oriflame sipariş vermek istiyorum!

 admin
 11 Nisan 2012

Oriflame ürünlerini indirimli fiyattan alabilmek için oriflame’e kaydolmanız gereklidir. Eğer kayıtlı bir oriflame danışmanı değilseniz,  ilk önce oriflame danışmanlık aday formunu doldurunuz. Buradan Doldurunuz. Kaydınızı açtığımızda size danışman kodu ve şifre gelecek ister Online Kataloktan siparişinizi verebilir isterseniz size göndereceğimiz Oriflame size göndereceğimiz Yeni kataloğundan.. Oriflame Kataloğunu nasıl temin edebilirim derseniz, size hediye edebilirim.  Yeni kayıt Olan danışmanların daha kazançlı bir başlangıç yapmaları için elimizden gelen desteği vereceğimizden emin olunuz!

Yeni kayıtlara bizim tavsiyemiz kayıt oldukları ay siparişlerinin hoşgeldiniz proğramına girmelerine dikkat etmelerinden yana olacaktır. Ailesi ve çevresinde  satabileceği ürünlerden oluşan bir alış veri yapması tavsiyemizdir. Bu alışveriş adresinize hiç bir ödeme yapmadan gelecektir. Siz verdiğiniz siparişleri son ödeme tarihine kadar dağıtıp pralarını toplarsınız,  ödemesini anlaşmalı bankalara yatırabilirsiniz.

Oriflame sipariş verme konusunda yada iade ve sipariş iptali gibi konularda muhakkak sponsorunuzdan veya buradan destek alınız.

Oriflame doğal İsveç kozmetiği, bitkisel ürünleri, parfümleri cilt ve vücut bakımı ürünleri  kulananlar için, hayatı boyunca bu ürünleri  “bitkisel güzellik cilt bakım ve kozmetik ürünleri”  indirimli uzuz almak istermiziniz? Oriflame Online kataloğunda 7den 70 e her keseye her kişiye göre ürün var!

Zaten kullandığınız her evin ihtiyacı olan “sabun, diş macunu, şampuan, duş jeli banyo köpüğü” vs.  marketlerden aldığınız bu ürünleri heresin evinde diş macunu var? olmayan ev yok gibi.. sadece ihtiyacınızı aldığınızda dahi kazançlı çıkacaksınız. İsteyen kendi güzellik ürünlerini alacak, isteyen evden de yapacağı iş imkanı ile para kazanacak… Seçim karar sizin Ev hanımları için de güzel bir iş  kazanç ek gelir kapısı sizcede öyle değil mi?

Oriflame Üyelik Başvuru Formu İçin Tıklayın

Sormak istediğiniz konuları aşağıdan yorum sayfasına bırakınız en kısa sürede yardım edilecektir.

 1.810 kere okundu.
Ek İşlerim'i takip ettiğiniz sürece, sizinde ek bir geliriniz olacak!

Bu yazıya 6 yorum yapılmış.

  1. Ya bir Oriflame danışmanından isteyeceksin, yada küçük bir sipariş vermen gerekiyor. Biliyorsun, katalog bedava hem de bu ay kargo 75bp 0.99 kuruş.

  2. Peki elime katalog ulasmasi için ne yapabilirim

  3. Merhaba Eğer dediğiniz gibi elinizde Oriflame’in basılı kataloğu “yeni katalog” yoksa buradan Oriflame Kataloğuna bakabilirsiniz.

  4. Ben orfliflama danismaniyin ama bir kaç aydir sipariş vermiyorun bu ayki katologa nasip ulasirim?

  5. Hayır. Mart kataloğu 31 mart saat 22:00 da kapanıyor. Sizin oriflame’den sipariş verebilmeniz için nisan kataloğu 1 nisan saat 12:00 gibi öğlen suları verebilirsiniz.

  6. mart katalogu bitmeden nisan katalogundan sipariş verebiliyormuyuz

Yeni yorum gönder