Ev hanımlarına farklı iş fırsatlarını anlatmak onların kendi ayakları üzerinde durmalarına yardımcı olmak bize mutluluk veriyor. Malum evde işler bitmez ! Yemek, bulaşık, temizlik, aş iş çocuk derken günün sonunda  hiç bir şey yapmamış gibi bir muamele de görmek olabilir.

Ev hanımlarının ev ekonomisine katkıda bulunmak istedikleri aşikar bellidir bunu evden çalışarak elde etmekte en doğal hakları…

Bizim de çorbada tuzumuz olsun istedik, Ev de iş yapmak isteyen kişilere bu bay bayan fark etmez ekonomik özgürlüğünüzü kazanacağınız bir işten bahsetmek istiyorum.

Merhaba,ekislerim.com da ilgi  gören işler arasında “Nikah Şekeri”, Boncuk Yapımı, El işlerine yer verilmektedir. Bizim amacımız, evde yapılan işler arayan ev hanımları ile eve iş veren firmaları bir araya getirerek kazanç elde etmelerini sağlamaktır.

Ev Hanımların iş İmkanı

Evde İş İmkanı

Eğer bir iş veren veya bir işiniz ürününüz var ise, evden yapılan işler bu ekiş olabilir, evlere iş olarak veriyorsanız  yorum  bölümüne işiniz hakkında bir şeyler yazabilirsiniz.

Ben ev hanımıyım, evde iş yapmak istiyorum, evden yapılacak iş arıyorum, “Nikah Şekeri, El işi, Boncuk, Oya Dantel İşi” yapabilirim diyorsanız, yada doğrudan satış ve Network Marketing’de olabilirsiyorsanız;  değerli yorumlarınızı ve iletişim bilgilerinizi bırakınız en kısa sürede size dönecek bir fırsat çıkabilir.

 

Eğer firma yada  bir ürün tanıtım yapmak isteyen ziyaretçilerimiz, Ek iş İlanları Bölümünden İlanlarınızı Yorumlarınızı da Bırakabilirsiniz…