Oriflame ödemelerini nasıl yapabilirim

 admin
 29 Aralık 2010

Oriflame Fatura Ödemeleri, Banka Bilgileri
+ Aşağıda belirtildiği gibi Oriflame Fatura Ödemelerinizi hangisi size uygun ise o ödeme noktasında yapınız!
+ Dikkat edeceğiniz husuz, Oriflame Faturasını Ödediğinizde Makbuzları ve faturaları en az 3-4 ay saklayın ne olacak canım deyip atmayınız.

Oriflame Fatura Ödeme Noktaları; Benim tavsiyem Akbank gişelerinden veya İş bankası internet bankacılığından olması yönünde eğer siz farklı bir yol biliyorsanız lütfen Yorum bırakarak katkıda bulunun..
– *Akbank: Gişelerden fatura bedellerinin tamamı, veya bir kısmını  oriflame faturası ödemek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Akbenk şubelerinden bu işlemi masrafsız yapabilirsiniz!
*İş Bankası: Internet şubesinden veya ATM (Bankamatik) ekranından sadece fatura bedeli kadar. İş Bankası EFT hesabı kapanmıştır.

İş Bankası internet şubesi giriş hesabınız varsa ödme yapmak çok kolay fatura ödeme sekmesinden  “Oriflame Kozmetik” kutucuğunu işaretliyorsunuz ve danışman numaranızı girip kişiye ait borç bilgileri ve adını gördükten sonra ödemeyi sağlayacağınız hesabınızı seçip  ödemeyi gerçekleştiriyorsunuz. Hepsi bu kadar. Benim Tavsiyem  varsa internet şubesinden ödemelerinizi yapmanızdır.
*ING Bank: Gişelerden fatura bedellerinin tamamı, bir kısmı veya daha fazlası; Internet şubesinden fatura bedeli tamamı veya bir kısmı; Otomatik ödeme talimatı vererek; ayrıca ING Bank 107 Şube Kodundaki hesabımıza TR300009900810371100100004 IBAN numarası ile EFT yaparak

*TEB: Hem Gişelerden hem de Internet şubesinden fatura bedellerinin tamamı, bir kısmı veya daha fazlası ya da Otomatik ödeme talimatı vererek
*Finansbank: YENİ ! Internet şubesinden fatura bedellerinin tamamı, bir kısmı veya daha fazlası ya da Otomatik ödeme talimatı vererek
*PTT: Veznelerden Danışman Kodunuzu vererek fatura bedeli tamamı veya bir kısmı şeklinde ödemenizi yapabilirsiniz

Banka ve PTT aracılığı ile yapılan tüm ödemelerde borç kapamaları Oriflame hesaplarında en erken izleyen gün gerçekleşmektedir !

Banka ve PTT Gişelerinden, Hizmet Merkezlerimizden ve ING Bank?a EFT yöntemleri ile yapılan tüm ödemelerde hesabına ödeme yapılan Danışman Kodu mutlaka belirtilmelidir.

 5.367 kere okundu.
Ek İşlerim'i takip ettiğiniz sürece, sizinde ek bir geliriniz olacak!

Yeni yorum gönder