Oriflame Fatura Ödemeleri, Borçuna İşleyen Faizler

 admin
 5 Eylül 2011

Oriflame fatura ödeme noktaları, masraflar, en kolay ödeme şekli ve ödenmemiş faturaya işleyen faiz oranları ve icra masrafları nedir?

Değerli Oriflame Danışmanları ve Oriflame’e kayıt olacak yeni üyeler: Bana gelen sorular arasında Oriflame fatura ödemelerinde gecikme yaparsam ne olur! şeklinde bir soru geldi ve cevabını vermeden soruyu soran danışman adyı bir kaçgün gecikse dahi 300-500 tl bir faiz koyduğunu söyledi…

Oriflame köklü,geçmişi olan, prensip sahibi dünyada 5 fabrikası bulunan 100 bilim adamının çalıştığı doğal ürünler üreten lider kozmetik firmalarındandır. Ürünleri Oriflame danışmanları tarafından tüketilir ve satılır, beğenilen bir firmadır!

Sorunun cevabı ise şimdiye kadar hiç beyle bir vakıa görülmemiştir. Yani ne akla ne mantığa da sığmaz! Ne var ki ödemelerini geciktiren üyeleri caydırmak adına cüzi fir faiz eklenir buda %5 gecikme faizi diye adı üzerinde gecikme faizi bazen olmaması durumlarda olmuyor değil danışmanlar bu ödeme sürelerini biraz fazla zamana yayarak 3-5 aya geciktiriyorlar, buna uygulanan faiz şu şekilde işler; önce %5 gecikme faizi sonrasında uyarılar ve 20 tl sabit bir para eklenir bende o 20 tl paranın ne olduğunu bilmiyorum belki işleme alma parası da olabilir. sonrasında faiz işlemeye devam ederken 3-4 ay geçerse icra masrafı olarak sanırım 180 tl gibi bir para eklenir borca ilave olarak yani toparlıyacak  olursak kesinlikle oriflame hiç bir üyesini danışmanını ve direktörünü sıkıntıya düşürmek istemez. Eğer kozmetik alanında doğrudan satış işi yapmak isterseniz tavsiye edeceğim bir iştir. Hayalleri ve hedefleri olan çok danışmanlar buradan hayalindeki evi, arabayı almış ve yüksek bir gelire ulaşmıştır.

Oriflame’de fatura  ödeme noktaları  çoktur ama ben size en uygun olan yöntem ve yolu söylemek istiyorum..

Akbank şubelerinden masrafsız gişelere gittiğinizde oriflame faturasını ödemek istiyorum demeniz yeterlidir. sizden isteniler Oriflame Danışman numaranız olacak aklınız da yok ise bir kağıda yazınız. bir başka ödeme şekli ise internet bankacılığından fatura ödeme seçeneği ile bir çok bankadan ödeme yapabilirsiniz.

Eğer hala bir şüpheniz varsa ya yüz yüze görüşelim yada buradan yorum bırakınız cevaplar gelsin.

 

 2.414 kere okundu.
Ek İşlerim'i takip ettiğiniz sürece, sizinde ek bir geliriniz olacak!

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. slm ben bayram ben uye oldum katalog geldi borç listesi sonra uyeligi iptal ettim parayi yatirmadim ne yapmam gerekio fatura tarihi geçti

Yeni yorum gönder