Amway Ürünleri Nasıl Satın Alınır?

 admin
 23 Kasım 2011

Evden çalışma

Amway İş Fırsatı

Amway Ürünlerini Nasıl Satın Alabilirsiniz?

 

Amway bütün dünyada tüketici ihtiyaçlarını karşılayan çok çeşitli özgün, rekabetçi markalar sunmaktadır.

Beslenme destek ürünlerinden su arıtma sistemlerine, kozmetiklerden temizlik ürünlerine kadar bütün dünyada 80?in üzerinde farklı pazarın ihtiyaçlarını ve yönetmeliklerini karşılamak üzere tasarlanmış 450?den fazla ürün vardır.

Amway Ürünlerinin kalitesinin arkasındayız ve memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Tamamen memnun kalmadığınız takdirde ürünü iade edip ödediğiniz bedelin tamamını geri alabilirsiniz.

AMWAY? ürünleri yalnız Amway Serbest Girişimcileri (ASG) aracılığı ile satılmaktadır.

Bir ASG size aşağıdaki yöntemlerle seçmeniz ve sipariş vermeniz için ürün sunabilir:

 • Amway Ürün Kataloğundan
 • Size verilen kullanıcı adı ile web sitemizdeki ASG?lerin Konukları sayfalarına girebilir ve burada Amway ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz. Burada Müşteri olarak kaydınızı yaptırarak sipariş gönderebilirsiniz.

Eğer tanıdığınız bir ASG varsa lütfen yardım için onunla temas kurun.

Eğer tanıdığınız bir ASG yoksa lütfen burayı tıklayarak sizinle ilgili irtibat bilgilerini bırakın. Vereceğiniz bilgiler sizinle temas kuracak ve Amway ürünlerini nasıl satın alabileceğinizi size açıklayacak bir ASG?mize verilecektir.

 1.809 kere okundu.
Ek İşlerim'i takip ettiğiniz sürece, sizinde ek bir geliriniz olacak!

Bu yazıya 6 yorum yapılmış.

 1. Amway’in kaliteli ürünleri ile hala tanışmadıysanız işte size fırsat! Linkteki formu doldurarak ürünleri alış fiyatından temin edebilir ya da satış yaparak ek gelir elde edebilir, hatta iş organizasyonlarınızı kurarak gelirleri katlayabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. SPONSOR NO: 550236

  http://www.amway.com.tr/user/bilgeaykac/invite=yes

 2. Amway iş fırsatı ve ürünleri hakkında tanıtım yazısı yazmak isteyen Amway’in satış danışmanları için bu sayfa yoksa ben ürünleri ve nasıl satın alınacağını biliyorum. Yeni danışman adaylar için faydalı olması dileği ile…

 3. Merhaba Hasan bey bu istediğiniz mümkün arayın görüşelim 532-510 40 96

 4. hasan bey,

  alivegul@mynet.com

  sorularınızı adresime yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım. iyi çalışmlar

 5. Merhaba Metin Bey, Ben Amway üyesi olamak istiyorum yada ditribütörü ne diyorsanız. Bunu nasıl ve kaç para ile başlamalıyım. Kazancım nasıl olurun Ben amwayden satış yapmadan para kazanabilirmiyim. bu konuda detatlı bilgi yazar mısınız?

 6. amway’la ilgilenen arkadaşlara yardımcı olurum ürün siparişlerinde veya kendi işi olarak düşünen herkez buraldan ulaşsın lütfen
  metinseven13@hotmail.com tel:0537 438 32 28

Yeni yorum gönder