceleri kurutabilir ve sivilce lekelerini giderebilirsiniz. Ayrıca renk eşitsizlikleri için de bu sabun birebir!

Farmasi İnci Tozu Sabunu

İnci tozu hücre yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı etkiye sahiptir Bu sabun ile ince kırışıklıkların görünümünü azaltırken cildinize aynı anda nem takviyesi yapabilirsiniz. Özellikle kuru ciltler bu sabunu çok sevecektir.

Farmasi Aynısefa Sabunu
Aynısefa yağının mucizevi bir etkiye sahip olduğunu mutlaka duymuşsunuzdur. Özellikle cilt lekelerinin rengini açan cilde bu ihtiyacı olan nem takviyesi sağlayan ve oluşmuş küçük kırışıklıkların görünümünü azaltan bu yağı sabun olarak da kullanabilirsiniz. Farmasi de aynı zamanda bu yağın cilt bakım için özel olarak üretilmiş serumu da bulunuyor. Tamamlayıcı etki için aynısefa sabunu kullanabilirsiniz.

Farmasi Hamam Bıttım Sabunu

Özellikle saçlarınız için kullanabileceğiniz bir sabundur. Kepek problemi yaşıyorsanız ve saç derinizde yer yer kuruluk, kabuklanma problemi varsa hamam bıttım sabunu bu endişelerinizi çözümü olacak. Ayrıca bu sabun ince saç tellerini güçlendirerek kuru saç derisini rahatlatıp kaşınmayı da gideriyor aynı zamanda düzenli kullanımda kepeklerinden de kurtulabilirsiniz.

Farmasi Mukallat Sabunu

Içinde birçok yağ ile formüle edilmiş Gül özleri ile zenginleştirilmiş bu sabun ilk olarak sizi kokusuyla büyüyecektir. Özellikle kuru ciltler cildi nemlendirmek için kullanabilir. Eşsiz kokulu bir banyo deneyimi için tüm vücudumuzda Farmasi mukallat sabununu güvenle kullanabilirsiniz.

Farmasi Doğal Pirinç Sabunu

Uzak Doğulu kadınların cilt beyazlığını pirinç ile sağladığını mutlaka duymuşsunuzdur. Pirinç cilt lekelerinin rengini açar, cildi beyazlatır ve doğal bir parlaklık sağlar. Siz de cildinizi aydınlık parlak ve sağlıklı göstermek istiyorsanız Farmasi kırışıklık karşıtı doğal pirinç sabunu mutlaka denemelisiniz.

About admin

Evde iş arayan ev hanımlarına İş Fikirleri ile ek gelir yöntemleri anlatıyorum. Sizinde aklınızda ek iş yaparak para kazanmak varsa, doğru yerdesiniz. Bu konuda size yardımcı olabiliriz.

Check Also

Farmasi Dr. Cevdet Tuna Ürünleri

ONURSAL BAŞKANIMIZ FARMASİ KOZMETİK KURUCUSU RAHMETLİ DR. CEVDET TUNA Rahmetli Dr. Cevdet Tuna 1923 yılında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir