Amway Ürünleri Nasıl Satın Alınır?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Evden çalışma
Amway İş Fırsatı

Amway Ürünlerini Nasıl Satın Alabilirsiniz?

 

Amway bütün dünyada tüketici ihtiyaçlarını karşılayan çok çeşitli özgün, rekabetçi markalar sunmaktadır.

Beslenme destek ürünlerinden su arıtma sistemlerine, kozmetiklerden temizlik ürünlerine kadar bütün dünyada 80?in üzerinde farklı pazarın ihtiyaçlarını ve yönetmeliklerini karşılamak üzere tasarlanmış 450?den fazla ürün vardır.

Amway Ürünlerinin kalitesinin arkasındayız ve memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Tamamen memnun kalmadığınız takdirde ürünü iade edip ödediğiniz bedelin tamamını geri alabilirsiniz.

AMWAY? ürünleri yalnız Amway Serbest Girişimcileri (ASG) aracılığı ile satılmaktadır.

Bir ASG size aşağıdaki yöntemlerle seçmeniz ve sipariş vermeniz için ürün sunabilir:

 • Amway Ürün Kataloğundan
 • Size verilen kullanıcı adı ile web sitemizdeki ASG?lerin Konukları sayfalarına girebilir ve burada Amway ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz. Burada Müşteri olarak kaydınızı yaptırarak sipariş gönderebilirsiniz.

Eğer tanıdığınız bir ASG varsa lütfen yardım için onunla temas kurun.

Eğer tanıdığınız bir ASG yoksa lütfen burayı tıklayarak sizinle ilgili irtibat bilgilerini bırakın. Vereceğiniz bilgiler sizinle temas kuracak ve Amway ürünlerini nasıl satın alabileceğinizi size açıklayacak bir ASG?mize verilecektir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Oriflame Üyelik Kayıt Avantajları Kendi ürünlerinizi %30 indirimli alırsınız Şatış yapınca %30 Kâr elde edersiniz Lider gelişim bonusu’ndan toplam 1.950 TL kazanabilirsiniz. Kendi ekibinizi kurarak %3’ten %21’e kadar ek performans primi alırsınız Direktör Ünvanı ile 1,000$ para ödülü ve çok daha fazlası…  

 1. bilge diyor ki:

  Amway’in kaliteli ürünleri ile hala tanışmadıysanız işte size fırsat! Linkteki formu doldurarak ürünleri alış fiyatından temin edebilir ya da satış yaparak ek gelir elde edebilir, hatta iş organizasyonlarınızı kurarak gelirleri katlayabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. SPONSOR NO: 550236

  http://www.amway.com.tr/user/bilgeaykac/invite=yes

 2. admin diyor ki:

  Amway iş fırsatı ve ürünleri hakkında tanıtım yazısı yazmak isteyen Amway’in satış danışmanları için bu sayfa yoksa ben ürünleri ve nasıl satın alınacağını biliyorum. Yeni danışman adaylar için faydalı olması dileği ile…

 3. Hasan Kahveci diyor ki:

  Merhaba Metin Bey, Ben Amway üyesi olamak istiyorum yada ditribütörü ne diyorsanız. Bunu nasıl ve kaç para ile başlamalıyım. Kazancım nasıl olurun Ben amwayden satış yapmadan para kazanabilirmiyim. bu konuda detatlı bilgi yazar mısınız?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir