Farmasi Danışman Girişi Nasıl Yapılır?

Farmasi’ye üye olduktan sonra danışman girişi yaparak Farmasi’nin avantajlı ürünlerine ve kazanç sistemine çok kola ulaşabileceksiniz. Farmasi iş ve kariyer planı ile Farmasi girişicisi olarak kendinize yepyeni bir iş ve kazanç alanı da oluşturdunuz.

Farmasi danışman girişi size çok daha fazla bilgi ve kazanç imkanı sunacak.  Danışman girişi Farmasi’nin resmi  web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Farmasi danışman numaranız ve size ait şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Eğer Farmasi’ye üye olmamışsanız giriş yapamazsınız.

Farmasi üye olmak için buradan Formu doldurarak bie gönderebilirsiniz. Kayıt açıldıktan sonra giriş yapabilirsiniz.

bilgilerinizi istemektedir. Eğer şifrenizi unuttuysanız endişelenmenize gerek yok.

Sizi danışman, üye yapan sponsorunuzu arayarak her türlü yardımı isteyebilirsiniz. Resmi üyelik sisteminden danışman girişi bölümüne tıklayarak Farmasi Danışman girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Farmasi Danışmanı Nedir?

Farmasi’ye üye olan, kayıt olan, çevresindeki insanları Farmasi’ye üye olmak için ikna eden, Farmasi’den alışveriş yapan, sipariş kaydı oluşturan, alt grup kuran herkes Farmasi danışmanı olmaya hak kazanır.

Farmasi Danışmanı Olmak için Gereken Şartlar Nelerdir?

Reşit olmak dışında herhangi bir şart bulunmamaktadır. İsteyen herkes Farmasi ailesine katılabilir. Farmasi’nin kariyer basamaklarına danışman olarak başlangıç yapabilir.

Farmasi Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir?

Farmasi danışmanları tüm Farmasi ürünlerini çok daha uygun fiyat üzerinden satın alma imkânına sahip olurlar.
Çevresindeki insanları Farmasi’ye üye yaparak daha fazla kazanıp alt ekiplerini oluşturabilirler.
Alt ekibini oluşturan danışmanlar ekibindeki kişilerin diğer çevresindeki kişileri Farmasi’ye üye yapmasıyla kazanmaya ve büyümeye devam ederler.
Zaman geçtikçe başarılarının meyvesini ünvanlarının artması ile alırlar.
Ünvanları değiştikçe ve yükseldikçe prim sistemine göre edinilen kazanç da artacaktır.
Zamanla kazanç git gide büyüyerek alt ekinin de büyümesiyle sizin hayallerinizin sınırlarını aşan bir kariyer kapısını aralayacaktırç
Tatiller, yurt içi, yurt dışı seyahatleri, prim sistemine özel ödüller, seminerler, toplantılar..
Kısacası yoğun bir hayat ve parlak bir gelecek sizleri bekliyor!
Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için olduğunuz Farmasi danışmanı ünvanı kısa zaman sonra başarı basamaklarını tırmanarak müdürlük ünvanına dönüşecektir. Bunun için sadece inanın ve çalışın!

Siz de tüm de avantajlardan ve Farmasi’nin size sunduğu kariyer fırsatından yararlanmak için buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.