Amway İş Palanı

Amway, herkes için bir iş fırsatı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Üye şirket ismi AMWAY TÜRKİYE
Adresi Şair Eşref Bulvarı No:6 K:7 35230 Çankaya – İzmir
Telefon no 0 232 – 445 48 48
Faks no 0 232 – 445 48 90
Web site adresi www.amway.com.tr
e-mail adresi infotr@amway.com
İlgili kişi Tayfun Ergün (Genel Müdür)
Satış yöntemleri Doğrudan Satış
Ürünleri Kişisel Bakım, Kozmetik, Zinde Yaşam ve Beslenme Destek Ürünleri, Ev Bakım ve Temizlik, Ev Teknolojisi alanlarında hizmet vermektedir.

Amway Bir Dünya Şirketidir
Amway Corporation, 1959 yılında kurulmuş olup, şirket merkezi Ada, Michigan A.B.D.´dedir.

Amway, 55 ülke ve bölgede faaliyet göstermektedir ve 13,000´in üzerinde çalışanı bulunmaktadır. Tüm dünyada 3 milyondan fazla kişi, Amway iş fırsatını değerlendirerek, kendi Amway işlerini kurmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Amway´in dünya genelindeki satışı 6 Milyar A.B.D. Doları´ndan fazladır.

 

Eşsiz ürünler
Amway sadece bir doğrudan satış şirketi değildir, ürettiği ürünlerin büyük bir çoğunluğunu, 445.000 metrekarelik bir alan üzerinde kurulu olan kendi tesislerinde, en son teknolojiyi kullanarak üretir.
Amway tüketicilere, güzellik ürünlerinden beslenme destek ürünlerine, kişisel bakım ürünlerinden ev bakım ve ev teknolojisi ürünlerine kadar çok çeşitli kullanım alanına sahip ürünler sunar. Amway ürünleri, %100 tatmin garantisi ile tüketicilere ulaştırılır.
ARTISTRY? prestijli güzellik markaları içinde küresel liderdir. Rekabetin oldukça yoğun olduğu bu kategoride, sadece ARTISTRY ve diğer 3 seçkin marka dünyanın en çok satan kozmetik ürünlerinde lider olmanın tadını çıkartırlar
(Kaynak: Euromonitor Araştırması- 2005).NUTRIWAY? dünyanın önde gelen vitamin, mineral ve ve beslenme destek ürünleri markasıdır (Kaynak: Euromonitor Araştırması- 2005)
Amway İş Fırsatı
Amway, insanlara daha fazla gelir elde etme şansı sunmanın yanısıra çok daha büyük kişisel başarı ve gelişme elde etmeleri için de fırsatlar sunar.
Tüm dünyada, Amway Serbest Girişimcileri kendileri için daha iyi bir gelecek inşa etmektedirler. Amway Serbest Girişimcileri, AMWAY Ürünlerinin perakende satışını gerçekleştirerek ve ayrıca yeni Serbest Girişimcilerin sponsorluğunu yaparak gelir elde ederler.
Amway Türkiye
Amway Türkiye, 1994 yılında faaliyete geçmiştir.Amway Türkiye, İzmir´de bulunan Merkez Ofisi ve Ana Dağıtım Merkezi ve İstanbul´daki Tanıtım Merkezi ile eşsiz Amway iş imkanını ve kaliteli Amway ürünlerini sunmaktadır.
Amway Türkiye Serbest Girişimcileri, Türkiye´nin her yerinden, hem internet üzerinden (www.amway.com.tr) hem de telefonla 7 gün 24 saat sipariş verebilir ve kendi Amway işlerini yönetebilirler. İzmir´deki Amway Dağıtım Merkezi, sipariş verilen ürünleri Türkiye´nin çeşitli yerlerindeki Serbest Girişimcilere 48 ile 72 saat içinde ulaştırmaktadır.İstanbul´da bulunan Amway Tanıtım Merkezi´nde, ürünler sergilenmekte ve çeşitli eğitim toplantıları düzenlenmektedir. Tanıtım Merkezi´nde Serbest Girişimcilerin internet üzerinden sipariş vermeleri için gerekli teknik altyapı da sunulmaktadır.
Amway Türkiye ile UNICEF arasında 1999´dan beri süregelen bir işbirliği vardır. Amway Türkiye, UNICEF´in aşı kampanyaları ve kız çocuklarının eğitimi gibi, çocuklar yararına yürüttüğü projelere sürekli destek vermektedir.
Amway Türkiye okul çağındaki gençlerin iş hayatına hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere geliştirilen JUNIOR ACHIEVEMENT (Genç Başarı) Programı´nın ülkemizde uygulanmasına öncülük etmektedir.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Oriflame Üyelik Kayıt Avantajları Kendi ürünlerinizi %30 indirimli alırsınız Şatış yapınca %30 Kâr elde edersiniz Lider gelişim bonusu’ndan toplam 1.950 TL kazanabilirsiniz. Kendi ekibinizi kurarak %3’ten %21’e kadar ek performans primi alırsınız Direktör Ünvanı ile 1,000$ para ödülü ve çok daha fazlası…  

 1. Hasan Kahveci diyor ki:

  Merhaba Şebnem Hanım, Amway ürünleri ve kazançları güzel, ama! bu kacançları elde etmek için nasıl bir yol uygulamalı? Mesela benim param yok! ürünleri nasıl alacam! Diyelim ki ürünleri borç harç aldım, bunu kime nasıl satacam? Amway serbest girişimcilerini bu konuda bilgilendirmelerini bekliyorum.
  Saygılarımla Hasan 05364856512

 2. şebnem gedikli diyor ki:

  Selam ben amway serbest girişimcisiyim.Luxury kremi gibi pahalı ama iyi ürünleri peşin ödeme olduğu için alamıyorum ve satamıyorum.Satın alıp bankaya taksit yapmak istedim 900 ytl lik ürün için benden 9 aya bölmek için 90 ytl komisyon istediler.Eğer bankalarla taksitlendirme konusunda anlaşma yapılabilirse bu tip ürünleri satış ve kullanım daha kolaylaşacak.

