Oriflame Kargo Adrese Teslim

 admin
 29 Ekim 2010
 Genel

Oriflame kozmetik siparişinizi sepete eklediğinizde karşınıza çıkan aşağıdaki yazıda bilgilendirmede isteyenlerin oriflame de kayıtlı olduğu adresi, adrese teslim mi diye sorduğunda sizde evet derseniz oriflame sisteminde ki adrese ürünleriniz yurt içi kargo ile gönderilir. Eğer Siz bir başka edrese ürün ve kargo gitmesini isterseniz ikinci yeni bir adres girmeniz gerekecek o adresi de sipariş alışveriş sonu dediğinizde siz elle seçiyorsunuz.

Seçiminiz: 99 KARGO – ADRESE TESLİM (99) Seçiminizi “Evet”i tıklayarak onaylayınız. Levent TM’ne, Göztepe HM veya Bakırköy Hizmet Merkezi’ne 22:00’a kadar verilen siparişler 1 iş günü sonra, 22:00’dan sonra verilen siparişler ise 2 iş günü sonra teslim edilir. Teslim merkezi “107 ? İZMİR HM.” seçildiğinde, haftaiçi saat 16:30?a kadar verilen internet siparişleri bir sonraki iş günü, 16:30?dan sonra verilen internet siparişleri 2 iş günü sonra saat 10:00?dan itibaren İzmir Hizmet Merkezi?nde teslim edilecektir.

Web Fırsatları
Internet talihlileri, size özel Fırsat Ürünlerimizi seçmeden geçmeyin !
Stoklarla sınırlı İnternet Fırsat Ürünleri?ni siparişinize eklemek için:
1) Satın almak istediğiniz ürün yada ürünlerin yanındaki ?adet? kutucuğuna istediğiniz miktarı yazınız ve ?ileri? tuşuna basınız
2) Bir sonraki sayfada seçtiğiniz ürünler Bp?si ile birlikte siparişinize eklenecektir.
Bu ürünlerden satın almak istemiyorsanız hiçbir miktar belirtmeden, ‘ileri’ tusuna basmanız yeterlidir.

 1.340 kere okundu.
Ek İşlerim'i takip ettiğiniz sürece, sizinde ek bir geliriniz olacak!

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Selam kizlar uyelik icin veya herhangi urun almak icin 2582309 koduyla bana ulasabilorsiniz.guzellik ve kariyer ayni noktada.

  2. merhaba bayanlar.. ben 18 yaşındayım ve oriflame ile şimdiden maaş sahibi oldum… eğer hem kolay zahmetsiz eğlenceli bir iş arıyorsanız hem bakım ihtiyacınızı ucuza getirebilme hemde para kazanma şansı.. ilgilenirseniz eğer melekoguz_@hotmail.com adresine msn den mesaj atabilirsiniz yada oriflame üyelik formunu internetten doldurup sponsor:2079799 yazarsanız elimden gelen tüm yardımda bulunacağım.. ilginiz için şimdiden teşekkürler

Yeni yorum gönder