Üye şirket ismi AMWAY TÜRKİYE
Adresi Şair Eşref Bulvarı No:6 K:7 35230 Çankaya – İzmir
Telefon no 0 232 – 445 48 48
Faks no 0 232 – 445 48 90
Web site adresi www.amway.com.tr
e-mail adresi infotr@amway.com
İlgili kişi Tayfun Ergün (Genel Müdür)
Satış yöntemleri Doğrudan Satış
Ürünleri Kişisel Bakım, Kozmetik, Zinde Yaşam ve Beslenme Destek Ürünleri, Ev Bakım ve Temizlik, Ev Teknolojisi alanlarında hizmet vermektedir.

Amway Bir Dünya Şirketidir
Amway Corporation, 1959 yılında kurulmuş olup, şirket merkezi Ada, Michigan A.B.D.´dedir.

Amway, 55 ülke ve bölgede faaliyet göstermektedir ve 13,000´in üzerinde çalışanı bulunmaktadır. Tüm dünyada 3 milyondan fazla kişi, Amway iş fırsatını değerlendirerek, kendi Amway işlerini kurmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Amway´in dünya genelindeki satışı 6 Milyar A.B.D. Doları´ndan fazladır.

 

Eşsiz ürünler
Amway sadece bir doğrudan satış şirketi değildir, ürettiği ürünlerin büyük bir çoğunluğunu, 445.000 metrekarelik bir alan üzerinde kurulu olan kendi tesislerinde, en son teknolojiyi kullanarak üretir.
Amway tüketicilere, güzellik ürünlerinden beslenme destek ürünlerine, kişisel bakım ürünlerinden ev bakım ve ev teknolojisi ürünlerine kadar çok çeşitli kullanım alanına sahip ürünler sunar. Amway ürünleri, %100 tatmin garantisi ile tüketicilere ulaştırılır.
ARTISTRY? prestijli güzellik markaları içinde küresel liderdir. Rekabetin oldukça yoğun olduğu bu kategoride, sadece ARTISTRY ve diğer 3 seçkin marka dünyanın en çok satan kozmetik ürünlerinde lider olmanın tadını çıkartırlar
(Kaynak: Euromonitor Araştırması- 2005).NUTRIWAY? dünyanın önde gelen vitamin, mineral ve ve beslenme destek ürünleri markasıdır (Kaynak: Euromonitor Araştırması- 2005)
Amway İş Fırsatı
Amway, insanlara daha fazla gelir elde etme şansı sunmanın yanısıra çok daha büyük kişisel başarı ve gelişme elde etmeleri için de fırsatlar sunar.
Tüm dünyada, Amway Serbest Girişimcileri kendileri için daha iyi bir gelecek inşa etmektedirler. Amway Serbest Girişimcileri, AMWAY Ürünlerinin perakende satışını gerçekleştirerek ve ayrıca yeni Serbest Girişimcilerin sponsorluğunu yaparak gelir elde ederler.
Amway Türkiye
Amway Türkiye, 1994 yılında faaliyete geçmiştir.Amway Türkiye, İzmir´de bulunan Merkez Ofisi ve Ana Dağıtım Merkezi ve İstanbul´daki Tanıtım Merkezi ile eşsiz Amway iş imkanını ve kaliteli Amway ürünlerini sunmaktadır.
Amway Türkiye Serbest Girişimcileri, Türkiye´nin her yerinden, hem internet üzerinden (www.amway.com.tr) hem de telefonla 7 gün 24 saat sipariş verebilir ve kendi Amway işlerini yönetebilirler. İzmir´deki Amway Dağıtım Merkezi, sipariş verilen ürünleri Türkiye´nin çeşitli yerlerindeki Serbest Girişimcilere 48 ile 72 saat içinde ulaştırmaktadır.İstanbul´da bulunan Amway Tanıtım Merkezi´nde, ürünler sergilenmekte ve çeşitli eğitim toplantıları düzenlenmektedir. Tanıtım Merkezi´nde Serbest Girişimcilerin internet üzerinden sipariş vermeleri için gerekli teknik altyapı da sunulmaktadır.
Amway Türkiye ile UNICEF arasında 1999´dan beri süregelen bir işbirliği vardır. Amway Türkiye, UNICEF´in aşı kampanyaları ve kız çocuklarının eğitimi gibi, çocuklar yararına yürüttüğü projelere sürekli destek vermektedir.
Amway Türkiye okul çağındaki gençlerin iş hayatına hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere geliştirilen JUNIOR ACHIEVEMENT (Genç Başarı) Programı´nın ülkemizde uygulanmasına öncülük etmektedir.