Merhaba değerli okurlar, Evden İş İmkanı arayanlar için bir kaynak hükmünde olan site: WWW.EKİSLERİM.COM  evden iş yapmak isteyen ev hanımlarına ek gelir fırsatı sunarken aslında sadece gününü kurtarmak değil belki hayallerini gerçeğe dönüştürecek bir iş teklifinden bahsediyoruz.

Hiç bir sermayesi ve riski olmayan bu işle neler kazanabileceğinizi siz dahi inanamıyacaksınız!

Evden çalışarak kuracağınız kendi işinizle neler yapabileceğinizi hayal bile edemezsiniz!

Klasik işlerdeki en büyük problem, siz işi bıraktığınızda, geliriniz de sizi bırakır. Eğer gerçekten varlıklı olmak istiyorsanız, bu ?para için zamanını ver? girdabından kurtulmalısınız. Dünyanın tüm varlıklı insanları biliyor ki, bunun için sürekli ve katlanan bir geliriniz olmalı.

Sürekli gelir, bir şeyi BİR KERE YAPIP, aylarca hatta yıllarca elde edilen gelirdir. Aynı bir şarkıcının iyi bir şarkı yapması, daha sonra her söylendiğinde para kazanması gibi.

Katlanan gelir de, sadece sizin emeğinize bağlı olmayan, başkalarının çalışmalarından da kazanacağınız gelirdir. Bunu iş adamları ve fabrikatörler çok iyi bilirler. Kendi emeklerinin yanında, başkalarını da çalıştırırlar. Böylece katlanan bir gelire sahip olurlar.

Network Marketing?de siz de benzer gelirlere sahip olabilirsiniz. Tabii ki bir farkla:

 

Burada ki kazancınız kaç kişiyle çalıştığınızdan çok, kaç kişiyi başarıya ulaştırabildiniz, yani kaç kişiye para kazandırabildiğiniz le orantılı olacak.    Harika değil mi?

  Genelde ev hanımları aile bütçesine katkıda bulunmak ek kazanç elde etmek yani evde çalışmak için iş arıyor.  Bu işler el işi işleme, örgü vs. şimdilerde ise evde nikah şekeri yapmak isteyenler artış gösterdi…

Evden Çalışarak Neler Yapabileceğinizi Biliyormusunuz?

 

Şimdi gelelim evden çalışarak gerçek anlamda para kazanmanın, banka hesabına parayı yatıran firmaya…

Evet yanlış okumadınız! Bu işlerden zengin olanların sayısı küçümsenmeyecek kadar çoktur…

Bir ev hanımının bu ay ki kazancı 1100 lira Türkiye de bir çok erkek işiçi bu parayı alamıyor. Asgari ücreti ve oranları herkes tarafından biliniyor. Aile geçim ödeneği ile birlikte  700-750 lira oldu!  Bir kişi bu parayı kazanmak için tam bir ay yani 180 saat çalışması gerekiyor.

Ben size ek iş yaparak  hatta evden çalışarak ek gelir kazanmanız için bir fırsat sunuyorum. Hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz bir iş,  hiç bir riski olmayan, sermayesiz bir iş imkanı sunuyorum. Hemde 21 günde maaş olanağı yani  1 yılda 12 kere alınan aylık değil! Tam 17 kere alabileceğiniz maaştan bahsediyorum. Bonus ve hediyeler hariç…

Bu işi yapmak isterseniz hiç bir şey kaybetmezsiniz! Çünkü cebinizden sermaye yani yatırım maliyeti para çıkmıyor, İflas edemezsiniz! Eğer bu işi yapmazsanız bu güne kadar çalışıp kazandığınızı kazanırsınız. Uzmanların dediği gibi bakış açısını değiştiriniz.

Bir ev hanımının evden çalışarak ve evinde işini yaparken çocuklarını ve eşini ihmal etmeden 800 ile 1000 lira kazanması bence hiçde küçümsenecek bir rakam değil!

Sizden istenilen tek şey, İnanmak ve istemek! bu işten bende para kazanabilirim diyerek sabır ve azimle işe davam etmeniz olacaktır. Önce sizin bu işten para kazanabileceğinize inanmanız ve sonrasında bu işten kazandığınız paraları ve hediyelerin aynısını kazanmaları için çevrenizdekileri de bu işe davet etmelisin. Hem sosyalleşerek hemde çevrenizdekilere yardım ederek para kazanacağınız bir iş.

Böyle bir işin içinde olmak evden iş yapmak eğer çalışan birisi iseniz ek iş ek gelir fırsatını değerlendirmek yada sizi aramamızı istermisiniz?

İş hakkında bilgi almak için hemen buradan size ulaşabileceğimiz bilgileri kayıt formuna bırakmanız yeterlidir.

BURADAN: Evden İş Ek gelir Fırsatı İçin Lütfen TIKLAYIN

Oriflame?e Kayıt Olmak için

lütfen aşağıdaki butona tıklayınız!