Ev hanımlarının el ürünleri değerleniyor.MOL mağazacılıktan ev hanımlarına ayda 1500 TL ?ye kadar ek gelir imkanı. MOL mağazacılık internetten yapacağınız başvuru ile yeteneği olup iş bulamayan üreticilerin her çeşit el ürününü mağazalarında tüketiciler ile buluşturuyor.

Mağazalarındaki artan talebi karşılamakta zorlandıklarını belirten MOL mağazacılık yetkilileri, Merterde yeni açacakları Avrupanın en büyük toptan şatış merkezini oluşturacağı mağazalarında, engelli çocuklar ve prematüre bebekler için ürünlerin yanı sıra modern tesettür modasına yönelik kıyafetlerin de satışa sunulacağını belirtmekteler.
Ürünlerinde her yaştan ve kesimden kişiye hitap eden bir çizginin bulunduğunu belirten yetkililer, bu ?yaşam tarzı? mağazacılık anlayışı ile özellikle körfez ülkelerindeki uluslarası markaların satışlarını kendilerine çekmeyi düşünüyorlar. MOL mağazacılık ürünlerinin hepsi Türkiye tabanlı ancak, dünyanın pek çok farklı ülkesinden talep görüyor.

Ev hanımlarına yönelik bir özel konsept oluşturmayı planladıklarını belirten yetkililer, bu özel konsept ile evde el işi üreten ev hanımlarının her türlü el ürününü değerlendireceklerini , el örgüsü, dantel, boncuk işi gibi el yapımı ürünlerin açılacak tüm mağazalarında yer alacağını bildiriyorlar.

MOL mağazacılık planının ilk adımı olarak İstanbul Yedikule?de 120 ev hanımıyla bir çalısma yürüttü ve ev hanımlarının aylık yaklasık 1000- 1500 TL arası ek gelir elde edebildiğini tespit etti.Mol mağazacılık dünya genelinde 100 ?ün üzerinde mağaza açmayı hedefliyor. Bu ek iş imkanı hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz..