“Evde iş yaparak para kazanılır mı?” Evde İş Yapmak İçin Network Marketing

Hiç tereddütsüz “Evet” diyebiliyorum Nasıl bir iş yapmalıyım, evde nasıl para kazanırım? sorusuna cevabımız okumaya lütfen devam edelim.  “Hangi iş yaparsam  daha çok para kazanabilirim?”

Evde internette bir çok para kazandıran sistemler var bu sitede bir çoğuna az çok değindim. Bende az çok bu işler ile çalıştım ve halan devam ettiğim işlerde var.

Evde para kazanma yöntemleri ve fırsatları çok tur ve doğrudur.

Fakat bana sorarsınız en çok tercih ettiğim işlerden biri doğrudan satış / network marketing sistemler den yana nede diye soracak olursanız bir çok canlı örnegini görüyoruz ve hala kazanmaya ve hikayelerini anlatmaya devam ediyorlar.

Daha önceleri “Google AdSense” ile çok güzel paralar kazandım, hala kazananlarda mevcut. Bu işi de düşünebilirsiniz. Bu konuda yazılmış bir çok makaleyi internetten araştırarak bulabilirsiniz.

ekislerim.com da biraz göz gezdirdiysen  genelde anlattığım para kazanma yöntemleri “Doğrudan satış”  yani diğer adı “Network Marketin” bu iş fırsatı nedir nasıl çalışılır bundan size bahsetmek istiyorum.

“Evde para kazanmak isteyenlere network marketing”

Eski avoncu ve amway ciler bilirler ama bilmeyenler veya yanlış bilenlerin doğrusunu bilmeleri için Oriflame İş Fırsatından bahsedeceğim…

Bir çoğunuz belki duymuştur Oriflame firması ile danışman olarak doğrudan satış sistemini ama bu iş ile network marketing yapabilir ve ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

İlk önce Oriflame Nedir? Oriflame Danışman Olmanın Avantajları Nelerdir?

Oriflame Kozmetik, İsveç Firması, network sistemi ile çalışan bir sistem olup, ürün yelpazesi de çok geniş bir kozmetik firmasıdır.

Para kazanma fırsatına geçmeden önce Oriflame Danışmanı  olmanın temel avantajı nedir ön bilgi vereyim. Oriflame ürünlerini  %30 indirimli olarak alabileceksiniz.

Aylık satışlarınıza bağlı olarak %80 indirimli ürünler de olacak satışınıza bağlı, prim de alabilir ve oriflame sponsor hediyeleri de olacak. Bunun dışında çeşitli etkinliklere davetler ve teknolojik cihazlar gibi hediyelerle ödüllendirilebilirsiniz.

Oriflame Danışmanı Nasıl Olunur?

Oriflame satış danışmanı olmak için hiçbir sermayeye ihtiyacınız yok. Oriflame danışmanı olmanız için size işe davet eden bir sponsorunuz olması lazım yani  üyelik formunu doldurmanız ve satış danışmanı olarak sizin kaydınız açılması gerekiyor. Bunların hepsi ücretsiz aşağıdan sponsorunuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt olurken Oriflame’de  başlangıç paketi yok, İşe giriş ücretsiz.

Oriflame İş Fırsatı Kazanç Sistemi

Oriflame’e üye olarak ürünleri indirimli alırsınız. Satış yapmak isterseniz yaklaşık %30 kar oranı var. Yani 100 liraya alırsınız, 130 liraya satarsınız, 30 lirası kazandınız hemde hiç bir sermaye ve ücret ödemeden.

Aylık olarak satış yapma veya ürün alma zorunluluğunuz yoktur. İsterseniz sadece kendi ihtiyacınız olan ürünleri alabilir, mutlu müşteri olarak kalabilir ve indirimli olarak sadece ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edebilirsiniz.

Oriflame kataloğundan yaptığınız satışlardan kâr elde edebilirsiniz. Sadece satış yaparak değil, ekip kurarak da para kazanırsınız. Eğer etrafınızda sizin gibi bu işi yapmak isteyen arkadaşlarınız varsa ve onları Oriflame’e üye yaparsanız, oriflame size kurduğunuz ekiplerin satışından de prim verir onların yapmış olduğu üyelerinin satışından da prim verir. Tüm satış üzerinden %3 ila %21 arası para kazanırsınız.  Bunun yanında çıktığınız seviyelere göre bonus tl ve dolar ödülleri de kazanacaksınız bir diğer kazanç ise liderlik primleri bunun hakkında bilgi almak için benimle görüşebilirsiniz.

 

Bu işten para kazanamk işini büyütmek isteyenlere sistemin avantajlarını, size kazandırdıklarını anlatarak daha çok kazanabilirsiniz.

Oriflame Danışmanı Olmak İçin

Belirttiğim gibi Oriflame Danışmanı olmak için mevcut bir kayıtlı danışmana ihtiyacınız var. O’nun referansına ihtiyacınız var. Bu konuda  Türkye’nin en iyi liderlerinden biri olan ekibe katılma için Hacer Kahveci whatsap:05072821706 ulaşabilir detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Hemen şimdi Aramıza Katılmak için Oriflame Üyelik Kayıt Formunu Doldrurmanız Yeterli

Oriflame Üyelik İçin Tıkla