Evde para kazanma yollarını arayanlar için güzel bir kaynak hükmünde olan bu yazımız umuyorum ki bakış açınızı değiştirecek sizde evden çalışarak para kazanacaksınız. Aslında yazının tamamını okuduğumda fark ettim, sizlerde göreceksiniz çok olumsuz  bakmış  olaylara..Mesela benim size ısrarla tevsite ettiğim işler arasında doğrudan satış ve network marketing işi var. Ben yapıyorum ve bir çok kişi tanıyorum bu işten çok kazanıyorlar. Tavsiyem o dur ki bu işi yabana atmayınız. Evden para kazanmanın yolu yazısını tam okumak için Tıkla..

İşsizlik günümüzün en büyük sorunlarından birisi, buna karşılık pek çok kişi kendini güvene almak ve ek gelir sağlamak amacı ile bir takım yöntemler geliştirmeye çalışıyor. Eğer evinizi ya da bulunduğunuz yeri terk edemiyorsanız, böyle bir ek gelir elde etmek çok da kolay değil. Pek çok farklı sebepten ötürü, evinizden çıkamıyorsanız, evden yapabileceğiniz tamamen yasal bir işe sahip olarak, kendi işinizi kurabilirsiniz.
Elbette karşınıza çeşitli tuzaklar ve zorluklar çıkacaktır, öyleyse öncelikle bu zorlukları aşmak ve tuzaklara yakalanmamak için aklınızda tutmanız gereken basit kurallar ile başlayalım. Kaçınmanız gereken dolandırıcılık yolları
Para talepleri: Kendi işinizi kurarken bazı masraflarınız olacaktır. Ancak pek çok dolandırıcı, elindeki değersiz bilgileri `eğitim kitabı veya CDsi` adı altında kendi işini kurmaya çalışan kişilere satmaktadır. Unutmayın kimseye onların mallarını pazarlayacağınız ve satışını yapacağınız için para ödemek zorunda değilsiniz. Böyle bir talep ile karşılaştığınızda dolandırıcılıktan şüphelenin.
?Hemen zengin olun? hilekârlıkları: Hızlı zenginleşin şeklindeki hile kârlıklar da, zenginleşen tek kişi vardır o da siz değil, dolandırıcının kendisidir. Kolay para arıyorsanız, pek çok değersiz bilgi ve fatura ile boğuşmak zorunda kalırsınız. Eğer gerçekten zaman ve çaba harcamayı düşünürseniz, o zaman gerçekten iyi bir iş sahibi olabilirsiniz.
Gerçek olamayacak kadar iyi teklifler: Çalışmak için çaresizce iş arıyor olabilirsiniz; fakat bu gerçek olamayacak kadar iyi görünen bir iş fırsatına atlamanıza sebep olmamalı. Bir iş gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, muhtemelen gerçek değildir. Yukarıdaki 3 önemli nokta, size zaten sağduyulu kişilerin kapılmayacağı bir tuzak gibi görülebilir. Ancak unutmayın ki, dolandırıcılar yaptıkları işte gerçekten çok iyidirler. Pek çok akıllı kişiyi, bu tip fırsatlar ile tuzağa düşmektedir. Eğer yeni bir iş veya ek bir kazanç arıyorsanız, sizden istifade etmeye çalışacak olmaları olasıdır.
Kaynak: İş Fikirleri