 3. admin diyor ki:

  Merhaba Caroline, Evet bu konuda bazı sıkıntılar var! ama yine bir örnek vermek gerekirse, bir öğrenci başarılı olmak için okula gider eğitim alır, dersaneye gider eve gelir ders çalışır bazen özel ders alır ve veliler kendi çocuklarını dahi bu koşuşturma sürecinde ya görürler ya görmezler.. Ben biliyorum, hatta beraber çalıştığım iş arkadaşım eşini uzunca bir süre görememişti, her gün eve gittiği ve eşi ev hanımı olduğu halde! Özel sektörde asgeri ücretle çalışıyor, kendine göre bazı giderleri masrafları oluyor, doğal gazı var, bir de bebekleri oldu vs. akşam 17.30 da evden çıkış fazla mesai ile eve dönüş 08:00 gibi işin latifesi bu ama aile hayatını bile etkiler “izin verdim bir ara” hadi git gör diye… Bu ne demek, hayat şartları ister istemez koşullar gereği ihtiyaç olmayan şeyler ihtiyaç halini alınca geçim zorlaşıyor, ek iş imkanları, para kazanma yolları aramaya sormaya başlıyor, insan! Ben kendi kızımı akşam o okuldan gelişinde bende işe çıkışımda görüyorum tam bir hafta, aslına bakarsanız bu yazıları size yazıyorum kendime kızıyoum, network marketing sistemlerini geç tanıdığımız ve bu süreçte başarı için emek harcamadığımız için. Bu arada sizede ayrıca teşekkür ediyorum güzel konu başlıkları ile yorumlarımızı zenginleştirdiğiniz için….

 4. caroline diyor ki:

  Merhaba Admin,
  kapitalizm ilişkisi konusunda elbetteki birbirine paralel yanları var. Ama network marketingin en büyük açmazları, özel yaşam-iş yaşamı ayrımı yok. Fabrikada çalışıyorsanız, akşama veya hafta sonuna kafanız orada olmaz. Ama network marketingde, arkadaşınla konuşurken de nasıl olur da toplantıya çağırırım dersiniz.Diğer pazarlamada, şirketler reklam vb. yöntemlerle tüketimi artırmaya pazarını büyütmeye çalışır. Ancak, network marketingde bu işi bireyler yapar. Bireyler, en yakınlarından bu işe başladıklarından, dostluk ilişkilerini ticari ilişkiye çevirmeye çalışır. Bence bunlar bile dezavantajları olarak yeter.

 5. admin diyor ki:

  Merhaba Caroline, evet bende kitapta ki gibi düşünüyordum ki baktığımda 18 yıldan beri çalıştığım özel bir şirkette patronum beni kullanıyor ben çalışıyorum o villalarda yaşıyor çok güzel paralar kazanıyor havuzlu sağunası jakuzisi olan önünde çeşit çeşit otomobilleri olan bir ev…
  Bir baktım takımları kurmuş grup, gurup herkesden farklı kazançlar elde ediyor oysaki o gezilere gidiyor en ala yemekleri yerken gezerken dinlenirken, ben yine onun fabrikasında gece gündüz hiç fark etmez gel dediğinde çalışıyor git dediğinde ise bana gittiğim için paramı ve sigortamı kesiyor ben ise uyanık soğukta ve sıcaklarda çalışıyordum aslında… Tarla işçisini örnek vereyim size bir dayı başı işçileri bulur işçiler sıcakta tarlada çalışır oysaki tarlada çalışan işçi ama dayı başıda o işçileri bulduğu için iş sahibinden para kazanır. bunların örnekleri çoktur hepsini saymak çok ve zaman alır. Size bir örnek vereyim, Türkiye’nin en iyi doğrudan satış -network marketing liderlerinden biri kendisini işe davet eden sponsorunu da üstünde bu nedemek sen çalış ben yiyeyim işi değil çalışn kazanıyor. Bu işlerde çalışan herkes kazançlı çıkar. Herkes çapı kadar kazanır! Ben bu konuda sizden bildiklerinizi, bizlerle paylaşınızı rica ediyorum.

 6. caroline diyor ki:

  http://www.dr.com.tr/Kitap/Ticari-Cemaatler/Erdinc-Tekbas/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Satis-Pazarlama-Halkla-Iliskiler/urunno=0000000370795 adresinden Ticari cemaatler adlı bir kitap aldım.
  Amwayin ürünlerini pahalı da olsa seviyordum. Ama arkasında neo-con güçlerin olduğunu, üsttekilerin aşağıdakileri sömürdüğü bir yapı olduğunu farkettim.
  Bu işe girenlere saygım var, ama lütfen bilerek girelim, bilmediğimiz işleri savunmayalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir