Evde ek iş yaparak para kazanma konulu yazımız bizim neden ve nasıl iş yapmalıyız sorularına profosyenel olmasada size fayda sağlayabilir kaynak hükmündedir.

Ek iş  (kazanç) ek gelir; Ben buna para kazanma diyorum, bunun yanında aslında birçok kazan elde etmişte oluyoruz. Mesela kişisel glişim ve kendimizi gerliştirmek.

Evde hangi ek işleri yapmalıyız?

Bu sorunun cevabından önce neden evde veya ekiş yapmalıyız’a değinelim.

Ek iş nasıl yapılır, gerekli midir bir çok soru ve başlık koyabiliriz. Hemen özetle sözleyecek olursak eğer siz Veysel karani Hz. gibi kanaatkârsanız gerekli değil. Hayatınızı bir şekilde idame ettirebilirsiniz. Ama günümüz zamanına bakacak olursak, her an bir kriz, işten çıkarılma ile karşı karşıyayız. Birde özel sektör çalışanı isek bu bizim için her an karşımıza çıkabilir. Yani krizlerde bir nebze ayakta durabilmek için ek iş yapmak, tutunacak bir dalınızın olması adına gereklidir.

Şunu ila ve etmekten kendimi engelleyemiyorum; Müsrif, israf  eden ayağınızı yorganınıza göre uzatmayan gelir ve giderini bilmeden harcama yapanlardansak,  her ne yaparsanız yapın işe yaramayacaktır.

Evde Ek İş Yapmak Para Kazanmak; Tutkunuzu, tekniğinizi ve cesaretinizi kullanarak gerçekten başarılı sonuçlara imza atabilirsiniz. Ben, eşimle beraber doğrudan satış, buna siz network marketing de diyebilirsiniz! ayda 1300 lira üzerinde para kazandığımız oldu… Bunun miktarını belirlemek daha fazlası veya düşüğü sizin elinizde nekadar çok çalışırsak ve öğrenirsek  kazanç doğal olarak artacaktır.

Buradan yaptığımız işe bakabilirsiniz.

 

Ek iş yaparak hayat mücadelenizde ki ekonomik sıkıntıları giderip hem maddi hem de manevi olarak huzurlu bir şekilde yaşamınızı sürdürürsünüz. Ailenize daha çok zaman ayırarak zaman konusunda onlara çok cömert davranabilirsiniz (burası doğrudan satış için söylenmiştir). Çocuklarınızla ve eşinizle daha çok zaman geçirerek onların mutlu bir şekilde yaşamasına vesile olarak güzel bir iş yapmış olursunuz. Yazı makalemiz  buraya kadar çok güzel  söylemiş.

Ben derim ki; “Zahmetsiz rahmet olmaz!”  hiçte denildiği gibi kolay değil…

Ek iş içerisinde de doğrudan satışın en kazançlı modeli olan network marketing sizin için en uygun iş seçeneğidir. Dünyada tam rakam araştırmadım çok milyonların yaptığı söyleniyor. Türkiye de ülkemizde de binlerce insanın bu işle ek kazanç elde ettiğini biliyorum.

Ek iş yaparken aileyle beraber karar alınmalı ve ailenin desteği  alınarak daha güçlü daha istikrarlı bir yapılanmayla ek iş yapılmalıdır. Eş çocuklar ve aile evratları kombine işe bağlanarak başarı öykülerini beraber yazmaları gerekmektedir. İnsanlar gelirleri artırmak adına çeşitli düşünceler içene girebilmektedirler kimisi altın alarak altını yatırım aracı görmekte, bazılarıda borsa ve diğer noktalarda çaba göstermektedirler

Herkesin kendine göre bir düşünce yapısı vardır Gelirinizi artırmak istiyorsanız ek iş olarak network marketing sizin için en karlı çalışma sahasıdır. Bu alanda çalışma yapan ve bu işi tam manasıyla özümseyen ve iş mantığıyla kavrayan tüm insanlara başarı basamaklarını çıkarak o heyecanı yaşamışlar çevresine de hissettirmişlerdir

Ek iş dünyasında biz site olarak sizin yanınızdayız ve size her türlü desteği sağlıyoruz. Yeter ki siz kazanmak isteyin biz hep sizinleyiz ve size kazandırmak için mücadele içerisinde olacağız.

Sizlerin Başarısına