Oriflame kozmetik siparişinizi sepete eklediğinizde karşınıza çıkan aşağıdaki yazıda bilgilendirmede isteyenlerin oriflame de kayıtlı olduğu adresi, adrese teslim mi diye sorduğunda sizde evet derseniz oriflame sisteminde ki adrese ürünleriniz yurt içi kargo ile gönderilir. Eğer Siz bir başka edrese ürün ve kargo gitmesini isterseniz ikinci yeni bir adres girmeniz gerekecek o adresi de sipariş alışveriş sonu dediğinizde siz elle seçiyorsunuz.

Seçiminiz: 99 KARGO – ADRESE TESLİM (99) Seçiminizi “Evet”i tıklayarak onaylayınız. Levent TM’ne, Göztepe HM veya Bakırköy Hizmet Merkezi’ne 22:00’a kadar verilen siparişler 1 iş günü sonra, 22:00’dan sonra verilen siparişler ise 2 iş günü sonra teslim edilir. Teslim merkezi “107 ? İZMİR HM.” seçildiğinde, haftaiçi saat 16:30?a kadar verilen internet siparişleri bir sonraki iş günü, 16:30?dan sonra verilen internet siparişleri 2 iş günü sonra saat 10:00?dan itibaren İzmir Hizmet Merkezi?nde teslim edilecektir.

Web Fırsatları
Internet talihlileri, size özel Fırsat Ürünlerimizi seçmeden geçmeyin !
Stoklarla sınırlı İnternet Fırsat Ürünleri?ni siparişinize eklemek için:
1) Satın almak istediğiniz ürün yada ürünlerin yanındaki ?adet? kutucuğuna istediğiniz miktarı yazınız ve ?ileri? tuşuna basınız
2) Bir sonraki sayfada seçtiğiniz ürünler Bp?si ile birlikte siparişinize eklenecektir.
Bu ürünlerden satın almak istemiyorsanız hiçbir miktar belirtmeden, ‘ileri’ tusuna basmanız yeterlidir.

Gelen kutunuzda bu
gibi daha fazla şeyler olsun

Bizim e-posta listesine abone ve e-posta kutunuza ilginç şeyler ve güncelleştirmeleri almak.